Prietene la bine si la greu - 138

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ali762000 spune:

LA MULTI ANI DAVID!

Legat de alfabet al meu nu stie sa scrie dar stie in schimb vocalele si si in ordine. Iar la sfarsit zice asa .....O, U si lung ouuuu

Am observat ca saptamana asta a inceput sa isi de-a drumul la vorbit adica a mai spus vreo 6 cuvine si astazi daca i-am zis un cuvant l-a repetat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumfy_12 spune:


La multi ani DAVID!!!


Mami fericita de strumfita si 17+ cu Motzata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dymomo77 spune:

MULTI ANI SANATOSI SI FERICITI DAVID.
La noi banala raceala s-a transformat in ceva mai serios asa ca inca bolim. Si eu fac febra de doua nopti plus nas infundat si dureri in gat. Acu se pregateste si tati ca sa fie tacamul complet.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miany75 spune:

rapid-rapid ca sunt pe fuga ...

...va multumesc din suflet ptr.urari!!!! si va las cinsteala de rigoare : aripioare ,gratarele,legume la cuptor, cartofi aurii, pizza,sucuri,beuturi de toate cele si...tort bun-bun...

detalii later...ca fugim sa vedem 'niste animale',ca am scapat de musafiri!!!!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biara spune:




La multi ani DAVID!!! Sa iti dea D-zeu tot ceea ce iti doresti in viata!!!!



Bianca, mami de Maia Teodora (28.11.2009) Maia Teodora minunea noastra cu ochi de peruzea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns many_bani spune:

Urez bafta fulgusorilor Remus si Eva&Dragos in prima zi de gradinita. Acomodare sa fie cat mai usoara si ptr. voi si ptr. mamele voastre.

Miany de maine si tu esti pe baricate sau ai mai amanat putin?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biara spune:

cu greu se urneste baba :D da se urneste pana la urma
apar si eu dupa lupte seculare :D, v-am citit tot timpul da cu scrisul a fost mai greu, cum ziceau fetele, dupa o perioada de timp lipsa e cam greu sa reiei firul povestii.
In primul rand felicitari Licuricipentru minunea de baiat, aveti o familie tare frumoasa (p.s.glumesti tu glumesti cu al treilea bebe , da vezi ca am o cunostiita care s-a trezit cand avea a doua fetita 10 luni ca e iar gravida, acum rade si spune ca cu al treilea e floare la ureche
proaspetelor gravidute, asa mi-e dor si mie de perioada burticii, da la noi slabe sanse de 2

Bianca, mami de Maia Teodora (28.11.2009) Maia Teodora minunea noastra cu ochi de peruzea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biara spune:

am pierdut un mesaj

Bianca, mami de Maia Teodora (28.11.2009) Maia Teodora minunea noastra cu ochi de peruzea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

David

Miany, sa va traiasca baiatul si sa va aduca numai bucurii!!!


Dana, mami fericita de David (2 noiembrie 2009) si 32+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Biara

am pierdut un mesaj

Bianca, mami de Maia Teodora (28.11.2009)


Maia Teodora minunea noastra cu ochi de peruzea



reia te rog ca de mult nu mai stim nimic de voi




Monis, mama de Piticutz Santiago (02.11.2009)

Mergi la inceput