Toate forumurile Desprecopii.com: liste de discutii  Discutii generale

Ghinionul lui Huidu

(8 voturi)
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 71

emanouela

3314 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui emanouela  Trimite mesaj yahoo luiemanouela Adauga semn de carte la raspuns Trimite emanouela un Mesaj Privat  Reply with Quote
bai daca ar durea prostiaaaa....mama ce suferinta ar fi....sau macar de ar durea cand o etalezi

mamy....frumoasa, desteapta si modesta...de nazdravana Darius Mihail
Mergi la inceput

LauraNicole

3879 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui LauraNicole  Trimite mesaj yahoo luiLauraNicole Adauga semn de carte la raspuns Trimite LauraNicole un Mesaj Privat  Reply with Quote
De 57 de pagini ce se discuta? A, ca Huidu a incalcat niste norme simple de circualie, a omorat 3 oameni si acum e mangaiat duios pe cap de unii si blamat de altii? Ca subiectul e pe prima pagina doar pentru ca e vorba de o "vedeta" TV? Revin peste vreo 10 pagini ca sa aflu ca aia care au murit sunt de vina ca au indraznit sa se afle in Logan care era condus regulamentar pe banda lui(cu viteza sau nu nu e important) si i-a iesit inainte "masinutei". Aha.

----------------------------------------------
mama de Alexa,mandria ochilor si sufletului meu, 23mai1997 si Sandra ingeras frumos 4septembrie2004/august2007

O palma sau urlat la copil nu inseamna educatie!Inseamna ABUZ emotional si fizic asupra copilului !ZERO TOLERANTA PENTRU CEI/CELE CARE-SI LOVESC COPILUL FIZIC SAU PSIHIC ! NU EXISTA MOTIVATIE SI NICI SCUZA! Aceeasi intoleranta pentru abuzul de orice fel.

PUTETI AJUTA CU O JUCARIE,O HAINUTA,UN BANUT PE CEI CARE AU ATATA NEVOIE AICI:
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=152788&whichpage=11
Mergi la inceput

My_Lady0091

6767 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiMy_Lady0091 Adauga semn de carte la raspuns Trimite My_Lady0091 un Mesaj Privat  Reply with Quote

singurul meu punct de vedere cu privire la subiect, il expun mai jos, plecand de la afirmatia "prietenului" Badea, care deobicei are idei bune dar mai mereu de cu batele prin "belti"!

"Pe mine nu ma intereseaza S.Huidu, pe mine ma intereseaza accidentul!"(citat din "gura de aur" a lui Mircea Badea).

A, da?De accident?Pai atunci de ce nu se discuta de toate accidentele cu victime care se petrec pe sosele..carnagii in puterea cuvantului..si se discuta doar despre ACEST ACCIDENT?Va spun eu de ce:pentru ca in acest acident a fost implicat SERBAN HUIDU-persoana publica.Unii ii aparati numele, altii i-l blamati!Dar pe niciunul nu il doare in cot sau in suflet de moartea celor trei oameni.Nici pe Badea, nici pe presa nici pe voi.Singurii care sufera cu adevarat sunt apropiatii victimelor, familiile, oamenii pentru care au insemnat ceva!Si Serban Huidu sufera, dar nu pentru ei ci pentru drama pe care a provocat-o, pentru faptul ca a omorat TREI OAMENI!pentru Serban oamenii aceia nu inseamna nimic, dar moartea lor inseamna multe!Huidu e un om distrus la ora actuala, fiti siguri/sigure!!

Daca e vinovat?DA!ESTE!Daca va plati?Da,va plati!Legea va fi aplicata, in spiritul si litera ei si in conformitate cu practica judiciara romaneasca!Daca vreti sa faca inchisoare...incercati sa scrieti o petitie pentru a fi judecat in alta tara, aici ii va da cu suspendare!

Iar faza cu Jeep versus Logan..mi se pare de prost-gust!Nu oricine are Jeep e hot&smecher si oricine are Logan e sarac&muncitor&posibila victima in trafic!Omu' are Jeep ca-si permite..si eu de mi-as permite, mi-as lua, nu vad care ar fi baiul, atata timp cat nu mi-as cumpara Jeeep-ul din banii de pachet al copiilor celor ce au Logan.Dar n-am bani..si am Logan-ca atata imi permit, insa nu arunc scuipaturi in freza celorlalti ca de..."au si sunt jmecheri tupeisti care apasa pedala la blana"!

Nimeni, dar absolut nimeni nu stie ce s-a petrecut defapt in acel loc..asa ca mai usor cu ipotezele si tarnacoapele pe spinarea omului, putina decenta nu strica nimanui!E satula lumea de judecatori, de asta se duce naibii totul in tara asta...

