FIV in Ungaria 141

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adrianaady spune:

Bravo Samira! sa fie intr-un ceas bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aristica spune:

e clar - a venit suvoiul rosu. mai devreme c-o zi...iote ce-a devenit eveniment de retinut pentru mine

PAI-1 844 heterozigot,MTHFR 1298 A>C heterozigot, endometrioza, sot cu OATS severa, 3 FIVcu ICSI+1 crio-et nereusite

"Niciodata sa nu mergi la un doctor caruia i-au murit plantele din birou !"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aristica spune:

si-am uitat sa va zic: am gasit ceai de cretisoara la pliculete. Eu ma gandeam sa comand si teste de ovulatie - ca tre' sa dau comanda minima de 40 lei si daca iau 10 cutii de ceai, strang doar de 30 lei...deci testele de ovulatie erau de umplutura.
adrianaaa, samiiiiiiii nu ne unim in cretisoare ca sa dau si eu o comanda mai de Doamne-ajuta? Haideti ca-s pliculete si eu detest iarba aia de-mi ramane in dinti, pleseeeeeeeeeeeee

...altfel ma umplu de teste minut si iar abuzez de consort, ca doar nu las testele sa expire.....

PAI-1 844 heterozigot,MTHFR 1298 A>C heterozigot, endometrioza, sot cu OATS severa, 3 FIVcu ICSI+1 crio-et nereusite

"Niciodata sa nu mergi la un doctor caruia i-au murit plantele din birou !"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bombi spune:

Apropo de histeroscopie, am comis-o si eu vineri. Aparent, totul e in regula.
Ceea ce ma ingrijoreaza e faptul ca (1) inca singerez si (2) mi s-a recomandat repaus sexual 4-6 saptamini. E normala chestia asta, ca eu aveam impresia ca e o interventie minora?
In plus, sint deja pe AC (de pe 24.10), urmind sa incep inhibarea pe 9.11 si stimularea pe 23.11.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

aristico,hai,baga-ma si pe mine in schema la ceai de cretiosara la pliculete.
te-ai mai gandit???mergi la consultatie in Decembrie???

bombi,nu cred ca e normala o sangearea prea indelungata.
la prima histero nu mi-a curs nici macar o picatura de sange,e adevarat ca nici nu am avut ceva pe acolo.
si perioada de abstinenta mi se pare cam lunga.
io nu pot sa las sotioru "nebagat in seama" atata timp....ca vine punctia peste noi si in loc sa livreze gigei bengosi si zburdalnici....livreaza mortaciuni plutitoare


3 sarcini extrauterine
FVL pozitiv,heterozigot-gena1691A
3 FIV-uri nereusite
2 FET-uri nereusite
urmeaza FIV4... in toamna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tannoo25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui adipapazi

tanoo, in poza ta e nicu vladul vostru?

Adi, mami de ana si ioachim

vezi un baietzel blondutz, cu limbutza intre buzitze?
el este...cum ti se pare?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tannoo25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui adipapazi

tanoo, pai ideea e ca de fapt pe aristica tre s-o bagam in sedinta, soata trebuie doar sa aiba galerie, d-aia cica dam gramada la ei acasa.
Adi, mami de ana si ioachim

pai credeam ca va duceti sa va grataluiti...nu sa bagati fata in sedinta ...sa inteleg ca tu vei fi diriginta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

tannoo,da,se vedea Bogdanel al tau la un mom.dat...acum nu se mai vede insa....se vede avatarul tau "obisnuit"




3 sarcini extrauterine
FVL pozitiv,heterozigot-gena1691A
3 FIV-uri nereusite
2 FET-uri nereusite
urmeaza FIV4... in toamna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tannoo25 spune:

in pana mea...eu il vad pe bogdanel
nu stiu ce se intampla

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xdidi spune:

salutare scuze ca ma bag ...incercati sa intrati cu mozila firefox si il veti vedea pe frumuselul Bogdanel...
tano felicitari pt bebe e superb , o sa franga multe inimi...fetelor spor la facut fetite va puuup pe toti

Mergi la inceput