Buburuze de Ianuarie - Februarie 2011(92)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns maimutzica10 spune:

NEata la pranz!
Gata, azi noapte iar m-a convins sa mai incercam niste LP. FAra numar trezirile...
Mimo (parca tu ai intrebat), nu prea ma descurchez cu hamul..ca dc o las pe ea mai mult, pica; dc o sustin eu mai mult, zici ca e gandac, da din maini si din picioare, ca nu mai are suprafata de contact la picioruse si e in deriva.. avem si sosete antiderapante, si mocasini (sau cum le-o zice la sosetele alea cu talpa de piele), nush ce sa fac cu parchetul asta.. aluneca oricum!
al meu ma bate la cap cu premergatorul, eu nu-l prea vreau (din cauza ca are tendinta sa stea pe varfuri in el, mai greu o sa puna toata talpa jos cand renuntam la el).. aveti ceva sugestii pro?

melanies, relusha, loutzy, cocutza, mai scrieeeeeeti!!!!

Rox mami de maimutzica Marie Lorelei (18.01.2011)
think pink

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mayane spune:

Neatza si de la mine

Mimo si GabiR - v-am trecut in listuta
Piscotel, erai deja pe lista

Daca mai vrea cineva sa-mi spuna (n-am trecut pe nimeni din cele care doar au zis "azi e ziua mea", ca m-am gandit ca poate nu toata lumea vrea sa fie pe prima pagina). Sau poate vrea cineva sa se scoata de pe lista...

Ma duc sa fac o lista de "rusinica", cu doamne care n-au mai trecut pe la noi de cel putin 3 luni. Sa faca dom'le prezenta! Altfel nu le mai luam cu noi la 1-3 ani



World all details Wallpapers on view

"Pluteste drept inainte si daca pamantul pe care il cauti nu exista inca, fii sigur ca Dumnezeu il va crea inadins pentru a-ti rasplati indrazneala"
"Life isn't about waiting the storm to pass, it's about learning to dance in the rain."

Mami ametita de pufletzel Darius Alexandru (05.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maimutzica10 spune:

zumzuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
ce face piciorusul lui darius?
da, trimite poze, ca te votam!

Rox mami de maimutzica Marie Lorelei (18.01.2011)
think pink

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zumzu spune:

Citat:
citat din mesajul lui maimutzica10

NEata la pranz!
Gata, azi noapte iar m-a convins sa mai incercam niste LP. FAra numar trezirile...
Mimo (parca tu ai intrebat), nu prea ma descurchez cu hamul..ca dc o las pe ea mai mult, pica; dc o sustin eu mai mult, zici ca e gandac, da din maini si din picioare, ca nu mai are suprafata de contact la picioruse si e in deriva.. avem si sosete antiderapante, si mocasini (sau cum le-o zice la sosetele alea cu talpa de piele), nush ce sa fac cu parchetul asta.. aluneca oricum!
al meu ma bate la cap cu premergatorul, eu nu-l prea vreau (din cauza ca are tendinta sa stea pe varfuri in el, mai greu o sa puna toata talpa jos cand renuntam la el).. aveti ceva sugestii pro?

melanies, relusha, loutzy, cocutza, mai scrieeeeeeti!!!!

Rox mami de maimutzica Marie Lorelei (18.01.2011)
think pink


covor daca se poate, asa am facut eu si e alta viata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simis spune:

Am de lucru de vb singura, dar am vazut un pui frumos si ii musai sa zic Zumzu ii superb Darius!
Anka LA MULTI ANI! sa fi sanatoasa si tot ce iti doresti tu! (asa cu intarziere)
Ma duc sa lucruu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Relusha spune:

Citat:
citat din mesajul lui angieangie

Relusha..asa a si ramas..un visnu mai am de gand sa fumez never
mai..asa am si eu o dilema cu mamica mea..am un gol in cap..nush ce sa-i iau..la bebelus deja i-am luatdar mamiciigreeeeuuuu

poze Tudor



cea mai fericita mamica de frumos si sanatosTudor- Cristian 20.01.2011





cred ca esti cea mai rapida , mai ai putintica rabdare si iti umpli si "golul din cap".....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Relusha spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lorich

Citat:
citat din mesajul lui zumzu

fetelor a participat careva la concursul de pe dc "vara2011,amintiri de vacanta"?.tb sa trimiti 2 poze din vacanta dar e pe baza de voturi,nici nu stiu ce sa fac

Mamica de Darius Alexandru 2.01.2011
http://photosbynicoleta.blogspot.com


da, eu! cu 2 pozici, am trimis la o adresa de mail 2 poze. S-a tot facut reclama in partea de sus a paginii si aveam cateva poze amuzante.

Lori, mami de Robert din 9.06.2008 si maslinuta Ana Isabela din 14.01.2011


Cum mi s-au intamplat doua minuni, Robertsi Ana Isabela

Va iubesc pana la cer si dincolo de el...



care sunt....?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zumzu spune:

ah da,m-ai mai intrebat o data si tot vroiam sa iti zic:e bine, f bine, parca a fost un vis urat, i-a ramas doar o cicatrice rozalie pe deget.cu incaltatul deocamdata doar pe afara,niste ghetute care sunt destul de maricele pt el;teoretic ar tb sa il tin si prin casa intr-un tenis ceva/adidas care sa ii tina degetele stranse (degetzelul 5 e un pic mai indepartat de celalalte dar doctorul a zis ca se corecteaza cu incaltaminte)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns de_ea spune:

Buna buna si de la noi!
Imi place mult atmosfera de pe forum din ultimele zile.E ca pe vremea odiseei...

Tunde-multa sanatate Soniei!sa ii treaca repede diareea.
Andutza-sa treaca repede viruselul Mirunei.Oare o fi luat ceva de la cresa?

Medeea-tot nu mananca,am fost ieri si i-am facut o ecografie abdominala si e ok.Deci ,cu exceptia analizei de digestie unde a iesit ca nu digera prea bine mancarea ,toate analizele de pana acum au iesit bine.Nu prea stiu ce sa ii mai facem.Saptamana asta e pe nitel tratament si trag mari sperante sa se schimbe in bine situatia.
In timpul zilei are un singur somnic de jumatate de ora,dar doarme de pe la 22-22:30 pana la 9:30.
E o scumpica,a luat-o de-a busilea de la 7 luni,iar acum se ridica de tot ce poate si merge.
Are foarte multa energie si eu ma intreb de unde o ia daca ea nu mananca mai mult de 4 lingurite de mancare solida(si alea cu forta).

La multi ani fericiti Anka!Multi ani fericiti si impliniti alaturi de baietii tai frumosi.

Andreea, mami fericita de printesa Medeea 14.02.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maimutzica10 spune:

bv zumzu! ma bucur ca sunteti ok!

asa, asteptam lista cu 'chiulangii';

vasilasanita, sa scrii si tu mai des!
simis, la fel!

luciact, la mai multi ani impreuna!




Rox mami de maimutzica Marie Lorelei (18.01.2011)
think pink

Mergi la inceput