Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (67)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

dya, vezi sa nu te sperii (ca mine) ca Colargol-ul este maro ca iod-ul..dupa ce ii pun in nasuc mai curge un pic de zici ca e sange inchegat
Inca n-au trecut mucisorii Catalinei...e a treia zi de Colargol..cate zile am voie sa folosesc?

strumph, dulce foc dovlecica, ar tb sa faci un colaj cu toate costumatiile pe care le are

persi, mamica harnicuta.

cata doarme, eu ar tb sa spal vasele ca vor cadea in afara chiuvetei.. dar stau pe net si mai mi-am luat si revista Avantaje

mi-am propus ca la ora 2 sa ma apuc de treaba..dar cred ca o mai lungesc putin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

mada pai mai aveai 1 minut pana la 2 nu?? te-ai apucat de treaba??

eu azi i-am dat lui lucas kiwi ..pt a doua oara...sa manance singur..era fff copt si moale. i a placut la nebunie...
voi la rosii, dovlecei scoateti semintele?? ma refer la dovleceii zuchini aceia micuti si tineri.


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

mada pai mai aveai 1 minut pana la 2 nu?? te-ai apucat de treaba??

eu azi i-am dat lui lucas kiwi ..pt a doua oara...sa manance singur..era fff copt si moale. i a placut la nebunie...
voi la rosii, dovlecei scoateti semintele?? ma refer la dovleceii zuchini aceia micuti si tineri.


mamica implinita cu 2 comori !!



yasmi, da vroiam sa sciu ca la 2 ma apuc de treaba si cand m-am uitat la ceas era deja 2 si am hotarat sa aman momentul
Am pus doar la spalat...nu ma atrage deloc chiuveta..mai ales ca stiu ca se umple la loc atat de repede...

Nu scot samburii nici la rosii, nici la dovlecei. La dovlecei daca sunt mici, mici ii pun cu tot cu coaja, daca sunt mai mari, fara coaja.

aseara mancam portocale si Cata balea la noi, i-am tinut cu mana o feliuta si a supt la ea pana a uscat-o de tot Oare cand apar mandarinnele alea dulci, dulci? n-am mai trecut prin piata de un secol...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

si eu m-am cantarit dar e un pic mai mult in plus ..
(700g) in schimb sunt umflata si ma doare capul...am tensiunea 136 cu 78 , se vede ca am mancat sarat si am baut vin fiert aseara... si e si o presiune....naspa, iar eu meteodependenta
andra papa vad mai bine din farfuria mea... cu linguritza in scaunelul ei nu e asa bun

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

yasmy, chiar crezi ca scapa pizza neincercata de baiat?.... azi cand mi-a furat castravetele andra de pe sandvis m-am gandit la tine

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

eu doar la rosii am scos semintele.... le-am spalat
vinete putem sa le dam?

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

mada eu i-am dat clementine/mandarine tot asa sa le suga zeama.

delia, eheee a apucat el pana acum si putina paine (blat) de la pizza sa roada




mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Citat:
citat din mesajul lui ailed_dota

eu doar la rosii am scos semintele.... le-am spalat
vinete putem sa le dam?

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)


nu cred...nu am citat special despre asta, dar am auzit d ela o mamica , ca ar fi indicate abia dupa 3 ani eu i-am dat lui cristi pe la 1 an si jumatate. acum sigur nu-i dau Catalinei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

gata, rezolvat problema pampers ... a trebuit sa o si schimb de haine ca s-a manjit un pic pe body ... a schimbat deja 3 costumatii azi, ba s-a murdarit de para, acum de kk, dimineata vomase pe ea...ehh, parada modei

dyadya eu in locul tau imi trebuia si mie pampers sunt eu mare cat plopu ...da la de astea cred ca mi-ar sta inima in loc ..pfff, sper sa nu mai ai parte de asa ceva niciodata

madutza poze fac multe si in fel de fel de costumatii ca ma innebunesc astia de acasa, poze , mereu poze... ca am cont special facut sa le pun lor poze, am si cumparat memorie de la google pentru un an, vreo 15 dolari parca , sa am destul spatiu ca daca fac cate o suta la fiecare sedinta foto, pai alea mananca mult spatiu... am nu stiu cate mii de poze si abia am 7% memorie consumata... pana la anul in august cand expira mai am timp sa umplu tot spatiu ramas liber sa nu mai spun ca si prietenii nostri si socrii au acum mai ul si parola de la contul special facut de poze pentru piscoata si intra mereu sa o vada


yasmi petrecere frumoasa si pupici dulci Iasminei

ma duc sa incerc sa o pun la nani ca e foarte maraita, plus ca din joaca si-a dat peste cap cu o jucarie si s-a lovit si cu mouse ul de la laptop si-a dat una peste ochi si a plans... deci nani time

revin mai tarziu

_
Happy Mummy of Sophia Nicole (02.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

delia, am cautat acum rapid si am gasit ca se pot introduce intre 8 si 10 luni

Mergi la inceput