Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (52)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gimihaela spune:

buna dimineata tuturor! va servesc cu o cafea buna, buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gimihaela spune:

As dormi doua zile si doua nopti!Vise, vise!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

mada la mine a avut efect zovirax parca se numea pt herpes. sau sunt acei plasturi speciali.
daa matinalaa ca sunt satula de somn...bubu a dormit de la 21 la 8 dimi iar eu de la 23 la 8 arhisuficient!!


mamica implinita de fetita (2007) si baietel (2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gimihaela spune:

Sunt o mamica tare mandra. Ieri, David a stat drept in fundulet (pana acum se sprijinea in maini) si era asa mandru, iar mai tarziu s/a ridicat in picioare, sprijinit de grilajul patului!
Azi dimineata s/a ridicat de cateva ori singurel in picioare! i /am spus sa mai astepte vreo doua luni, k nu ne grabim nicaieri!Mi se pare un pic cam repede, nu?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

mihaela , in fundulet sta si L ff bine, fara sa se sprijine de nimic, iar acum exerseaza ridicatul tinandu se de grilajele de la patut. daca vrei poti citi pe net evolutia bebelusilor pe luni.


mamica implinita de fetita (2007) si baietel (2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

ce liniste...

mada, am cumparat si eu ieri file de cod. acum l am fiert separat in apa. tu cum il faci? il fierbi cu legumele impreuna??? cu ce legume il faci?? eu ma gandeam la peste cu cartof dulce, lapte si unt.


mamica implinita de fetita (2007) si baietel (2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gimihaela spune:

Yasmi, avem baieti mari.
Imi dau seama ca nimic dea ceea ce fac ei nu e prea devreme sau prea tarziu, ci pur si simplu atunci e momentul potrivit pentru ei. Dar apare sentimentul ca totul se intampla prea repede, ca timpul trece ca gandul si ei cresc asa repede. Am devenit melancolica. Cred ca de la lipsa de somn mi se trage.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

mada la mine a avut efect zovirax parca se numea pt herpes. sau sunt acei plasturi speciali.
daa matinalaa ca sunt satula de somn...bubu a dormit de la 21 la 8 dimi iar eu de la 23 la 8 arhisuficient!!


mamica implinita de fetita (2007) si baietel (2011)



am plasturi Compeed...dar nu e mare lucru de ei..tot atat tine doar ca nu mai simt discomfort... off

Cozonacelul meu, Cristian Andrei
Buburuza mea, Catalina Ioana

Mada, mami fericita si implinita de Cristian Andrei - 29.12.2008 si Catalina Ioana - 15.02.2011

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Citat:
citat din mesajul lui gimihaela

Sunt o mamica tare mandra. Ieri, David a stat drept in fundulet (pana acum se sprijinea in maini) si era asa mandru, iar mai tarziu s/a ridicat in picioare, sprijinit de grilajul patului!
Azi dimineata s/a ridicat de cateva ori singurel in picioare! i /am spus sa mai astepte vreo doua luni, k nu ne grabim nicaieri!Mi se pare un pic cam repede, nu?


mamica lui DAVID ALEXANDRU 01.02.2011

Felicitari !

Cozonacelul meu, Cristian Andrei
Buburuza mea, Catalina Ioana

Mada, mami fericita si implinita de Cristian Andrei - 29.12.2008 si Catalina Ioana - 15.02.2011

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

ce liniste...

mada, am cumparat si eu ieri file de cod. acum l am fiert separat in apa. tu cum il faci? il fierbi cu legumele impreuna??? cu ce legume il faci?? eu ma gandeam la peste cu cartof dulce, lapte si unt.


mamica implinita de fetita (2007) si baietel (2011)


inca nu i-am dat catalinei..dr mi-s spus sa-i dau spre 8-9 luni. la cristi il fierbeam separat sau il faceam in folie la cuptor si bineinteles cu cartofi, morcovi sau brocoli.

Cozonacelul meu, Cristian Andrei
Buburuza mea, Catalina Ioana

Mada, mami fericita si implinita de Cristian Andrei - 29.12.2008 si Catalina Ioana - 15.02.2011

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!

Mergi la inceput