Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (67)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns persi spune:

Helloo!!
Gata smotru!!!!
Miki,eu le-am blenduit crude le-am pus in borcane le-am sterilizat vreo ora la foc mic si apoi le-am pus in camara.
Tin sa-ti spun ca au iesit grozave si nu au facut floare absolut delec.
Zilele astea vreau sa fac par cu mara,pt ca vorba ta iarna le gasesc degerate in piata.
Azi,vreau sa-i bag galbenus de ou ,dar nu stiu cat o jumatate sau un sfert???
Cam slaba "barfa"azi...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns persi spune:

Strumph,e dementiala bostanica ta,e o dulcica foc.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyadyazuza spune:

lparpala si eu m-am speriat ff tare dar daca nu stiam despre ce e vb sigur chemam salvarea.si intr-un fel ma asteptam sa se intample si asta
delianu ma duc deocamdata la doctor ca stiu sigur ca asta e si nu are ce face dr decat sa confirme si nu vad rostul. sper sa nu se mai intample
o sa incerc cum a zis madutza parca sa ii suflu peste nasuc.
va multumesc la toate sunteti minunate.
cami ai incercat la petra cu colargol? si al meu e la fel cum ai zis tu. o sa ma duc mai acusi la farmacie sa iau. nu am folosit pana acum. sunt curioasa sa vad daca functioneaza.
strunfi bostanica e asa de scumpa offf ce imi vine sa o smotocesc .da tu si daddy in ce v-ati costumat??

mamica fericita cu de zambaret Cristian Andrei21.03.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Citat:
citat din mesajul lui persi

Helloo!!
Gata smotru!!!!
Miki,eu le-am blenduit crude le-am pus in borcane le-am sterilizat vreo ora la foc mic si apoi le-am pus in camara.
Tin sa-ti spun ca au iesit grozave si nu au facut floare absolut delec.
Zilele astea vreau sa fac par cu mara,pt ca vorba ta iarna le gasesc degerate in piata.
Azi,vreau sa-i bag galbenus de ou ,dar nu stiu cat o jumatate sau un sfert???
Cam slaba "barfa"azi...

Mamicuta fericita de Radu Andrei (31.03.2011)







un sfert, auzi da cand smotruiesti tu ce face raducu?
a mea nu vrea sa mai doarma de dimi, eu sunt la calcat acu...

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns persi spune:

Ailed,depinde de zile...ori face nani ori e cu vreo bunica la plimbare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

dya da am folosit colargol 10 zile
ca am avut muci albi
curgatori
multi si mari
si urati
cu colargol ne-au trecut
da sa vedem cum scapam si de astia din spate
offfffff
colargolul e f bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

A mancat para , uraaa cam 80-90 ml... mai era in paharut si ar mai fi mancat ea scumpa dar nu i-am mai dat, am fost multumita cu ce a mancat acum i-am pus la fiert cartof dulce, asta ii dau la pranz, pireut cu laptic de la tziti de la mami , sper sa ii placa si sa pape Mi-a venit menajera si toata casa miroase a toate chimicalele, deci am deschis geamurile sa ne aerisim si s-a racit si a inceput iar a stranuta i-am dat si a 2 a doza de oscilo ...sper sa nu muceasca sau sa raceasca mai rau Eu acum bag o gogoasa sub nas ca deh... daca tot mai sunt de ce sa nu le mananc eu pe toate ? m-am urcat pe cantar acum juma de ora si am tot atatea kile ca si vineri dimineata, deci dupa atatea bomboane si ciocolata in weekend si sa nu mai pun la socoteala gogosile, tot atatea kile... deci mai merge o gogoasa nu ?

Va multumim de aprecieri, bostanica va trimite cate un pup si o floricica sper sa nu va dea si voua raceala

Cami daca am prea mult timp liber asta se intampla, fac multe poze ca sa nu mai spun de imaginatie ca trebuia sa ma fac scenarista ca am la scheme in cap de te ia cu rau daca ma apuc de povestit Asteptam pozicile cu Petrica ta si Antonica bineinteles

Persi, tort i-ai facut lu` Raducu ? nu vezi ca numa dupa cinste umblu ? deci tu ai amandoua bunicile aproape, fericitoooooo!!! te invidiezzzzzzz vreau si euuuuuuuu

Ailed ce atata calcat, lasa-le draga ca daca mai au o dunga ici colo , zi si tu ca e in trend anul asta papa mai bine dosnoara sau tot numa din furat de prin farfuria mamei ?

ppffffff...ce m-a parfumat, revin

_
Happy Mummy of Sophia Nicole (02.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

delia vreau sa fac endoscopie sub anestezie la bucuresti
da vreau momentan o parere de la un medic de aici
si nu prea gasesc unde sa merg
mor de nervi
alaptez
noaptea
o data sau de doua ori
atat
dar se cheama ca alaptez


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

ce buna e o bunica la casa omului, asa as face si eu mai des... la mine timpul e pb..

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

trag si eu un ochi cat doarme fiu'miu
strumffff....am vazut pozici superbeeee!!!!!! fara cuvinte!! totul la superlativ!

lparpala....al meu de la ora 20 nu te mai intelegi cu el

ufff iarasi ne-a trimis buni colet cu bunatati iarasi trag tare pana se termina dulciurile... mama denaturata ce sunt...in loc sa tin pt copii mananc eu pe ascuns

merg sa pun la foc papica pt pusti...astazi isi ia masa cu copilasii la gradi sper sa nu vrea si el pizza ca si ceilalti


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput