Strugurasi de sept-oct 2011 **01**

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns camady spune:

Matza ati avut o adevarata printesa la botez. Sa va traiasca.
Am atasat si noi poze recente.
Noapte buna fetelor.

camady's baby

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JadeJador spune:

seidana multumim
este mare , da , si dr l a laudat astazi , a zis ca arata ca un copil de 4 luni
eu nu mi dau seama , decat la maini il simt , ca mi le rupe
nu mi pare un copil grasan , ci doar indesat

fusei la ginecolog azi
control si luat secretie pt papanicolau
nu mi a placut deloc

ia cineva anticonceptionale ?
voi cum va protejati ?

_


bb T. 28.08.2011


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pinkysor spune:

Eu am vrut sa iau anticonceptionale, dar m-am hotarat sa nu ... acum noi ne protejam cu ovule anticonceptionale. Eu am folosit si inainte de a ramane insarcinata si mi-a fost f bine cu ele.

Sa va zic si eu povestea noastra...  e o poveste linistita, lina si fara multe peripetii. Ne-am cunoscut in facultate, am fost colegi de fapt. Am inceptut sa iesim impreuna doar la sfarsitul facultatii, eu in facultate am avut pe altcineva... Am inceput mai greu relatia... nu stiu probabil nu era hotarat ca ma vrea...cat ca apoi mi-a zis ca tot timpul m-a placut apoi in scurt timp a plecat la bucuresti. ne-a fost foarte greu cu naveta... timp de doi ani am avut o relatie la distanta si nu a fost usor. apoi m-am mutat si eu la bucuresti si in scurt timp ne-am casatorit Anul trecut in toamna ne-am hotarat sa facem copii si anul asta a aparut minunea
Asa de linistita ma simt langa el, el e cel care-mi da echilibrul in viata e asa de bine ca e calm si asta ma ajuta mult...eu fiind mai stresata din fire .

Va pup fetelor

Aaaa sa nu uit.. voi folositi perna speciala pt alaptat? ma bate gandul sa-mi iau una si nu stiu daca merita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Matza .. frumoasa minunea voastra... ce mandru e tati de printesa..

Camady e superba Eva.. aveti fata de portelan asa-i?

Jade.. noi avem 5850 , +450 in 2 sapt fara o zi, si ma rupe, azi m-am vazit cu Nati si Ilinca, pruna mea e asa mare, Ilincuta e fotomodel, a mea e bolfosica.. si chiar ziceam ca Ilinca se intoarce pt ca e spirt, tot timpul misca, e energica.. elena .. pedaleaza dar cu program , doarme neintoarsa..e f linistita.. dar cert e ca nu pare de 2 luni jumate... T ce mai face? gangureste? zambste? pedaleaza?
Noi folosim abstinenta , sa vedem cat mai scap..

La masaj Elena a ridicat capul susss suss a stau mai bine de 1 min, era de la tzatze in sus toata ridicata, si mai mai ca s-a intors ... sa vedem la tati ii gangureste? ca la mami decat ras cu zgomot nimik...

Cea mai fericita de Elena Alexandra (24.08.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JadeJador spune:

pinkysor ce ovule iei ?

eu sunt in dilema
ca nu vreau sa iau pastile
de 5 ani de cand incerc sa fac un copil am si uitat cum este sa te protejezi , mi se pare asa de ciudat
nu vreau sa merg pe incercate ca parca vad ca raman gravida imediat


_


bb T. 28.08.2011


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JadeJador spune:

seidana si noi am folosit tot abstinenta pana acum , dar daca am fost la dr si ne a dat unda verde , nu prea mai pot sa ma fofilesc mult timp

in timpul in care nu urla , T pedaleaza , rade cu gura pana la urechi dar fara zgomot , gangureste , dar nu cu mine , ci cu jucariile , ii plac tare mult , intinde mana spre ele si le loveste
ridica capul f sus cand este pe burta mea , il intoarce dintr o parte in alta , dar daca il pun pe burta pe canapea nu ii place
cand e pe spate si il trag de manute , e tare puturos , abia se urneste , cred ca are capu' greu
se intoarce dintr o parte pe spate , dar invers nu prea poate , se chinuie dar nu prea ii iese
cand e in crizele alea mari si urla , scoate un mmmaaaaaa lung (nu sunt nebuna , toata lumea a sesizat )
aaa , si cheleste rau de tot

_


bb T. 28.08.2011


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LenaC spune:

Jade, Sei ce povestiti voi acolo de bebei .
Abia astept si Maia sa imi zambeasca si sa gangureasca.

Matza super dulcica, pitica ta. Si tu arati foarte bine

Inezluiza tare e scump ursuletul tau :)

Camady, pitica ta are gene ca te topesti toata cand o vezi.

Dbunny si May, felicitari mamicilor. De acum o sa fie mai usor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LenaC spune:

Matza, tu nu ai nimic burtica... eu oare cand scap de a mea?
Ai facut ceva... eu in ultimul timp mananc multe fainoaseeeeee. Mi-a tot facut mama placinte yammmy, si imi mai face si maine

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racheel spune:

jade am batista bebelusului de la Arriana.daca nu incap mai rupe din vata de la capat si bagi cand intr-o parte cand in cealalta.Ai sa vezi ca se curata.


Am semnat actele pentru apartament

Sei ce fetita grasunica

A mea are 4.200


Racheel fericita de ghinduta Anastasia-Maria (25.08.2011)


Mergi la inceput