Floricele de liliac mai-iun 2010 (6)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns NicoletaB spune:

Neata fetelor!
cafelutza, ceiutul si laptele cu cacao sunt gata!


La multi ani Catalina! Sanatate si copilasi sanatosi care sa-ti umple viata de bucurie!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns R.Cata spune:

Multumesc Nico pentru urari! Asemenea si voua!

www.mirunailinca.blogspot.com/" target="_blank">Miruna-Ilinca www.eticker.co.za/tickers/0d3lbs4fa7l4py2f.png" target="_blank">28.04.2010
13+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_09 spune:

Neata!
In loc de cafea,aveti un pumn de din astea pentru mine?Ma doare capul ingrozitor,de foarte mult timp

La multi ani murica!
Scuze de intarziere!


La multi ani Cata!
Sa fii sanatoasa,fericita si mereu implinita!




Cris,mami de Sebi,copil poznas,din www.eticker.co.za/tickers/7raxakae7qnsuro8.png" target="_blank">14.05.2010


Vreau si eu parintii mei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanact spune:


Buna!
Am uitat aseara sa multumesc si eu pt noul capitol.
Sa fie unul numai cu vesti bune!

Eu tocmai ce-am servit -ua.
Mai am si pt voi .

La multi ani, R.Cata!

cris ce-ai patit de te doare capul?
sa treaca!

In privinta olitei, nu vreau sa ma laud..at cand v-am zis ca face la olita, la cateva zile vreo doua trei zile n-a m facut.
De patru zile face kk la olita. Se cere, dar spune tot: 'fac pipi' , chiar daca face numai kk.

Azi, Justina e m linistita, deocamdata se joaca cu bebelusii prin casa.
Ioana a reusit sa-si rupa ochelarii , nu de tot, cat sa-i alunece ochelarii pe nas.
A vrut si ea sa stearga si a tras de ei..nu stiu exact, ca at o schimbam pe Justina si ea era in camera ei.
I-am dus ieri sa-i repare si maine, cred ca ii vom lua.
Nu stiu ce a avut in ziua aia, ca numai prostioare a facut: a umblat la tv-ul de la gradi, nu stiu pe ce a apasat ca nu m mergea .
Pana la urma l-au dat de capat.


ALINA de IOANA (11 Ianuarie 2008) + JUSTINA (14 Aprilie 2010)
Blogul fetelor!
MULTUMESC DOAMNE PT CELE 2 PRINTESE!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanact spune:


Voi, cum reusiti sa le taiati unghiile?
Mai devreme i-am taiat unghiutele. La prima mana am pacalit-o, dar la cealalta mana cu tipete si tras mana.
Cand e si tati acasa, ii tine mana. Asa mila mi-e de ea, ca tb s-o tinem, dar nu putem sa-i lasam unghiile netaiate...si asa le las pana cresc m mari.


ALINA de IOANA (11 Ianuarie 2008) + JUSTINA (14 Aprilie 2010)
Blogul fetelor!
MULTUMESC DOAMNE PT CELE 2 PRINTESE!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_09 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ioanact


Buna!

Eu tocmai ce-am servit -ua.
Mai am si pt voi .

La multi ani, R.Cata!

cris ce-ai patit de te doare capul?
sa treaca!

In privinta olitei, nu vreau sa ma laud..at cand v-am zis ca face la olita, la cateva zile vreo doua trei zile n-a m facut.
De patru zile face kk la olita. Se cere, dar spune tot: 'fac pipi' , chiar daca face numai kk.

i]


ALINA de IOANA (11 Ianuarie 2008) + JUSTINA (14 Aprilie 2010)
Blogul fetelor!
MULTUMESC DOAMNE PT CELE 2 PRINTESE!!

Nu stiu d ce ma doare capul....de cand eram gravida ma doare.Nu incontinuudar cand ma apuca ma tine cateva saptamani

Nici Sebi nu face mereu la olita...departe de a scapa de pampersi definitiv



Cris,mami de Sebi,copil poznas,din www.eticker.co.za/tickers/7raxakae7qnsuro8.png" target="_blank">14.05.2010


Vreau si eu parintii mei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns murica spune:

hello

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns murica spune:

Dragele mele,

nu am mai scris aici de mullltttaaaa vreme din cauza de lipsa de timp.
Va multumesc tuturor pentru urarile de ziua mea, va doresc ani lungi de viata, bucurii multe de la copii si numai bine.

Separat de partea buna, cum nu am mai intrat de mult, am vazut pe prima pagina o veste tare rea despre un copilas-ingeras. Daca nu deranjez, imi poate spune cineva pe scurt ce s-a intamplat? Am fost foarte socata si m-am gandit la suferinta nemarginita a mamei.

Va pup si incerc sa ma tin macar de citit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns R.Cata spune:

Cris, Alina va multumesc frumos pt urari. La fel va doresc si voua.
Cris...nu vreau nici macar sa ma gandesc cum e sa ai o durere de cap cateva ore....sa nu mai zic de zile intregi la rand. Incearca o vizita la oftalmolog. Poate ai nevoie de ochelari. Pupici sa-ti treaca!
Alina...bine ca se pot repara ochelarii....cu toate ca " alti bani, alta distractie".
Murica...bine ai revenit. Sper sa nu se supere Ana, dar iti spun eu pe scurt ce s-a intamplat. A descoperit ca fetita lor avea o boala genetica. Si evolutia bolii duce la asa ceva.
Ma duc sa fac o praji cu banane si fulgi de ovaz cat doarme d-soara mea.
Pup

www.mirunailinca.blogspot.com/" target="_blank">Miruna-Ilinca www.eticker.co.za/tickers/0d3lbs4fa7l4py2f.png" target="_blank">28.04.2010
13+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanact spune:

Citat:
citat din mesajul lui R.Cata

Alina...bine ca se pot repara ochelarii....cu toate ca " alti bani, alta distractie".


www.mirunailinca.blogspot.com/" target="_blank">Miruna-Ilinca www.eticker.co.za/tickers/0d3lbs4fa7l4py2f.png" target="_blank">28.04.2010
13+

Da, se pot repara.
Initial am vrut sa-i fi luat alta rama, dar n-am gasit dupa formatul lentilelor si in plus ne costa m mult.
Acum sa vedem cat o fi reparatia.


ALINA de IOANA (11 Ianuarie 2008) + JUSTINA (14 Aprilie 2010)
Blogul fetelor!
MULTUMESC DOAMNE PT CELE 2 PRINTESE!!

Mergi la inceput