Toate forumurile Desprecopii.com: liste de discutii  Discutii generale

Ghinionul lui Huidu

(8 voturi)
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 71

andacos

6554 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite andacos un Mesaj Privat  Reply with Quote
Citat:
citat din mesajul lui lucialu

Andacos, pt ca este o emisiune de mistocarela ieftina, de-aia. Rar le mai iasa o zisa buna. E un fel de sa radem de toti si de toate, ori dc iti pasa de ce ai facut si ai pe constiinta 3 suflete nu-ti mai arde nici macar daca ar fi fost un fenomen Si oricum nu ii mai coafeaza, Pustiul nu mai este pusti de ceva timp...ca sa exemplific.
Mai, eu nu inteleg cum puteti sa ii luati apararea si sa ziceti ca e un ghinion, blabla...cand el la cateva zile de la accident merge cu frate-sau la volan pe acelasi drum cu 200/h spre parchetul din BV?

inde
"and the song became love and love became the egg" (Happy Feet)
my little sunshine

Lucialu,dar poate in spatele camerei va face altceva decit ceea ce actual este renumita "Cronica circotasilor"!

Eu nu-i iau apararea,ai intzeles foarte gresit,ba chiar am spus de citeva ori la subiectul asta ca eu il condamn pe omul SH pentru incalcarea regulilor de circulatzie,soldata cu moartea a trei oameni,insa de la asta,la a nu mai practica meseria...e cale lunga!

Dana

www.dropshots.com/andacos#" target="_blank">handarbeit
Mergi la inceput

emanouela

3314 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui emanouela  Trimite mesaj yahoo luiemanouela Adauga semn de carte la raspuns Trimite emanouela un Mesaj Privat  Reply with Quote
nu cred ca cineva de aici ii ia apararea....stim si stie si el ca e vinovat. majoritatea de aici, care ti se pare ca-i iau apararea, cer insa sa nu se mai 'arunce cu pietre' atat de agresiv si sa se astepte ca justitia sa-si faca treaba
andacos....poa sa faca si ciorba cu emisiunea, de face emisiune proasta nu cred ca sufera nimeni, eu una sigur n-am sa sufar, schimb postul si gata, problema rezolvata.

mamy....frumoasa, desteapta si modesta...de nazdravana Darius Mihail
Mergi la inceput

lucialu

4139 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite lucialu un Mesaj Privat  Reply with Quote
Andacos, pai chiar el spune ca ramane acolo si cum spuneam Hodoroc Tronc(hii ce denumiri, ca si nr masinii LOL, totul e un ras la el),casa de productie a CC este a lui. Dc ii veti lua pe fiecare in parte la purecat cred ca numai Pustiul mai ar papa o paine la sigur in domeniu, poate si Gainusa, restul sunt nici nici. Aia se cam duc pe sapun dc se inchide emisia.
Ema, dc se simtea vinovat apai merea cu viteza legala dupa nenorocire, nu ma incalzeste ca el sedea in dreapta.

inde
my little sunshine

Mergi la inceput

emanouela

3314 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui emanouela  Trimite mesaj yahoo luiemanouela Adauga semn de carte la raspuns Trimite emanouela un Mesaj Privat  Reply with Quote
nici pe mine, absolut deloc....dar nici nu-l poti trage la raspundere.
si acu s-o luam logic....fratesu conducea cu 200 corect? jurnalistii, dupa el, tot cu 200 ca sa filmeze acul vitezometrului...adica jurnalistii e corecti si respecta legea, nu????

Mergi la inceput

Rufus

9327 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Rufus un Mesaj Privat  Reply with Quote
Dar pana la urma, de ce il condamnam noi inaintea justitiei?

http://www.adevarul.ro/mircea_vasilescu/Serban_Huidu_si_Justitia_7_579012094.html

Sau, mai pe sleau: cu ce ne dovedim noi mai buni ca Huidu, daca nu avem respect pentru adevar?

