Mamici inimoase de Constanta *156*

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dandusa spune:

Boti,Georgi,
maine mergem si noi la prima sedinta de balet,la 17.Crinuta este tare nerabdatoare.sper sa ne vedem cu voi.multumesc de pont!
Vladis,
legat de inot,iti pot spune despre sapaturile pe care le-am facut eu in vara,cand eram f hotarata s-o duc pe Crina.
1.la palatul copiilor n-as duce-o pentru ca parintilor nu le da voie sa vada ce se intampla,iar eu sant destul de speriata de metodele unora si oricat m-ar aburi profa,pana nu vad cu ochii mei,nu cred...
2.la spectrum(zona pesacarie-mamaia),as duce-o pentru ca totul este f curat/nou si mai exista si posibilitatea ca parintii sa-si vada copiii live pentru ca exista un 'perete' din geam.
3.la iaki-mamaia,este la fel de ok si tot cu posibilitatea ca parintii sa-si vada odraslele.
4.mai era palm beach dar n-am retinut detaliile pentru ca era f departe si nu m-a interesat.

cam asta...




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:

Neata!

Mie mi-ar fi convenit mai mult sambata, dar vin si duminica daca e. Asteptam si celelalte fete sa ne zica cum pot si ele.


Mami de Lucian(16.03.2009) si de Sebastian(05.08.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgipuia spune:

Dandu, noi mergem la grupa de la ora 18, ca suntem mai mari... dar poate ne vedem cand plecati voi si venim noi... desi mi-am pus problema sa zic pas pentru maine la dansuri sa plecam din oras mai devreme, dar nu ma indur... nu stiu cum sa fac ca oricum sambata lipseste si tot numai o vraiste reusesc sa o duc...

Suna bine intalneala duminica, dar nu stiu cand ne intoarcem de la tara si cat de obositi o sa fim ca sa mai navetam iar valu-ct... eu va urmaresc decizia si ma agat functie de bafta...



Ce am eu de oferit si/sau vandut?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

Neatza.
Vladis,cu cel mai mare drag le-as lua,dar mai am doua sacose si nu am timp de ele deloc..si cand am si eu juma de ora,crede-ma ca prefer sa stau ca nu mai pot..Am ajuns sa pic de la 9,ceea ce nu mi s-a intamplat niciodata..inainte si sa fi vrut si sub 12 nu puteam adormi.Ma omoara programul asta si alergatura asta.
Stie cineva un nene care repara masini de spalat?la mine a venit unu,dar zau ca nu cred ca aia e buba si vreau s-o mai consulte si altcineva,ca momentan nu am bani de alta noua..era ea in plan,dar nu acum si chiar ma gandeam sa nu crape si asta ca mor..ca deh,la mine fu luna stricaciunilor,ba uscatoru de par,ba blenderu meu fain..,ba mi-a zapacit fii-miu canapeaua cu vomele si da-i si cumpara jdemii de solutii si de nebunii,care mai de care..aiurea,evident.
Btw,de curand am descoperit si eu lake view:)))),fff fain.Sambata nu pot ajunge ca am musafiri,dar va doresc distractie placuta.

POZE CU NOI
de David Christian

Speranta si incredere pentru David
Poti ajuta si tu!Bazar umanitar pt David si alti copilasi speciali!.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:



legat de inot,iti pot spune despre sapaturile pe care le-am facut eu in vara,cand eram f hotarata s-o duc pe Crina.
1.la palatul copiilor n-as duce-o pentru ca parintilor nu le da voie sa vada ce se intampla,iar eu sant destul de speriata de metodele unora si oricat m-ar aburi profa,pana nu vad cu ochii mei,nu cred...
2.la spectrum(zona pesacarie-mamaia),as duce-o pentru ca totul este f curat/nou si mai exista si posibilitatea ca parintii sa-si vada copiii live pentru ca exista un 'perete' din geam.- 8 SEDINTE /340 LEI detalii aflate saptamana asta.
3.la iaki-mamaia,este la fel de ok si tot cu posibilitatea ca parintii sa-si vada odraslele- au antrenor ptr copii??????nu stiam..edit: am aflat -de la 5 nai sus primesc copii, sedintele se tin doar la ora 16.00 si dupa un interviu cu parinte-copil-instructor(adik tre' sa trec de interviu pe banii mei ) si pretul este de 30 lei/sedinta sau 260 lei/ 10 sedinte.
4.mai era palm beach dar n-am retinut detaliile pentru ca era f departe si nu m-a interesat- parintii isi vad odraslele, nu foarte d eaproape, dar le vad, ff aglomerat, 12 sedinte/250 lei- sedintele pierdute nu se reporteaza, plata in avans pe o luna, program incepatori de la ora 17.00 Luni-Miercuri si Vineri..

cam asta...




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgipuia spune:

Apropo de Miniencanto... una din doamne e in luna de miere, iar cealalta s-a operat ieri la ochi.. posibil maine sa vina cea operata sau un inlocuitor...



Ce am eu de oferit si/sau vandut?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

noi asupra innotului ne decim zilele astea...la CS LAGUNA(fac in bazinul de la Palat) sau la Palm Beach.de saptamana viitoare suntem pe baricade.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dandusa spune:

Citat:
citat din mesajul lui lulu77

noi asupra innotului ne decim zilele astea...la CS LAGUNA(fac in bazinul de la Palat) sau la Palm Beach.de saptamana viitoare suntem pe baricade.


inteleg ca info cu 340 ron de la spectrum este recenta,nu?
in vara era in jur de 200-240 ron,mai putin decat la iaki(tot 260 ron era si atunci)
la spectrum in plina vara si posibilitate de balaceala in natura primitoare,era full la ei
acum,cu atat mai mult...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dandusa spune:

Citat:
citat din mesajul lui georgipuia

Apropo de Miniencanto... una din doamne e in luna de miere, iar cealalta s-a operat ieri la ochi.. posibil maine sa vina cea operata sau un inlocuitor...

Ingerasii mei: Mony (03.12.2003) si Teo (17.05.2007)

"Viata nu se masoara cu numarul de respiratii pe care le aveti, ci in momentele care iti taie rasuflarea."

Ce am eu de oferit si/sau vandut?


maine si sambata vine un inlocuitor(am fost noi marti sa intrebam detalii)
de marti vine d-na Elena


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

dandusa, info sunt de saptamana asta, luni.
de fapt la Spectrum nu iau copii decat d ela 5.5-6 ani, dar mai mici, chiar d ela 2 ani, iau la ARENA REGIA Mamaia, la superbul si magnificul pret de 340 lei/ 8 sedinte, antrenori RAZVAN si ANDRA(de la Palatul Copiilor dar nu mai merg acolo).

la Palm Beach am vb azi cu instructorul, au marit si ei tariful , 280 lei/12 sed.

Si tocmai ce am primit telefon de la CS LAGUNA- nu il pot duce nici aici pe Luca- explicatia lor - concentratia de clor din bazinul de la Palat este prea mare ptr un copil mai mic de 5.5-6 ani

asa ca, ne ramane doar Palm Beach sau Iaki peste cateva luni.

Mergi la inceput