Ghinionul lui Huidu

Raspunsuri - Pagina 58

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Olina87 spune:

Citat:
citat din mesajul lui My_Lady0091





Nimeni, dar absolut nimeni nu stie ce s-a petrecut defapt in acel loc..asa ca mai usor cu ipotezele si tarnacoapele pe spinarea omului, putina decenta nu strica nimanui!E satula lumea de judecatori, de asta se duce naibii totul in tara asta...



24+cuMikaela Christinne Annalia si Marie Rebecca Ayanna(29.11.2009)
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

nici nu trebuie sa stii in detaliu ce sa petrecut (ce detalii lipsesc afara ca a iesit pe contrasens?) atata timp cat Huidu a avut nu stiu cate contraventii in ultimii 3 ani, mult peste zece, din care una exact in acelasi loc si pentru ca avea peste 50 km peste viteza legala; cred ca asta se numeste circumstanta agravanta si arata ca incalcarea legii era o regula la huidu, nu o intimplare

sa nu mai vorbim ca acum citeva zile mergea cu 200 la ora cu frate-su la volan in aceeasi zona - tupeu si nesimtire, asta e numele si nu exista scuze pentru ele



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ligia13 spune:

zicea cineva cateva pagini mai in spate, ca se cruceste cu toate ziarele scriu despre acest accident si ca "abia asteapta Dilema veche"!

A aparut!
http://www.dilemaveche.ro/sectiune/situatiunea/articol/compasiune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JuliaSM spune:

Citat:
citat din mesajul lui ligia13

zicea cineva cateva pagini mai in spate, ca se cruceste cu toate ziarele scriu despre acest accident si ca "abia asteapta Dilema veche"!

A aparut!
http://www.dilemaveche.ro/sectiune/situatiunea/articol/compasiune



domnului Plesu!


Inseamna ca nu-s chiar defecta...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns capcaunul spune:

Citat:
citat din mesajul lui ligia13
zicea cineva cateva pagini mai in spate, ca se cruceste cu toate ziarele scriu despre acest accident si ca "abia asteapta Dilema veche"!
A aparut!

E ciudat sa citesc comentarii la un articol de-al lui Plesu mai pertinente decat articolul insusi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saskia spune:

Citat:
citat din mesajul lui ligia13

zicea cineva cateva pagini mai in spate, ca se cruceste cu toate ziarele scriu despre acest accident si ca "abia asteapta Dilema veche"!

A aparut!
http://www.dilemaveche.ro/sectiune/situatiunea/articol/compasiune

Eu si Raducu (22.04.2005)


Pe mine chiar m-a dezamagit si nu neaparat ca e vorba de compasiune, asta e un sentiment nobil, ci pentru ca simtit nevoia sa-si dea cu parerea adaugand ca el nu i-a vazut decat razant si pentru ca s-a intrecut orice masura cu circul mediatic.

Adica chiar daca n-am nimic de zis, hai sa zic si eu tocmai pentru ca am un segment de populatie care ma urmareste cu admiratie. Putea sa fie neutru, daca tot se crede "deasupra evenimentelor". De data asta chiar nu i-a reusit deloc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claucia spune:

Extraordinare comentariile din josul articolului (dl Plesu priveste lucrurile dintr-un singur unghi din pacate, fara o urma de impartialitate), jos palaria ca mai sunt romani care comenteaza fara injuraturi si fara sa scrie tampenii, intr-o frumoasa limba romana. Am apreciat mai mult comentariile decat articolul.
Articolul imi pare scris asa ca pentru literatura, frumos, nimic de zis.

Toti suntem de acord ca e destul de rea situatia lui Huidu, nimeni nu cred ca il invidiaza. Dar this is not the point!
Dl Plesu chiar ca isi pierde credibilitatea cand spune ca deja a primit cea mai grea pedeapsa, constiinta lui. :) ce procese, ce pedepse, ce societate, lasa-i sa au primit pedeapsa constiintei incarcate pe toti criminalii de acum incolo...:(

Clar ca nu e un criminal cu sange rece, nu este un criminal in serie, nu a premeditat (desi undeva in mintea ta trebuie sa accepti ca se poate intampla si asta), dar de aici pana a considera ca nu a gresit...a gresit, iremediabil din pacate si trebuie sa plateasca pentru greseala lui. Constiinta ce-l va mustra va fi suplimentara pedepsei meritate.

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Citat:
citat din mesajul lui XIO

Citat:
citat din mesajul lui joki

Huidu nu trebuia sa aiba dreptul de a conduce

nice



de ce?




Ca nu vrea Badea

Rufus, Tora si iadele www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=80cd684043d64e6bf268f6&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=email br / " target="_blank"> Retrospectiva 2008 www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=a1ed73f473ea25944e234a" target="_blank">Retrospectiva 2009 www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=d39f778033dd7597d12ac9&source=category&category_id=all" target="_blank">Retrospectiva 2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

asta am vazut pe blogul lui in urma cu nici 5 minute, apoi s-a sispendat contul http://www.dailybusiness.ro/stiri-lifestyle/serban-huidu-anunta-pe-blog-ca-se-retrage-din-viata-publica-69861/
Viata publica...e mult spus, ramane la cronica doar ca in spatele camerelor. Asa ca eu sper sa nu fie cum cineva comentase anuntul lui pe blog, doar o chichita ce tine de PR.
Timpul le va lamuri pe toate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ligia13 spune:

oare cine il saboteaza acum?!
daca accesezi blogul lui apare: Account Suspended

Mergi la inceput