Buburuze de Ianuarie - Februarie 2011(98)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Magnetism79 spune:

Da, Mada eu folosesc in prezent lotiunea anticadere aia dupa spalat, miroase super bine shi e buna, o folosesc de o luna aproximativ, reszultate cred ca sunt , s-a mai rarit cu caderea parului dar tot cade!!!!

la mine a functionat si functioneaza niste sampoane , balsamuri de la St.Ives Swiss formula daca reusiti sa le luati fac minuni, eu de pe Amazon le iau si cand mai plec pe afara imi iau.Sunt f. bune si indesesc parul , mie imi plac si au functionat.Sotul meu zice ca oricum am o claie de par inca..........



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zumzu spune:

si mie imi mai cade, si parca e mai rau ca la inceput de fapt.

ce-o fi cu angie, nu am vazut-o azi

pup buburuzele bolnavioare, am dat fetele afara di butoi, l-am umplut cu sanatate si vi-l trimit voua ca sa va faceti bine repede repede



tunde, si eu am niste rude f.apropiate plecate prin tari straine si e asa bine cand ne revedem.verisorii mei primari cu care am crescut,fratele lu mama sunt in italia si am si doi nepotei, nepotica nu am vazut-o niciodata,are cateva luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Magnetism79 spune:

Si uleiul de ricin face minuni , asta de la Gerovital da, eu am o vara in America ce imi spune mereiu sa ii iau vreo 10 buc sa i le trimit in State ca ii merge bine cu el, minuni mai face shi gazul dar trebuie sa stai cam o zi cu el pe cap, legata cu o basma , ceva, miroul e cam greu dar merita ..... rezultatul e f. bun.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zumzu spune:

mada sa te tii de treaba, sa nu faci ca mine. imi expira abonamentul si eu am fost doar de doua ori-azi fiind a doua oara ( eu am nelimitat fitness)

mi-am luat si eu azi o chestie din aia manual cu care toci chestii, sa vedem daca o fii ceva de capul ei-eu pt ceapa am luat-o ca am o pb cu tocatul cepii. am vazut o data intr-o emisiune tv de gatit si isi facea bine treaba (acum cine stie ce marca o fi fost aia)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zumzu spune:

ia sa incerc si eu gerovital asta ca prea le laudati, unde se gasesc?farmacie?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irinukaaa spune:

Hey! Seara buna si de la noi.
Mai incet putin cu vorba ca nu reusesc deloc sa va mai prind din urma (mai am 4 pagini vad). Aseara am smotruit ceva prin casa si m-a prins ora 2 dimineata si tot mai aveam vreo cateva pagini de recuperat dar imi cadea capul ca la gaini.
Aveam si eu atatea de adaugat... de zis "La multi Ani" lui Gabi pentru ieri, de transmis lui Andreias de Carmen sa se faca repede bine si ca ma bucur tare ca e acasa si ca totul e ok, de zis lui Simo si lui Roxx ca "mama-mama" (emoticon-ul la cu ochii beliti care nu se poate opri din mirat) altceva nu mai e de zis la voi ca au zis fetele ce trebuia..., de trimis la Angie multi pupici si ca sper ca si-a revenit si ca nu era nimic grav,

Eu nu stiu ce am (poate obosela isi spune cuvantul) dar zici ca ma impinge ala cu coarne si ma "iau" de al meu din orice, orice face ii zic ca nu e bine (de parca eu as fi Zana Zanelor si talentata talentatelor ) si ne tot ciondanim aiurea asa, dar nu ma pot abtine. Imi vine sa-mi dau 2 palme sa-mi revin ca parca nu-s sanatoasa.

Hai ca ma duc sa spal vreo cateva vase si revin la citit. Pup

Irina ~ mamica norocoasa de scumpel Patrick Cristian {07.12.2010}

www.dropshots.com/PatrickCristian#date" target="_blank">Albumul piticului si www.dropshots.com/patrickcristian1#date" target="_blank">Botezul

www.dropshots.com/PatrickCristian01#date" target="_blank">Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Magnetism79 spune:

Zumzule ti-a admirat sotul meu pozele, a zis ca sunt f. frumoase, el e destul de priceput in ale fotografiei, imi tot spune de nu stiu ce obiective minune, mi-a zis ca ai obiectivul ala de si-l doreste el f. mult, i-am spus ca tu vrei acum unul de vreo 8000 de ron daca ma inteles eu bine.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina_m spune:

Stresul cel mai mare nu e ca raman fara par in cap ci ca il gasesc tot timpul pe mainile lui Razvan desi dau zilnic cu aspiratorul.

Eu nu pot folosi sampon contra caderii pentru ca mi se ridica tot parul in sus. Am un par tare ciudat, din acela care se umfla si arata ca o lana daca nu il spal cu sampon special (anti-fizz sau pt par coafat cu placa) si pun o tona de balsam. De cate ori am folosit sampon contra caderii zici ca bagam degetele in priza, asa imi statea parul. Sper ca lotiunile astea, combinate cu samponul si masca pe care le folosesc de obicei sa aiba dublu efect: sa nu mai cada parul, sa stea disciplinat, cum imi place mie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina_m spune:

Zumzu se gasesc in supermarket - mai ieftin decat la farmacie.
Eu am luat din Cora. Lotiunea a fost 17 lei si serul vreo 12.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Magnetism79 spune:

Irinuka , stai ;linistita va trece shi faza asta !!!!!!!!!!!
imp e sa incerci in momentele ale cand iti vine sa il strangi de gat sa te gandesti la ceva frumos, nu stiu zic si eu eu asa fac cand am nervi ma gandesc la ceva frumos, nu stiu orice , apo incet incet ,ma calmez, eu is o fire destul de calma, trebuie mult sa ma enervezi, isi pierde omul rabdarea cu mine daca sta sa ma enerveze!!!

Roxx bravos cu Praga, cat stati?
Praga, un oras fabulos, cam scuputz as zice , chiar comparativ cu Milano care deh e capitala modei, pentru shopping nu recomand mag centrale , destul de scumpe, ai sa vezi multe mag cu granate shi chihlimbare , in toate formele shi varietatile coloristice , astea is pioetrele la ei, au am luat cateva bijuuri de genul asta dintr-un magazin, a,m negociat cu vanzatoarea ca am luat mai multe obiecte altfel nu mai luam, de vazut mergeti neaparat la gradina Zoologica e spectaculoasa, apoi , mai e Castelul Praga, podul Charles, cxasa care danseaza, podul Carol, o plimbare poe raul Vatava, primaria shi ceasul astronomic, mai sunt inca multe , noi in o sapt abia am avut timp sa ne incalzim , am fost la Karlovy Vary, renumit pentru apele cu proprietati spectaculoase.

Mergi la inceput