Strugurasi de sept-oct 2011 **01**

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns May3 spune:

merci lena, klauditza
va dati seama ce creste pipota in mine, da?

lena, cerceii sunt din aur alb. eu nu sufar aurul galben, asa ca fii mea tre sa se conformeze
unde mi-ai vazut okii plini de dragoste? ca io nu-s in video

klauditza, apuca te ca trece timpul
lu bibi i s-a mai rotunjit scafarlia la spate.
la al tau i s-a rotunjit?

mamica de Beatrice Ana - 26.09.2011

zebraroz.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JadeJador spune:

lena , da , plasturele este pt buric


_


bb T. 28.08.2011


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LenaC spune:

May, nu tu erai cu ochii plini de dragoste ci Helena in pozele de pe grup

Jade, plasturele se foloseste dupa ce cade buricul, k si la noi a cazut dar e umed acolo...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racheel spune:

Mai fetelor ma in fata voastra.Sunteti niste luptatoare.Nu stiu daca as fi avut curajul vostru s atrec prin asta.
Inca o data Marryan, Camady, Helelna, Sei...sper ca nu am uitat pe nimeni.

Despre mine.....eu m-am considerat singura la parinti(sora mea s-a casatorit cand eu aveam 6 ani) Parintii mei oameni simpli de la tara fara facultate s-au ocupat si se ocupa cu agricultura intotdeauna in limita posibilitatilor mi-au oferit tot ce am vrut.
Pe sotul meu l-am cunoscut cand aveam 14 ani dar relatia nostra a inceput cand eu aveam 16 ani si el 21.Nu il iubeam...probabil ca nici el pe mine,ca avea pe altcineva(el era la facultate in Craiova iar eu la tara)dar ne simteam bine impreuna.Totul inpeput pe 19 august 1999 si in noiembri am vrut sa ma despart de el ca na....eu eram a doua DAR atunci mi-a zis ca s-a despartit de ea si m-a ales pe mine.Totul a fost bine si frumos pana pe 6 septembrie 2008 cand ne-am casatorit.In acesti 9 ani nu ne-am certat si nu ne-am despartit NICIODATA.
Apoi am vrut un coil (la inceput mai mult eu decat sotul)si cand a vazut ca toti prietenii nostri au copiii a vrut si el.Am avut probleme si eu si el si cand ma hotarasem sa apelez la FIV a venit si testul pozitiv pe 30 decembrie.
Camady, Lore, andra mai stiti?Mai era cineva dar am uitatStiu ca am plecat 4 de la aspirante...

Racheel fericita de ghinduta Anastasia-Maria (25.08.2011)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JadeJador spune:

lena , lui T trebuie sa i pun plasture pt ca i a iesit buricul in afara de la atata scremut si plans din cauza colicilor ,are un inceput de hernie ombilicala
in mod normal nu se pune nimic peste buric

_


bb T. 28.08.2011


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LenaC spune:

Aha, mersic Jade

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zubi spune:

Seara buna mamici

Ce de povesti, astazi stam numa cu batista

Lena, eu nu fac vaccinul cu bani, pur si simplu, nu stiu sa iti dau un motiv, mi se par si asa prea multe..si toate lucrurile sunt oricum prea multe, adik tot ceea ce exista in ziua de azi si pe timpul nostru nu exista



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JadeJador spune:

Citat:
citat din mesajul lui LenaC

Aha, mersic Jade


Lena - fericita a Maiei

Bebe Maia - 8 oct 2011



cu placere

_


bb T. 28.08.2011


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zubi spune:

Am vazu tpozicile , Doamne numai bebei minunati de frumosi, sa ne traiasca sanatosi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LenaC spune:

Multumesc Zubi.

Mergi la inceput