Strugurasi de Sept-Oct2011-Hai IONELA!!!(125)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns May3 spune:

camady, ai un mp

mamica de Beatrice Ana - 26.09.2011

zebraroz.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns May3 spune:

andreea, eu vreau sa iau ursitoare. mi se apre asa.. fun.
pe noi o sa ne coste la botez vreo 3 mil si ceva de persoana, daca punem menu, cazare, foto, ursitoare, bautura, tort.
cat se da in provincie de cuplu?
noi cred ca nu o sa ne scoatem cheltuielile, dar asta e. vrem sa facem ceva misto

mamica de Beatrice Ana - 26.09.2011

zebraroz.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marryan spune:

Citat:
citat din mesajul lui Dbunny

Anilansa iesi din butoi ca il inchidem pt renovare..si va ramane inchis cel putin pana dupa Craciun Capul sus, baga ceva copilului pt sistemul imunitar, si tu ai grija de tine. Bactroban e f bun pt furuncul insa e greu de gasit in Ro...

jade incearca si cu tetina cu orificiu mai mare, biberon Dr Brown aveti¿ colicii lu´ fiimea ii trec f repede cand vede mancarica, mai nou zilnic, seara de la 8 la 11 papa de 2-3 ori. si mai ceva...cauta un laptic imbogatit cu vrobiotice sau prebiotica pt imbunatatirea florei stomacale. Imi aduc aminte de la Dani ca am vazut imbunatatiri substantiale cand am trecut pe lavte d´ala...

seidana...sa te bat¿ sa te pup¿ mami copiii sunt atat de diferiti, uite de ex Dani al meu la varsta lui Noa gangurea de numa, la fiecare fraza a mea el ´imi raspundea´, Noa nici nu ma baga-n seama, i se cam rupe de noi, in schimb acum evolutia lui Dani la nivel limbaj, cam lasa de dorit...educatoarea mi-a zis sa-l las in pace, fiecare copil cu ritmul lui. Si asa fac...si tu ar trebui sa fii nitel mai zen

marryan care va sa zica va avea Valeria palton¿ a primit Noa unul masura 9-12 luni...care zic eu ii va merge Veste 2-3 luni, dar nu mi-o inchipui infofolita in carucior, acoverita si si cu palton...

ma duc sa fac fiertura de ovaz, sa mananc curmale si sa beau o bere fata mea in 2 zile a trecut de la 7o ml la 1oo, iar cum seara mananca tot la o ora si ceva...ma goleste de tot, abia abia strang pt mesele ei, darmite sa mai congelez...

Dbunny cu Daniel (23.11.2006) si Noa (1.oct.2o11)


Bunny eu o sai cumpar pu la anul paltonasul dar restu pu primavara vara
mai facut sa rid cum maninci ca sa faci lapte, si eu vreau bere non alcoolica dar cica si asta nu e buna

Cea mai fericita de Valeria, 17.08.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

MAy... meserie de mama e grea dar e cea mai frumoasa.. eu fac crize e nervi cand sotu nu vrea sa ma scoata in oras .. ca cica ma tine captiva, insa de cand l-a lasat cateva ore cu piti singur, ma scoate la cerere..

Cea mai fericita de Elena Alexandra (24.08.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Am un feeling...



HAI IONELA!!!!!!!!!!!!

HAI TUDOR!!!!!!!!!!!!!





Cea mai fericita de Elena Alexandra (24.08.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LenaC spune:

May, esti bravo.
eu tot inca nu am stat singura cu ea... ba mama =, ba socrii, acum e sotul... peste o sapt raman si eu singura. sper sa ma descurc.
ai planuri faine pt botez

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:

Citat:
citat din mesajul lui seidana

Am un feeling...



HAI IONELA!!!!!!!!!!!!

HAI TUDOR!!!!!!!!!!!!!





Cea mai fericita de Elena Alexandra (24.08.2011)


NUP!


Mami fericita de Mihnea (14.11.2009 ) acum 40+ cu Tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

MAy.. f mult iesi cu botezul... noi am iesit cam la 80 lei/pers hai 100 cu tort, biserica si restul lucrurilor..

La noi in cluj se dam cam 400 -600 lei pe cuplu, daca nu ai o obligatie nu stiu de care, la noi in afara parintilor, s-a dat in medie 550 lei, ceva de genul.. insa nu am avut persoane cu pretentii sau cu avere, am chemat numai pers apropiate..

Cea mai fericita de Elena Alexandra (24.08.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Citat:
citat din mesajul lui ionelamaria

Citat:
citat din mesajul lui seidana

Am un feeling...



HAI IONELA!!!!!!!!!!!!

HAI TUDOR!!!!!!!!!!!!!





Cea mai fericita de Elena Alexandra (24.08.2011)


NUP!


Mami fericita de Mihnea (14.11.2009 ) acum 40+ cu Tudor


ne tine micutul in suspans rau de tot

Cea mai fericita de Elena Alexandra (24.08.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_t spune:

Citat:
citat din mesajul lui May3

andreea, eu vreau sa iau ursitoare. mi se apre asa.. fun.
pe noi o sa ne coste la botez vreo 3 mil si ceva de persoana, daca punem menu, cazare, foto, ursitoare, bautura, tort.
cat se da in provincie de cuplu?
noi cred ca nu o sa ne scoatem cheltuielile, dar asta e. vrem sa facem ceva misto

mamica de Beatrice Ana - 26.09.2011

zebraroz.ro


Si pe noi tot in jur de 3 mil o sa ne duca daca includ meniul 55 euro, foto+vodeo, formatia, ursitoare...nu stiu marturi daca o sa facem. Nu stiu cat se mai da la un botez.

Cea mai fericita 21.09.2011 ora 02:50

Bine ai venit Andrei Bogdan in viata noastra! Doamne iti multumim!



Mergi la inceput