Dovlecimea e in sarbatoare - are deja 2 ani! *17*

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns laura78nico spune:

Monica multumesc mult, si eu m-am bucurat ca am putut vorbi cu tine.

In rest si noi suntem cam la fel, Ramona a inceput gardi si cam plange dimineata si o inteleg dupa doua saptamani de stat acasa.Acum erau in parc se jucau cu frunzele. Cat despre somn, Mihai mai nou nu prea mai vrea la culcare la ora 10 seara si sa ma vedeti cum ma rog de el ca mie mi-e somn si el este fresh.

Laura, mamica implinita de Mihai Dragos 14.10.2009 si Ramona Cristiana 20.03.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monikus spune:

La multi ani Danuta! Sa fii fericita alaturi de cei dragi tie! Petrecere frumoasa.

O zi minunata tuturor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura78nico spune:

La multi ani Danuta! Sa fii sanatoasa si sa te bucuri de toti ai tai! Petrecere frumoasa!

Laura, mamica implinita de Mihai Dragos 14.10.2009 si Ramona Cristiana 20.03.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura78nico spune:

Buna !

Azi e mai lejer un pic la mine.Asa ca am intrat sa va salut si sa vad ce mai faceti.
Noi suntem bine, Ramo la gradi iar Mihai acasa.Ieri a invatat trei cuvinte:magar, cerb, papagal.Suntem foarte incantati de animale.Si e inebunit dupa cartile cu animale zice intruna catea, catea.( cartea)

In rest sunt tare obosita, poate in we imi voi incarca bateriile.
Danuta la multi ani fericiti (stiu ca ai zis ca va sarbatoriti trei ani de casnicie)

Va pupam pe toti si astept va sa citesc.

Laura, mamica implinita de Mihai Dragos 14.10.2009 si Ramona Cristiana 20.03.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanna81 spune:

neata, fetelor

am intrat sa va salut si sa va urez o zi usoara... ceea ce imi doresc si mie.

in alta ordine de idei, din diverse motive, eu sunt cu Carol la serviciu!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura78nico spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ioanna81

neata, fetelor

am intrat sa va salut si sa va urez o zi usoara... ceea ce imi doresc si mie.

in alta ordine de idei, din diverse motive, eu sunt cu Carol la serviciu!

Sa o ajutam pe Raisa
******************************************************************

Ioana si Carol Ioan fac Trazbātii




Si cum este? Ca si Ramona vrea.Mihai este neinteresat.

Laura, mamica implinita de Mihai Dragos 14.10.2009 si Ramona Cristiana 20.03.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura78nico spune:

Buna profit sa va salut acum si sa va urez we placut. Pentru ca sunt sigura ca acasa voi intra mai rar.

Noi raportam o saptamana fara raceli ceea ce va dorim si voua.



Laura, mamica implinita de Mihai Dragos 14.10.2009 si Ramona Cristiana 20.03.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Buna dimineatzaa!!!

Of,eu nu mai am stare de nimic!
Ma apuc de o gramada de lucruri si nu termin nimic,parca am intrat in criza de timp... Nu mai reusesc nici pe forum sa intru cum trebuie, nici sa termin gentutele incepute,nici ce am inceput de crosetat, parca nici cu copiii nu ma joc destul...of... dar ma reorganiez eu incet incet...

Laura imi pare bine sa te vad asa activa,la cat mai mutle saptamani cu lipsa raceala.
Ioana cum a fost cu puiul la munca? Cred ca demential,ai avut timp sa il vezi? Nu l-a luat toata lumea la pupat si intrebat? Ca al tau si vorbeste .
Monikuus unde esti mamico?

Danuta ti-am urat la multi ani doar pe FB,aici nu am mai apucat . Cum ati petrecut?

Xggg ru une esti mami?

Va pupic pe toate,ma intorc la curatenie...

Pentru Raisa
Lali mamica de Paul-Iulian ( 01.10.2009)
si Ioana Teodora (23.08.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanna81 spune:

Citat:
citat din mesajul lui laura78nico

Citat:
citat din mesajul lui Ioanna81

neata, fetelor

am intrat sa va salut si sa va urez o zi usoara... ceea ce imi doresc si mie.

in alta ordine de idei, din diverse motive, eu sunt cu Carol la serviciu!




Si cum este? Ca si Ramona vrea.Mihai este neinteresat.

Laura, mamica implinita de Mihai Dragos 14.10.2009 si Ramona Cristiana 20.03.2007



a fost interesant majoritatea timpului a stat pe scaun langa mine (sau pe mocheta) si a desenat. m-a intrebat de toate alea de prin birou. toata lumea i-a cantat si desenat. asta a fost posibil fiind o zi extrem de lejera azi. intr-o zi normala nu stiu daca ar fi posibil.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanna81 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lali_mete

Ioana cum a fost cu puiul la munca? Cred ca demential,ai avut timp sa il vezi? Nu l-a luat toata lumea la pupat si intrebat? Ca al tau si vorbeste



ba daaaaa... a fost centrul atentiei tuturor. le-a zis toate alea, si ce animale sunt cele pe care i le aratau, si cum il cheama, si cati ani are...

Mergi la inceput