Prietene la bine si la greu - 138

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:

David

Sa fii sanatos si fericit !

Mneatza fetelor,
Doamne! Cand au trecut 2 ani!?!?!





Mami fericita de Mihnea (14.11.2009 ) acum 36+ cu Tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ancutza_Bro spune:

La multi ani DAVID !!!
Sa cresti mare, sa fii sanatos, norocos si fericit


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

LA MINUNATI, SANATOSI SI FERICITI ANI, DAVID! M-am gandit aseara cu multa emotie la tine si la mami tau, la cum plangea acum 2 ani si la ce frica ii era! Sa ai zile senine, pui drag, viata plina de caldura si dragoste! Aseara cand ma gandeam la David ma intrebam daca ma mai stiu loga pe forum, iaca se poate, asa ca va las o cafeluta si va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

LA MULTI ANI DAVID!



Ramonika Ruxandra (30.11.2009) tati si Vladutz
zebra roz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumi_Richard spune:


La multi ani,David,fulgusor-sef!

Sa fii sanatos,sa ai viata frumoasa,si sa ne uimesti mereu cu realizarile tale!

Monis,multumesc pt cuvintele frumoase
Cum mai mananca Iuli,isi revine? S-a acomodat la gradi?

Va multumesc tuturor,de fapt!
Am inceput sa ma gandesc la Lili cum spunea cand s-a mutat ca ii era frica noaptea...sa vad ce ma fac eu cand pleaca Richard

Vorbind despre mamici care se ocupa de copilasi,lucru bun,dupa parerea mea,daca nu se exagereaza.... Am fost la Mall,la locul de joaca,si era o mamica cu fetita de doi anisori...nu o lasa deloc sa se joace,pt ca trebuia sa-i raspunda ei la intrebari....parca nici asa!
Offf,si alta faza....in Carrefour,un baietel de vreo 5-6 ani proba o bicicleta....mamica,probabil nu avea bani sa o cumpere(sau nu avea in plan)....in loc sa-i spuna copilului ca nu are cum sa i-o cumpere acum,i-a spus: "da-te jos,nu vezi ca nu stii sa mergi?"

Oh,ca tocmai am servit o cafea de la Italica....multumim,Andre, poate intri si tu mai des

Am mai vazut o postare de la Diana pe care o imbratisez cu drag,si ma bucur sa aud ca va acomodati

Licu,poate ne mai pui si noua o pozica cu papuselul de o lunita

Many,sper sa nu fie enterocolita...tare greu mai este cand sunt bolnaviori... Sanatate multa

Lyly,nu am reusit sa vad pozele,dar voi reusi eu pana la urma sa vad blondutul frumos.... Cum mai este cu alergiile? Asteptam si noi rezultatele analizelor sa vedem daca si Alexa este alergica....

Raluci,tare mult imi place cat de relaxata si increzatoare esti! Tine-o tot asa,mami!

Ionela, Alexa are un fix cu numaratul(1,6,3),continui sa numar scarile cand urcam/coboram pt ca e clar ca ii place si este atenta pe unde calca cand ii numar
A avut o perioada cand numara constient obiecte(1,2),dar vad ca nu ii mai reuseste....are timp! Si eu ma gandesc ca facandu-i sa se concentreze la chestii care nu sunt pt varsta lor,avem si noi,si ei de pierdut....

Strumfilica ,cum e samburica,sta cumintica? Tu cum te mai simti?

Va las,deocamdata,ca am fetita mofturoasa...ma duc sa-i servesc niste lapte cu taitei,fructe uscate,seminte zdrobite si banana.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns many_bani spune:

In pozele care apar in dreapta la "sa ne cunoastem" tot vad poza cu broscutza, inclusiv azi, oare ele ce mai fac. Licu tu mai stii ceva de ele?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

monis tre sa ne obisnuim cu gandul de bb2, nu? altfel ar fi nasol... de altfel, singura grija era cu serviciul... dar sper sa nu fie asa greu pe cat cred...

Lumi sa stapaniti sanatosi casuta. sanatate lui Lexi

many sanatate lui Vladutz.

dupa ce Sandra a fost racita, a venit si randul meu. de vineri ma simt rau, adica ma doare gatul si am nasul infundat, dar imi si curge in acelasi timp. macar febra n-am facut. sper ca raceala asta sa nu fi daunat bebelusului.



Ramonika Ruxandra (30.11.2009) tati si Vladutz
zebra roz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cory_B spune:

La multi ani, David! SA fii sanatos si fericit toata viata!Fetele cu bubulaci bolnaviori, multa sanatate puilor, sa se faca repejor bine cu totiiLumi-ma bucur ca sunteti la casa voastra Iar printesei ii doresc sa-i treaca tusea aia urataLavia & Raluci - wow, ce samburei marisori aveti, Doamne Ajuta, sa creasca mari si sa se nasca sanatori si frumosiMany - buna ideea cu etichetele, poate asa bunicii strangatori vor deveni mai putin strangatoriMonis - Mai bea Iulian laptic noaptea? Sau spre dimineata parca vroia el...? Al meu vrea(uneori) pe la foiala de la ora 5.30-6.00...si pana se duce tati sa-l incalzeasca vocifereaza de zor.. Nu mai stiu ce vroiam sa scriu, cand imi amintesc, revinVa las un filmulet cu bubu interpretand melodia lui preferata(din vara,cand era canicula, el canta aceasta melodie ) plus ce mai povesteste el acolo..de zor http://www.youtube.com/watch?v=u7MMte1h8isEDIT: mi-am amintit - vroiam s-o felicit din inima pe Ramonika pt. samburel Doamne Ajuta sa ai o sarcina usoara si un bb2 sanatos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dankutza spune:

La multi ani, primului fulgusor care face 2 ani - David!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdaz_ina spune:

LA MULTI ANI, DAVID !


Rares - clipe si zambete

Mergi la inceput