Ghinionul lui Huidu

Raspunsuri - Pagina 64

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Citat:
citat din mesajul lui lucialu

Andacos, pt ca este o emisiune de mistocarela ieftina, de-aia. Rar le mai iasa o zisa buna. E un fel de sa radem de toti si de toate, ori dc iti pasa de ce ai facut si ai pe constiinta 3 suflete nu-ti mai arde nici macar daca ar fi fost un fenomen Si oricum nu ii mai coafeaza, Pustiul nu mai este pusti de ceva timp...ca sa exemplific.
Mai, eu nu inteleg cum puteti sa ii luati apararea si sa ziceti ca e un ghinion, blabla...cand el la cateva zile de la accident merge cu frate-sau la volan pe acelasi drum cu 200/h spre parchetul din BV?

inde
"and the song became love and love became the egg" (Happy Feet)
my little sunshine



Lucialu,dar poate in spatele camerei va face altceva decit ceea ce actual este renumita "Cronica circotasilor"!

Eu nu-i iau apararea,ai intzeles foarte gresit,ba chiar am spus de citeva ori la subiectul asta ca eu il condamn pe omul SH pentru incalcarea regulilor de circulatzie,soldata cu moartea a trei oameni,insa de la asta,la a nu mai practica meseria...e cale lunga!

Dana

www.dropshots.com/andacos#" target="_blank">handarbeit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emanouela spune:

nu cred ca cineva de aici ii ia apararea....stim si stie si el ca e vinovat. majoritatea de aici, care ti se pare ca-i iau apararea, cer insa sa nu se mai 'arunce cu pietre' atat de agresiv si sa se astepte ca justitia sa-si faca treaba
andacos....poa sa faca si ciorba cu emisiunea, de face emisiune proasta nu cred ca sufera nimeni, eu una sigur n-am sa sufar, schimb postul si gata, problema rezolvata.

mamy....frumoasa, desteapta si modesta...de nazdravana Darius Mihail

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

Andacos, pai chiar el spune ca ramane acolo si cum spuneam Hodoroc Tronc(hii ce denumiri, ca si nr masinii LOL, totul e un ras la el),casa de productie a CC este a lui. Dc ii veti lua pe fiecare in parte la purecat cred ca numai Pustiul mai ar papa o paine la sigur in domeniu, poate si Gainusa, restul sunt nici nici. Aia se cam duc pe sapun dc se inchide emisia.
Ema, dc se simtea vinovat apai merea cu viteza legala dupa nenorocire, nu ma incalzeste ca el sedea in dreapta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emanouela spune:

nici pe mine, absolut deloc....dar nici nu-l poti trage la raspundere.
si acu s-o luam logic....fratesu conducea cu 200 corect? jurnalistii, dupa el, tot cu 200 ca sa filmeze acul vitezometrului...adica jurnalistii e corecti si respecta legea, nu????

mamy....frumoasa, desteapta si modesta...de nazdravana Darius Mihail

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Dar pana la urma, de ce il condamnam noi inaintea justitiei?

http://www.adevarul.ro/mircea_vasilescu/Serban_Huidu_si_Justitia_7_579012094.html

Sau, mai pe sleau: cu ce ne dovedim noi mai buni ca Huidu, daca nu avem respect pentru adevar?

Rufus, Tora si iadele www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=80cd684043d64e6bf268f6&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=email br / " target="_blank"> Retrospectiva 2008 www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=a1ed73f473ea25944e234a" target="_blank">Retrospectiva 2009 www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=d39f778033dd7597d12ac9&source=category&category_id=all" target="_blank">Retrospectiva 2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

Dar nici nu am spus ceva despre jurnalistii lui peste care l-au filmat, in sensul ca ar fi frumosi, n-am zis nimic in niciun sens. Daca aia erau tampiti ca doreau sa isi "faca meseria"(Doamne cat e de demonetizata [rofesia asta la noi!), astilalti erau alergati de colegi si remuscari, ne?Nici dc ii gonea Luciferu din spate nu mai au pardon.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Citat:
citat din mesajul lui lucialu

Dc ii veti lua pe fiecare in parte la purecat cred ca numai Pustiul mai ar papa o paine la sigur in domeniu, poate si Gainusa, restul sunt nici nici. Aia se cam duc pe sapun dc se inchide emisia.



Tu le-ai dat de lucru la emisiunea aia? Adica le-ai testat aptitudinile, in sensul asta intreb. Altfel nu imi explic cum iti permiti sa faci afirmatii de genul asta. De fapt asa o tii de cateva zeci de pagini: dai verdicte invocand ce ai vazut tu la tv

www.obiectiverealiste.blogspot.com" target="_blank">Obiective Realiste
Androix Bijoux

Niste copii si toti copiii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emanouela spune:

altceva vreau eu sa subliniez....'corectitudinea si credibilitatea' "jurnalistilor"....ne e greu sa deduci ca, daca, pe ei ii tragea la raspundere, fratii Huidu, ii tragea si pe 'jurnalisti', au stiut clar ca nu pot fi trasi la raspundere (sunt N filmulete cu teribilisti , nici unul nu a fost tras la raspundere)....si atunci? de ce au facut asta? deci ei au mers cu 200 km/h, in locul unde e permisa 50 km/h, doar pt subiect de presa...vezi, sunt N care fac asta....din teribilism, de dragul artei....si nu se arunca cu pietre in ei, de ce? pt ca inca n-au avut accident soldat cu victime

mamy....frumoasa, desteapta si modesta...de nazdravana Darius Mihail

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

Androix, olalala! Cum imi permit? si zeci de pagini?
Rufus, tu in ce tara traiesti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Citat:
citat din mesajul lui lucialu

Androix, olalala! Cum imi permit? si zeci de pagini?
Rufus, tu in ce tara traiesti?

inde
"and the song became love and love became the egg" (Happy Feet)
my little sunshine



Ma gandesc ca ai tangenta cu domeniul, ca lucrezi pe langa ei, cu ei, de ii stii atat de bine incat sa spui ca fara emisiunea asta sunt someri garantat. Pardon, ca nu ar mai avea de lucru in domeniul asta, cam toti in afara de pustiul care e si operator. Cred ca asta a fost rationamentul. Pe Mistret l-ai pus la socoteala, ca si ala e ceva regizor de emisie sau e si el tot pe sapun?
Pai, da, de zeci de pagini ca de la prima postare la acest subiect ai STIUT ce s-a intamplat in timpul accidentului de parca ai fi fost miez acolo, nu ai fi vazut la tv niste unii care si-au dat cu parerea intr-un fel sau in altul. Ba mai mult, stii si cum se va incheia ancheta, iar argumentul suprem e ca stii ca traiesti in Romania si acum stii si cum NU isi vor castiga painea colegii lui Huidu. Esti buna!


www.obiectiverealiste.blogspot.com" target="_blank">Obiective Realiste
Androix Bijoux

Niste copii si toti copiii!

Mergi la inceput