Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (67)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

deci mi-am pregatit o costumatie ..... de mers la party-ul iasminei...acum sa vedem ce fata o sa faca tati cand ma vede sigur o sa aibe ceva de comentat

stiu ca am citit pe diagonala...tare pe diagonala... dar nu am mai vazut nimic scris de cris ..o fi pe la munte???

delia..te plangi de kg???? pai la ce retete scrii pe aici....eu m-am ingrasat doar citindu le . uite daca te incalzeste eu ma apropii de 55 kg...de la 53 kg...dar sincer, chiar daca nu vreau sa ma ingras sunt constienta ca aveam nevoie de 2-3 kg in plus. parca totusi nici prea putin nu e frumos!!!


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

sper sa intram mai la normal cu toate de maine si sa pot sta mai mult ca voi ca imi lipsiti

mi-am adus aminte...miki cum te simti??? a trecut raceala?? copilasii cum sunt??

cami, ai reusit cu pozele?? din pacate , eu aici la mami sus am net pe stick... si nu merge asa super repede si bine ca si cel avut acasa.... dar daca nu te poate ajuta vreo fata incercam diseara. k??


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

o mai stiti pe LIA de la aspirante???? cred ca naste!!!!
Lia sa ai o nastere usoara si un baietel sanatos!!!

mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

yasmy ce sa fac mai, daca am un sot pofticios, eu ma plangeam de durerea de cap si de faptul ca-s umflata .... tb sa beau mai multa apa..; ia zi in ce te imbraci diseara? in ce? in ce?

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

LIA NASTERE USOARAAAAAAAAAAAAAA
II TOT URAM SA AJUNGA IN ODISEEA NOASTRA CAND ERAM GRAVI
CUM SA NU O TIN MINTE
YASMI PE TINE TE ASTEPT
maine ca in seara asta mergem la mall
in plimbare
si tu ai de sarbatorit
pupici multi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

mada mersic...
chiar cred ca o sa-i bag...
maine ii dau ficatel


mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Ce fac fetele cucuiete?

Doresc sa urez LA MULTI, MULTI ANI!!! LA MULTE, MULTE LUNITE tuturor sarbatoritilor de astazi!

Altfel, am vazut poze cu bostanica lui strumphy...ce sa mai spun? SUPERBA
Eu sunt in cautari de hainute ptr finutii mei gemeni, va fi botezul peste 2 saptamani. Pina vinerea asta sper sa gassc ce-mi doresc.
In rest suntem ok, ..mincam, papam si dormim
tuturor



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

mada poti da 7-10 zile colargol
eu atat am dat
si au trecut aia urati
au mai ramas unii in spate de care nu scapam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

o mai stiti pe LIA de la aspirante???? cred ca naste!!!!
Lia sa ai o nastere usoara si un baietel sanatos!!!

mamica implinita cu 2 comori !!



cum sa nu? cred ca toate care am fost la aspirante o stim
Nastere usoara Lia!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

am fost si noi un pic pe afara..cald..
cami de la orl-ist am primit tratament, cu aerosoli cu dexa+fluimucil+rinofug ( asta nu l-am gasit )..si ser in nas des si colargol si olynth.
dar ma ingrijoreaza pe zi ce trece..are un comportament f anormal pt el, azi abia am reusit sa-l conving sa iesim putin afara, n-a protestat dupa 1 ora sa intre inapoi, ba chiar obosise, are iar temperatura mica..a intrat in casa s-a intins pe canapea si a adormit nu mananca inca mai nimic.. n-are vlaga in el deloc..parca nu mai e vlad care il stiu eu, somnolent si fara putere si fara dorinta de joaca..mi-e groaza sa-l vad asa..si mai rau e ca nu mai stiu incotro s-o iau..or sa zica medicii ca-s nebuna

Mergi la inceput