24+cuMikaela Christinne Annalia si Marie Rebecca Ayanna(29.11.2009)
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca
Mergi la inceput

Marina

6383 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Marina un Mesaj Privat  Reply with Quote
Nu stiu sincer cum e cu Renault si Dacia dar aici (Africa) sunt o multime de Renault logan si Renault duster. Fix aceiasi sigla dar scrie Renault. Sunt si unele pe care scrie Dacia dar mai putintele, oricum e aceiasi masina. Aici cu exceptia drumurilor principale nu exista asfalt, iar pe alea cu asfalt o tii īntr-un Tatal nostru de cānd pleci pana ajungi. Nu stii care cum, cānd ti se baga in fata , cāti motociclisti pe secunda vor sa se sinucida aruncandu-se in masina ta. In fiecare zi dus si īntors sunt 2-3 accidente cu morti, politie mai e pe strada dar ambulanta nu ai nici o sansa sa ajunga si daca ajunge oricum nu au spitale. ASA ca aici inveti cu adevarat sa-ti feresti spatele in trafic, nu numai sa conduci preventiv dar sa-tii pazesti viata in fiecare secunda.

Cu toate astea am fost surprinsa sa sa vad as multe dacii/Renault si lumea zice ca sunt masini f rezistente la condtiile vitrege de pe aici. ML nu am vazut, nu prea exista fitze nemtesti grosul sunt Toyota de teren.

Editat de - Marina on 22/10/2011 23:30:42
Mergi la inceput

Victoria_mami

5511 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Victoria_mami un Mesaj Privat  Reply with Quote
Citat:
citat din mesajul lui My_Lady0091

...
Dar pe niciunul nu il doare in cot sau in suflet de moartea celor trei oameni.Nici pe Badea, nici pe presa nici pe voi.

24+cuMikaela Christinne Annalia si Marie Rebecca Ayanna(29.11.2009)
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Tu esti sigura ca noi citim acelasi subiect?

VICTORIA
Mergi la inceput

bbea

80 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luibbea Adauga semn de carte la raspuns  Reply with Quote
E ingrozitor pentru toata lumea ..si pentru Huidu...si pentru toti... Din pacate noi nu putem face nimic....Dumnezeu sa-i odihneasca in pace!

Editat de - Oana_B on 24/10/2011 15:58:25
Mergi la inceput

dicirstea

3435 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui dicirstea  Trimite mesaj yahoo luidicirstea Adauga semn de carte la raspuns Trimite dicirstea un Mesaj Privat  Reply with Quote
singurul motiv pentru care se dezbate atata este faptul ca SH a devenit antipatic multora si a criticat multi in emisiunea lui.

Au mai fost si vor mai fi carnagii pe sosele (de la acest eveniment si pana acum ince 3 cel putin, am numarat eu) si alti oameni publici, dar nu atat de expusi, au omorat oameni, inclusiv pe trecerea de pietoni ; nu mai putin decat "parintele Constitutiei" Antonie Iorgovan; ca sa nu mai vorbim de Cornel Nistorescu, cel care si-a inchis usile masinii si se uita la victimele lui -din fericire in viata- intinse pe jos si apoi a adus martori mincinosi in proces, Pauneasca, Berevoianu, apoi nustiucati copii de judecatori, primari, cel din Timisoara, cu Ferarri, sau ce naiba era masina aia, pe trotuar...muuulte, prea muulte, toate din teribilism, si unele venind de la oameni mai in varsta, si deci, cu capul mai pe umeri .

Eu cred ca de fapt e mai mult un fel de bucurie subconstienta "na, ca si-a furat-o, si-a inchis gura si nu mai deranjeaza pe nimeni"

Dumnezeu sa le odihneasca pe victime si sa le dea putere urmasilor!

CAPRA CU 2 IEZI

mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA; A DOUA MINUNE 2
A DOUA MINUNE
MOS CRACIUN 2010

CE AM EU DE OFERIT

VREM PE SKYJET!!
NU MAI VREAU SABII TOATA VIATA!!
AICI NE PUTETI VOTA

Ajutati-l si pe Darius! ; Sa o ajutam pe Georgi sa mearga ; Manu - papusa fara picioare
Mergi la inceput
joki
joki

3 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns  Reply with Quote
Huidu nu trebuia sa aiba dreptul de a conduce

nice
Mergi la inceput

Victoria_mami

5511 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Victoria_mami un Mesaj Privat  Reply with Quote
Off-off-off-topic: Dicristea, nu te deranjeaza literele alea mari si bolduite? Nu vrei sa le schimbi, totusi, ca prea sunt mari... parerea mea. nu te supara, te rog.

VICTORIA
Mergi la inceput

XIO

12528 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite XIO un Mesaj Privat  Reply with Quote
Citat:
citat din mesajul lui joki

Huidu nu trebuia sa aiba dreptul de a conduce

nice

de ce?

**Fur is for petting***
http://www.facebook.com/#!/adoptiicaini
www.adoptiipisici.ro
Nimeni nu ramane virgin, viata tot ne-o trage o data.
Mergi la inceput
Pag. din 71 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com