Buburuze de Ianuarie - Februarie 2011(95)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Andutza_B spune:

Pfew, m-am linistit, Lori!
Chiar, Mirela, ce-am pierdut?

Mai, voi stiti la ce-a ras azi Miruna in hohote vreo jumata de ora? Am stranutat si, stiind ca se sperie, i-am zis asa, mai incet "Scuze. Am stranutat." Ei, i-am zis de 20 de ori, de 20 de ori a ras in hohote. Ne-am mai jucat, am cantat, iar i-am zis, iar a ras ! Tare as vrea sa inteleg si eu ce e in mintea bebelusilor , cum percep ei!!

Andutza- de pepenas Miruna-Georgiana (26.01.2011)
---------------------------------------------------------------------------------------------------
"In an ugly and unhappy world the richest man can purchase nothing but ugliness and unhappiness." (George Bernard Shaw)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

un caz al unei mamici care vrea sa apeleze la criogenie sa si salveze copilasul foarte bolnav
copil ce ar fi putut sa se nasca normal, daca dr Tutunaru i ar fi facut cezariana

offf

mami cu motaneii Razvan si Robert (26.12.2010) si mami de Vlad (12.12.1999)

colacei de inot pentru bebelusi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxx26 spune:

Buna seara, gagici!

Moaaaama, ce de ati mai scris....am vreo 20 pagini de recuperat, da-mi place E frumos cand toata lumea e vesela si vorbareata.
Avem si noi tati din nou acasa. Dar a plecat mama Ce bine a fost saptamana asta, mi-a facut bunatati, s-a jucat cu bubulina non stop, am facut si eu o super-super curatenie, am facut cumparaturi...ce mai, nimeni nu e ca mama
Pana la urma cred ca am luat cea mai buna decizie, abia astept sa ne apucam de casuta la anul si sa o luam pe mama cu noi!
Ma duc sa citesc din urma, cat oi apuca, si revin.



_

Roxana
Mami fericita de printesa superba Catalina-Victoria 02.01.2011

Scrisoare pentru Catalina


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zumzu spune:

am scris si eu msj si mi l-a sters darius
revin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loutzy spune:

Citat:
citat din mesajul lui fragrant8

mirelus - n-ai tu voie pe insula pustie. Tu tre sa stai aici, in front, sa dai cafeaua de dimineata pe FB, sa intretii moralul trupelor...

maimutzica - s-ar parea ca numai noi doua vedem bannerul ala cu maimute interioare. O fi vreun semn?

=============
Mami de Sophic mic (16-01-2011)

“In the depths of winter I finally learned there was in me an invincible summer” (A.Camus)



Si eu vad banner-ul ala cu maimuta. Cand am dat click pe el m-a dus la un test de asta online de unde am aflat ca sunt pre serioasa si ca ar cam trebui sa rad din cand in cand.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andutza_B spune:

A, si eu vad bannerul cu maimuta! Dar n-am intrat acolo...Hm, ar trebui.

Andutza- de pepenas Miruna-Georgiana (26.01.2011)
---------------------------------------------------------------------------------------------------
"In an ugly and unhappy world the richest man can purchase nothing but ugliness and unhappiness." (George Bernard Shaw)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina_m spune:

Lavinia stai tu linistita ca nu pierde nimeni din vedere scopul acestei cadorisiri. Tot ce s-a discutat a fost in gluma. Eu asa am perceput-o si asa am si scris. Singurul lucru serios pe care l-am zis a fost ala cu sutienul de la Triumph dar pe ala trebuie NEAPARAT sa mi-l ia sotul. Nimeni decat el imi stie masura. Daca o mai afla cineva va trebui sa il/o omor.

Simo se rasfata cu un platou de fructe, eu cu o shaorma. Hmmm.
Eu nu as pleca din oras nici moarta. Am stat toata viata in cartier, niciodata la bulevardul principal, mai un pom, mai o floare in gradina din fata blocului, toate la indemana: metrou, autobuze, magazine, parcuri, farmacii. Da, am nevoie de mai mult spatiu, dar tot aici vreau.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

Fragrant;atata ti-a fost!nu mai scapi de Vanilia evervad ca le place la fete mai tare ca "fragrant"
In legatura cu craciuneala..Eu nu zic nimic luati ce vreti..iau ce vreau si asa fata mea nu intra,n-are cont fb,n-am nici o idee de cadou..asa ca iau ceva dupa bostanul meu..gestul conteaza si e din toata inima

Fa
;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;plzq
frc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shines spune:

Mada..stai linistita ca dupa platoul de fructe am bagat in seara asta o pizza,un pepsi..si inca nu s-a terminat nebunia.
e seara de destrabalare : pop-corn,seminte...filme. ne culcam iar dimineata.

Maimuta aia urata o vad si eu,dar nu am avut curiozitatea sa apas pe ea

Lavinia..sunt de aocrd cu tine referitor la cadouri nu am spus nimic,in definitiv fiecare ia ce vrea,ce simte,indiferent de ce se scrie aici.
oricum,cred ca au fost multe glume,care au fost binevenite.


Andutza mama,nu ai stricat absolut nimic,stai linistita.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shines spune:

Citat:
citat din mesajul lui florintunde

Fa
;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;plzq
frc




hmm..ne zisasi ceva de dulce, cumva ??




Mergi la inceput