Mamici inimoase de Constanta *156*

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns georgipuia spune:

Wawww.. ce preturi...



Ce am eu de oferit si/sau vandut?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui georgipuia

Wawww.. ce preturi...

Ingerasii mei: Mony (03.12.2003) si Teo (17.05.2007)

"Viata nu se masoara cu numarul de respiratii pe care le aveti, ci in momentele care iti taie rasuflarea."

Ce am eu de oferit si/sau vandut?


cam da.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgipuia spune:

Fetele... pana una alta care ma indruma si pe mine spre un site unde sa putem viziona si noi TV online? Ne intereseaza Pro TV si Procinema, eventual ceva de desene animate (nu ca nu am avea destule desene in calc). Aseara am gasit Antena 1... dar noi urmarim mai des Pro Tv-urile si Discovery... Pana mai rezolvam cu cablul TV se pare ca mai dureaza...



Ce am eu de oferit si/sau vandut?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns boticelina spune:

La intalnire noi putem veni si smbata si duminica, numai sa stim, ca sa-i spunem si lui buni cand mergem la ea.

Dandusa venim si noi maine sigur la balet, am fost si marti si ne-am proptit in usa. Intre timp am primit si cel de-al doilea costum, luat de la bucuresti de le H&M, si i-am cumparat si leggins in aceeasi nuanta. Am luat si o pereche de cipici misto de balet tot de la H&M ca si costumul dar din pacate ii sunt mari, ii vrea careva? Sunt roz, cu Hello Kitty, marimea 28-29. Nu i-am scos din tipla...

Pt noi inotul este la preturi prohibitive, o sa inoate vara la mare si asta e, poate dupa 6 ani cand ii primeste la palat om merge si noi.



Monica si Nancy, 04.07.2008
"If you are unware of your choices, then you have none"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dandusa spune:

Citat:
citat din mesajul lui boticelina

La intalnire noi putem veni si smbata si duminica, numai sa stim, ca sa-i spunem si lui buni cand mergem la ea.

Dandusa venim si noi maine sigur la balet, am fost si marti si ne-am proptit in usa. Intre timp am primit si cel de-al doilea costum, luat de la bucuresti de le H&M, si i-am cumparat si leggins in aceeasi nuanta. Am luat si o pereche de cipici misto de balet tot de la H&M ca si costumul dar din pacate ii sunt mari, ii vrea careva? Sunt roz, cu Hello Kitty, marimea 28-29. Nu i-am scos din tipla...

Pt noi inotul este la preturi prohibitive, o sa inoate vara la mare si asta e, poate dupa 6 ani cand ii primeste la palat om merge si noi.



Monica si Nancy, 04.07.2008
"If you are unware of your choices, then you have none"


adu-i maine sa-i probam,chiar avem nevoie de cipici!
oricum mersi ca mi-ai amintit ca-i nevoie de incaltari de interior
legat de discutia cu inotul,in Buc la Palatul copiilor,taxa pe luna este de 35 ron!in C-ta(la Palat),in vara era in jur de 200 ron,poate stie Lulu mai bine


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui dandusa
poate stie Lulu mai bine


Ceea ce ai construit poate fi distrus,nu conteaza,construieste!


nu stiu taxa de la Palat, dar la CS Laguna -fac in bazinul de la Palat era anul trecut 160 lei/ 8 sedinte.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Neata doamnelor
azi e ziua lui Robert!! la multi ani!!! Simona sa va traiasca baiatul, te asteptam mai des pe aici
abia astept maine deschiderea la Palat copchilu vrea sa faca roboti, cu conditia sa faca si inot
sa aveti o zi minunata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

mneatza,

e vineri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ADINUTZA spune:

Salutare,
Eu am iesit din tura dar nu m-am bagat la nani pt ca daca adorm ramane Andra neluata de la scoala.
Eu am avut copiii la inot si la IAKI si la Palm Beach. La Iaki, era mai curat dar nu aveau bazin mic pt zbenguiala de dupa antrenament, la Palm au invatat de fapt sa inoate, la Alina, si doar distanta mare si lipsa timpului (din cauza turelor)m-au facut sa renunt. Pe noi ne-a lasat sa facem mereu toate sedintele din abonament, chiar daca am iesit din perioada mentionata acolo.
Maine poate ajungem si noi pe la palat...Andrada vrea sa faca atletism si sa sara cu prajina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgipuia spune:

Citat:
citat din mesajul lui lulu77

mneatza,
e vineri


Subscriu...

Robert de Simona!!! Sa fii sanatos si mereu vesel si implinit!

Adinutza... si eu dorm pe mine.. dapai tu, dupa tura de noapte...

Fetele de la Miniencanto-junior sa ma asteptati si pe mine diseara sa va vad fatucile... ajungem in jur de 17.50

Referitor la TV-online nu aveti nici o sugestie?



Ce am eu de oferit si/sau vandut?

Mergi la inceput