Mamici inimoase de Constanta *156*

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Alina, desi e mai scump, eu recomand FTK de la varsta asta. e super, de la 4.5 ani in sus.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

La multi ani sanatosi si fericiti,Mihaita!.Mihaela sa-ti traiasca feciorul,sa fie sanatos si cel mai mult ii doresc sa aiba progrese fantastice si o viata normala si frumoasa.

Io-s in criza de timp,am multe de facut,am mult de alergat,am fost plecati ca am avut de curand un deces in familie..si uite asa,suntem intr-o fuga din asta contra-cronometru zau..David nu mai vrea la gradi,plange cand ajunge acolo,nu vrea sa intre in sala,toti de acolo urla si plang si se sperie si nu mai vrea sa intre nici el..Tre sa ma apuc de dosarul lui,ca ieri a venit tanti de la primarie asa rapid,noroc ca eram acasa :)))Mi s-a stricat si masina de spalat si ma costa s-o repar cat una noua..asa ca inca ma gandesc..Am o mie de dileme si cu gradinita lu fii-miu..,tre sa alerg sa-mi schimb si eu buletinul,plus sa strang iar acte,hartiute si nebunii pt dosarul lui David..O astept pe soacra-mea la cotituta sa iasa odata la pensie sa ma apuc de munca,ca nu se mai poate asa..
Cam astea sunt vestile despre noi,acum fug sa-l iau de la gradi..sper sa-i fi pus bluzita pe el,ca l-am lasat in tricou in interior..si am vazut k i-a scos afara...Va pupam si va dorim o zi frumoasa si sanatate multa,multa celor bolnaviori.

POZE CU NOI
de David Christian

Speranta si incredere pentru David
Poti ajuta si tu!Bazar umanitar pt David si alti copilasi speciali!.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

ledi, ce bine ca ne-ai mai dat de veste, chiar ma gandeam la tine, la ce mai face david. timpul asta cred ca ne omoara pe toti, si eu as vrea sa fac multe, sa fiu in 1000 de locuri deodata. spor in toate iti doresc si sanatate davidutului(de bazarit mai ai vreme, ca as avea cate ceva de donat?)

cornelia, buna ideea cu engleza la palat, dna de acolo e o super profesoara, a mers si miruna vreo 2 ani, bruma de engleza care o stie a invatat-o de la dumneaei, ca la scoala n-a avut parte de profa buna. pt clasele I-IV e program dupa-amiaza, parca de la ora 3 mergea miru, ca apoi avea in continuare dans de la 4 si sambata dimineata.

rox, mi-ai adus aminte de ftk, ca tot ma plangeam de lipsa de timp, da' ma roaga copilu mic de anul trecut sa il duc, primise la gradi un pliant si tot timpul se plimba cu el in mana dupa mine. stiam ceva de vreo 3 mil parca, nu?

eu una ma bucur de toamna asta prelungita, ce bine e


mami de miruna si vlad

Si Mihaita are nevoie de voi!

Speranta si incredere pentru David



www.dropshots.com/vladis" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

275 este ftk pe luna acum, dar se ofera reduceri daca se platesc ceva rate inainte, chiar intreaga suma. desi e scump, eu vad ce mult a invatat Patrick de acolo - vocabular, skills, etc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:

Seara buna!

Ca toate ne dorim o intalnire si nimeni nu propune nimic, am vorbit cu Alina si am intrebat-o de locul de joaca de la Lake View: http://lake-view.ro/loc-de-joaca/, am inteles ca e si terasa acolo, deci avem unde sa stam linistite si copiii sa se joace in voie. Sambata la ora 10 e bine? Astept pareri!

Si pe mine m-ar interesa pentru Sebi la palat, engleza sau un instrument muzical, astept sa vad oferta.



Mami de Lucian(16.03.2009) si de Sebastian(05.08.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui simonapro

Seara buna!

Ca toate ne dorim o intalnire si nimeni nu propune nimic, am vorbit cu Alina si am intrebat-o de locul de joaca de la Lake View: http://lake-view.ro/loc-de-joaca/, am inteles ca e si terasa acolo, deci avem unde sa stam linistite si copiii sa se joace in voie. Sambata la ora 10 e bine? Astept pareri!

Si pe mine m-ar interesa pentru Sebi la palat, engleza sau un instrument muzical, astept sa vad oferta.



Mami de Lucian(16.03.2009) si de Sebastian(05.08.2003)


mneatza,

eu vin
este super acolo, loc mare de joaca in aer liber si terasa chiar langa locul de joaca sa ii putem supraveghea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Ct
copii sunt ok...timp putin ...
daca vin ,inca nu stiu... depinde mult daca dispar reactiile adverse de la tratamentul cel urmez.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!
Razbunarea cea mai cruda este cand dusmanul tau e silit a recunoaste ca esti bun si dansu-i rau.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata
eu sambata la ora 10 nu pot veni, chiar vreau sa ma duc la deschiderea de la Palatul copiilor.
Gabi, sanatate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

buna dimi!

hai sa fie duminica la 10, poate aflam si news referitor la activitatile de la palat, eu sambata la 10 am programare la medic cu copiii pt pregatirea sezonului toamna/iarna




mami de miruna si vlad

Si Mihaita are nevoie de voi!

Speranta si incredere pentru David



www.dropshots.com/vladis" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgipuia spune:

As venii si eu ca-mi place acolo... dar cand? Maine avem dansuri si apoi plecam la tara la pomana de 7 ani a bunicii mele... probabil revenim sambata seara... luni nu va convine? marti iar am dansuri... vai de viata mea... apropo de timp....



Ce am eu de oferit si/sau vandut?

Mergi la inceput