Dovlecimea e in sarbatoare - are deja 2 ani! *17*

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns laura78nico spune:

Ioana cred ca a fost interesant. Ma bucur si la noi vinerea este mai lejer.Ai mei acum se cearta pe diverse jucarii. Ma duc sa-i impac

Lali mami te vei organiza tu. Ca te cunosc.am copilasii.

Fetele un apel ceva? Pe unde umblati?

We placut si numai bine.

Laura, mamica implinita de Mihai Dragos 14.10.2009 si Ramona Cristiana 20.03.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanna81 spune:

seara buna fetelor

am intrat sa va spun ca avem si noi un canin (ma rog, un varfulet mic-mic) deeeeci avem 8 dinti, 4 masele si 1 canin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura78nico spune:

Buna fetele!

Am intrat sa va spun ca aseara feciorul meu mi-a adus singur olita sa-l pun pe ea. Cred ca suntem pe drumul cel bun.

Felicitari Carol pentru canin!
La noi au iesit si ultimele maselute.Cand i-am deschis gura zilele trecute se vedeau si ce este drept nici el nu mai sta cu mana in gura toata ziua.

Va urez o duminica placuta si o saptamana excelenta!

Laura, mamica implinita de Mihai Dragos 14.10.2009 si Ramona Cristiana 20.03.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Buna dimineatza!!!
O saptamana minunat va doresc!!
Ioana e bine, sa ii iasa usor restul de canini si maselute lui Carol. Noi avem 8 dinti, 4 canini si 6 masele ... Ma bucur ca i-a placut lui Carol la tine la munca ,era si normal sa fie in centrul atentiei,nu avea cum altfel un asa copilas frumso si istet. Abea astept sa evolueze si Paul pe partea cu vorbitul.
Laura clar pe drumul cel bun! Noi inca la stadiul de mers cracanat daca are caca in chilotel, plans pana il schimb, nici un gest inainte de a face caca. Acum doua zile m-am suparat ca il pusesem la olita,a stat o gramada pe ea si nu a facut nimic,si cum l-am imbracat ,in cateva minute a facut ambele treburi. L-am certat,si pana i-am pus apa in cada sa il spal se asejase pe olita,asa,imbracat si avea o fatuca tristaa , de am zis ca nu il mai cert, ii arat ce a facut, il schimb si gata. O sa se invete el pana la urma,doar nu o sta cu pampers pana la majorat...


Va las ceva de vazut ...

Va pupic, incerc sa fac si eu curatenie,mancare am facut ieri.

Pentru Raisa
Lali mamica de Paul-Iulian ( 01.10.2009)
si Ioana Teodora (23.08.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura78nico spune:

Buna dimineata!

Lali frumosi sunt! Sa-ti traiasca!

Eu sunt cam somnoroasa poate si de la vremea de afara.
Va doresc o saptamana usoara si poate mai apar si celelalte fete!

Laura, mamica implinita de Mihai Dragos 14.10.2009 si Ramona Cristiana 20.03.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxxy80 spune:

Salutare!

Nu am chef de nimic azi .

Samabata merg cu Maria la teatru, la spectacolul ''Punguta cu 2 bani''. De abia astept sa vad cum va reactiona. Eu simt ca ii va placea foarte mult.

Cand vad ca scrieti de maselute, canini etc imi dau seama cat de precoce a fost Maria la capitolul asta. La 1 an si 7 luni avea deja toata dantura (inclusiv maselutele acelea care apar in jurul varstei de 3 ani). Oricum am tras-o pentru fiecare coltisor. A fost tare, tare greu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura78nico spune:

Roxxy ma alatur ca nici eu nu am chef de nimic.... Distractie placuta! Unde va duceti? La Tandarica sau la Ion Creanga?

Laura, mamica implinita de Mihai Dragos 14.10.2009 si Ramona Cristiana 20.03.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

buna-ziua si spun din start:scuze, in primul rand ca dau buzna(nu-i frumos)si in al doilea rand ca vin cu cersitul...

insa daca va plac fotografiile noastre, va rog votati-ne accesand link-ul pus la semnatura...

multumim!


Prezenti in concurs , un vot va rugam:www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=19" target="_blank">AICI pentru fotografiile my1 si my2.

Va multumim tuturor!




27+
AMR:13 saptamani

Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Citat:
citat din mesajul lui My_Lady0091

buna-ziua si spun din start:scuze, in primul rand ca dau buzna(nu-i frumos)si in al doilea rand ca vin cu cersitul...

insa daca va plac fotografiile noastre, va rog votati-ne accesand link-ul pus la semnatura...

multumim!


Prezenti in concurs , un vot va rugam:www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=19" target="_blank">AICI pentru fotografiile my1 si my2.

Va multumim tuturor!




27+
AMR:13 saptamani

Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca



Vezi sa nu primesti raportari la moderatori de la unii pe care ii pot deranja astfel de postari . Noi suntem pasnice...

Pentru Raisa
Lali mamica de Paul-Iulian ( 01.10.2009)
si Ioana Teodora (23.08.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura78nico spune:

Lali gata curatenia? Ce mai faci mami? Ce fac copilasii?

Laura, mamica implinita de Mihai Dragos 14.10.2009 si Ramona Cristiana 20.03.2007

Mergi la inceput