Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (64)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Dya, activeaza Pm si iti trimitem noua parola!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonacip spune:

buna fete
sanatate tuturor bolnaviorilor! EU as prefera sa nu-i scot dc tusesc. Da au doar muci e ok.
Delia, ofof, pup DOdolina sa nu aiba nici o repercusiune cazatura. Cred ca ai tras o spaima..
Madutza asa e cu siropurile astea...macar faceau sticlutzele mai mici..eu am mai fol cred si peste termen pt ca n-am scris mereu pe toate data la care am deschis.
Cami, exista ambroxol picaturi, am cumparat de curand...eu insa credeam ca nu mai exista ketof, se pare ca au vrut sa nu-l mai importe la un moment dat cica ar fi nociv pt rinichi...tre sa-mi mai iau si eu unul, e f bun in crizele de tuse..
STrumpfi o scumpica Sofia, de la noi.!
Daria, imi place mult cum sta in mei tai! Mi se pare f practic pt plimbarele dintr-astea cand caruciorul e imposibil sau greu de luat.
Pisuc, batista nu trage cu puterea aspiratorului, trage doar printr-un orificiu mic. Eu cand am vazut diferenta fata de alte pompitze si rezultatele rapide...n-as renunta la ea...De altfel suntem la a doua batista a bebelusului...prima a cazut la datorie...
Catank, Someleac, sunteti dragutze cu soricelul...Dar brrr...mie mi-e o scarba de ei!
Catank, baietii sunt bine, multumesc lui DUmnezeu. Nazdravaniile si galagia sunt nelipsite dar totul e bine cand sunt sanatosi. Doar Mati merge la gradi sapt asta. Scoala e in vacantza...facem teme la greeeeeu
Ally,Mada, Miki,roxy, lavi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Lalely, mai am 5 poze de micsorat...sunt in curs de desfasurare.

Delia,m-ai speriat maxxxxim. Sigur o sa se prezinte bine Dodo si diseara.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Simonelu mult scumpa. Spor la facutul temelor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Ailed Doamne ajuta sa fie bine.

Miki ce-ati facut azi la doctor?

Ma bag sa fac o baie ca am fost la asortata cu o carte si un pahar de vin.

Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008 Ilinca- 18.04.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Somleac, relaxare placuta!]
fetele inca o data mersi la toate pt incurajari!andesc pozitiv! sper sa fie oki, pana acum e...


mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalely07 spune:

Ally raman datoare!!!

Nici acum nu reusesc sa ma loghez...

Mamica de comoara David Andrei 15.04.2011
Doamne iti multumim pt acesta minune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

evident andra e calare pe mine acum...si scriu gresit

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

maine dimi ma duc cu maria safaca un exudat si dupa la dermato daca gasim liber... si la pranz cu andra la control.... asa ca vb dupa ce ne intoarcem....dupa pranz

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Lalely,am terminat! Mi-a luat mai mult ca nu m-a lasat Duracell. Ai 1 Mb, deci...poti pune poze pana la 17 Mg daca nu ma insel.

Lavinia,cum este Lucas??

Mergi la inceput