Bujori si panselute de mai-iunie 2011 (3)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carmenpit77 spune:

De mos nicolae bb mic a primit o jucarioara sub forma de ursulet pt "zdranganit", fetita mare a primit un lego mic si dulciuri si mami a primit banuti. A fost darnic mosu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna_i spune:

bebe al meu a primit o gramada de jucarioare, printre care si telefonul vorbitor de la fisher price.
a fost atat de incantat de el, incat primul lucru si-a dat una cu el in cap (in marea lui veselie) si a inceput boceala
cand s-a trezit l-a luat iar la studiat, iar cad individa spune: "cinci", repeta si piticul meu : "zinzi"
(el vb numai in "z") - za za za- zanza, zar, izzz, ziiiii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ch_dana spune:

Anna, de unde l-ai luat ? Poate salvez si eu telecomanda de la TV...

In Cora nu l-am vazut, l-am vazut in schimb pe ookee la vre 115 RON.

Merci !

Ontopic: o salopeta alba (i-a vazut tati dintisorii, de aia alba) si un elefantel care zbarnaie.

Dana & Amelia (21.06.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna_i spune:

Dana, noi l-am luat din Carrefour - tot intru salvarea telecomenzii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ch_dana spune:

Ash, nu merge...e prea gros, telecomanda e mai subtire.

Deci telecomanda a ramas de ros , in schimb pe telefon isi descarca nervii...nu-s ce are, se pare ca o enerveaza, ca da cu manuta in el de numa-numa...

Dana & Amelia (21.06.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenpit77 spune:

Si Ana este innebunita dupa telecomanda.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ch_dana spune:

intrebare: cam cat mai dorm ziua? Ca pe mine m-a zapacit de tot, nu mai stiu ce program are...daca mai are! Atipeste cate 40 min, dupa aia iar la joaca...in conditiile astea, seara pica lata pe la 7 si doarme dusa pana pe la 5-6 dimineata.

Dana & Amelia (21.06.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmen_lucia spune:

Ne primiti si pe noi in clubul vostru?
Mihai este nascut in 16 iunie, prin cezariana, la nastere a avut 3,560 si 55 cm. Acum avem 7,800 si 70 cm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaiIunie2011 spune:

Carmen, te primim, cum sa nu. Te-am adaugat la listuta. Sa ne povestesti mai multe despre tine si despre minunea ta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna_i spune:

Dana, si al meu are acelasi tip de program. Uf! la 6 dimineata da intotdeauna trezirea in casa

Mergi la inceput