Rufus, Tora si iadele www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=80cd684043d64e6bf268f6&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=email br / " target="_blank"> Retrospectiva 2008 www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=a1ed73f473ea25944e234a" target="_blank">Retrospectiva 2009 www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=d39f778033dd7597d12ac9&source=category&category_id=all" target="_blank">Retrospectiva 2010

"EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde
Mergi la inceput

lucialu

4139 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite lucialu un Mesaj Privat  Reply with Quote
Dar nici nu am spus ceva despre jurnalistii lui peste care l-au filmat, in sensul ca ar fi frumosi, n-am zis nimic in niciun sens. Daca aia erau tampiti ca doreau sa isi "faca meseria"(Doamne cat e de demonetizata [rofesia asta la noi!), astilalti erau alergati de colegi si remuscari, ne?Nici dc ii gonea Luciferu din spate nu mai au pardon.

inde
my little sunshine

Mergi la inceput

Androix

9023 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui Androix Adauga semn de carte la raspuns Trimite Androix un Mesaj Privat  Reply with Quote
Citat:

Dc ii veti lua pe fiecare in parte la purecat cred ca numai Pustiul mai ar papa o paine la sigur in domeniu, poate si Gainusa, restul sunt nici nici. Aia se cam duc pe sapun dc se inchide emisia.

Tu le-ai dat de lucru la emisiunea aia? Adica le-ai testat aptitudinile, in sensul asta intreb. Altfel nu imi explic cum iti permiti sa faci afirmatii de genul asta. De fapt asa o tii de cateva zeci de pagini: dai verdicte invocand ce ai vazut tu la tv

www.obiectiverealiste.blogspot.com" target="_blank">Obiective Realiste
Androix Bijoux

Niste copii si toti copiii!
Mergi la inceput

emanouela

3314 Mesaje
altceva vreau eu sa subliniez....'corectitudinea si credibilitatea' "jurnalistilor"....ne e greu sa deduci ca, daca, pe ei ii tragea la raspundere, fratii Huidu, ii tragea si pe 'jurnalisti', au stiut clar ca nu pot fi trasi la raspundere (sunt N filmulete cu teribilisti , nici unul nu a fost tras la raspundere)....si atunci? de ce au facut asta? deci ei au mers cu 200 km/h, in locul unde e permisa 50 km/h, doar pt subiect de presa...vezi, sunt N care fac asta....din teribilism, de dragul artei....si nu se arunca cu pietre in ei, de ce? pt ca inca n-au avut accident soldat cu victime

Mergi la inceput

lucialu

4139 Mesaje
Androix, olalala! Cum imi permit? si zeci de pagini?
Rufus, tu in ce tara traiesti?

inde
my little sunshine

Mergi la inceput

Androix

9023 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui Androix Adauga semn de carte la raspuns Trimite Androix un Mesaj Privat  Reply with Quote
Citat:

Androix, olalala! Cum imi permit? si zeci de pagini?
Rufus, tu in ce tara traiesti?

inde
my little sunshine

Ma gandesc ca ai tangenta cu domeniul, ca lucrezi pe langa ei, cu ei, de ii stii atat de bine incat sa spui ca fara emisiunea asta sunt someri garantat. Pardon, ca nu ar mai avea de lucru in domeniul asta, cam toti in afara de pustiul care e si operator. Cred ca asta a fost rationamentul. Pe Mistret l-ai pus la socoteala, ca si ala e ceva regizor de emisie sau e si el tot pe sapun?
Pai, da, de zeci de pagini ca de la prima postare la acest subiect ai STIUT ce s-a intamplat in timpul accidentului de parca ai fi fost miez acolo, nu ai fi vazut la tv niste unii care si-au dat cu parerea intr-un fel sau in altul. Ba mai mult, stii si cum se va incheia ancheta, iar argumentul suprem e ca stii ca traiesti in Romania si acum stii si cum NU isi vor castiga painea colegii lui Huidu. Esti buna!

www.obiectiverealiste.blogspot.com" target="_blank">Obiective Realiste
Androix Bijoux

Niste copii si toti copiii!
Mergi la inceput
Pag. din 71 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com