Buburuze de Ianuarie - Februarie 2011(96)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bebelu86 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Mayane

Deci l-am prins!
Se aseaza cu cracii in sus, se apuca de un crac de pantalon si trage, pana ii trece peste calcai. Pe urma duce piciorul la gura si apuca de pantalon. Si trage pana iese cracul. Apoi repeta si cu celalalt.
Booon... deci trebuie sa-i dau pantaloni scurti sau trei-sferturi...



"Pluteste drept inainte si daca pamantul pe care il cauti nu exista inca, fii sigur ca Dumnezeu il va crea inadins pentru a-ti rasplati indrazneala"
"Life isn't about waiting the storm to pass, it's about learning to dance in the rain."

Mami ametita de pufletzel Darius Alexandru (05.02.2011)


World all details Wallpapers on view


ff tare

nati se chinuie cu bluzele sa si le scoata. reuseste manecile, dar mai departe nu, ca are body
ea cat e treaza si se joaca nu baga degetu in gura.
dar la somn si papa suge cu o maaareee placere
suzeta o roade si dupa o arunca. mai ales de cand cu dintii.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebelu86 spune:

offf CArmen suntem alaturi de tine, andrei si tati
hai fiti tari ca o sa fie bine.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angieangie spune:

HAI ANDREIUTU....HAI CARMEN ...HAI TATI!!!!!!!!!!!fiti tari ca totul va fi bine...tinem pumnii si ne rugam la Dumnezeu

poze Tudor



cea mai fericita mamica de frumos si sanatosTudor- Cristian 20.01.2011


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zumzu spune:

bebelu ia cu lingurita din vreo 3 locuri si pune sa fie

de care recipient ai? aveam din ala normal dar de la synevo mi-au dat cu gel care se tine la frigider, ala de la farmacie simplu cica nu a fost bun..nu stiu acum, paote depinde de laborator?!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebelu86 spune:

Zumzu mi-a dat pediatra recipientul. nu e cu gel. e normal.
dar cand am dus kk la medlife (cand a fost cu enterocolita) nu au zisnimic k trebuie alt recipient.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vasilasanita spune:

Buna dimineata!

Carmen suntem alaturi de tine! O sa fie bine!


Stefan a facut un progres, nu mai tipa cand ii dau Vigantolul. S a prins despre ce este vorba si sta cu gura cascata si asteapta sa i curga picaturile.

Gabriela si eu am problema cu tita. El se trezeste pe la 10 dar in cursul noptii si pana la 10 el trage de cate ori are chef. Nu se culca fara tita. Ce i drept nici nu am incercat metodele de care ziceau fetele cu No cry. O sa fie greu mai ales ca e el stie din ce in ce mai bine ce vrea. Eram sambata seara la soacra mea si el sa ma dezbrace nu alta ca i se facuse somn. Eu mi am luat 2 ani de stat acasa asa ca inca nu ma grabesc cu intarcarea.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vasilasanita spune:

La Synevo lucreaza doar cu recipientele lor, sau cu recipiente care-s la fel ca ale lor. La alte laboratoare nu stiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irinukaaa spune:

Neata si de la noi!
De la 6 ne-am trezit si noi si ma tot gandesc la ce-o fi in sufletelul lui Carmen si al sotului. Of, dragii de ei.
Am citit repde ce ati scris sa vad vestile despre ei...

HAI ANDUTU! SA FIE TOTUL BINE, SUNTEM CU GANDUL LA VOI!!!

Gabi, colega de suferinta si noi suntem cu tzitzi in gura. Imi adoarme si daca ma plimb cu el in brate, dar dupa jumatate de ora cand e somnul mai sensibil, da sa se trezeasca si daca nu intervin cu tzitzi gata. Asa ca... bag tzitzi... si stau sa doarma baiatul ca in majoritatea datilor daca incerc sa i-o scot si el e fresh.
Si eu ma intreb cand si cum sa schimb ceva...

Las ca daca nu era cu tzitzi era sigur cu degetul sau cu suzi... nu stiu cate norocoase fara nici "o dependenta" avem.

Irina ~ mamica norocoasa de scumpel Patrick Cristian {07.12.2010}

www.dropshots.com/PatrickCristian#date" target="_blank">Albumul piticului si www.dropshots.com/patrickcristian1#date" target="_blank">Botezul

www.dropshots.com/PatrickCristian01#date" target="_blank">Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irinukaaa spune:

Asa Lili, deci si tu... asa si la mine cand i se pune pata ca vrea se lasa in jos daca il tin in brate ca sa ajunga aproape de tzitzi.
Sa nu mai zic ca daca zic "tzitzi" si o vede zice si el!



Irina ~ mamica norocoasa de scumpel Patrick Cristian {07.12.2010}

www.dropshots.com/PatrickCristian#date" target="_blank">Albumul piticului si www.dropshots.com/patrickcristian1#date" target="_blank">Botezul

www.dropshots.com/PatrickCristian01#date" target="_blank">Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebelu86 spune:

Ikinuja sa sti ca de cand nu mai papa san e cu degetu. pan atunci nu prea il nimerea. dar cum a lasat sanu, gata.

noua ne-a dat trimitere la medlife pt analize.
sa vezi distractie cu pipi...




Mergi la inceput