Mamici inimoase de Constanta *156*

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns georgipuia spune:

nu reusii si eu sa va recuperez... ce sa fac daca nu mi-a mers si mie treaba azi... pe fuga vreau doar sa spun ca si Mony e la Miniencanto si grupa de fetite mai mari incepe martea si vinerea de la ora 18, sambata tot de la 11, si mai este o grupa de avansati joia, cu fetite alese si culese de doamnele... Intradevar participa la multe spectacole si concursuri, ceea ce denota implicare din partea doamnelor... poate ne intalnim pe acolo fetele...

Cornelia si noua ne-a murit papagalita... acu Teo vrea sa luam alta ca tine mortis sa-i faca pui, in ideea sa ii domesticim mai usor ca pe parinti... ma punea sa tai burta la papagalita ca poate totusi are pui in burta... pana una alta si noua o sa ne trebuie un catel... nu tin mortis sa fie de rasa, dar vreau sa fie de talie mica si sa nu ceara neaparat tinut in casa... Goldenul cum este? aveti ceva, un pui de corcitura de talie mica?

Hai ca maine incerc sa va recuperez mai la amanunt ca azi prea pe fuga v-am citit... O seara minunata va doresc!



Ce am eu de oferit si/sau vandut?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

buna dimineata!
Georgi, imi pare rau de papagalita voastra.
noi suntem bine.. nimic nou sub soare.
sa aveti o zi frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgipuia spune:

Neata... v-am recitit si eu mai atent... Multumim Vladis! A fost super... o sa devin fana vouchere

La multi ani, Mihaita!!![pk] Miha... superbe pozele de pe faceb...

Eu m-am pregatit sufleteste pentru mers diseara la dansuri si nu-i gasesc si pace opincutele la fata acu tre sa-mi fac timp si sa-i cumpar din Tomis pana in ora 18...

Boti pana la urma ti-ai gasit ocupatie pt ora de dans a lu Nancy? Ce frumos ar fi fost sa fie la aceeasi ora si sa ne tinem companie uneori..

Va pup si revin mai tarzior...



Ce am eu de oferit si/sau vandut?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

'neata!

va multumesc din suflet,pt urarile pt Mihaita!!!

MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M


Viata...





Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

aoleu, georgi, ce pofta mi-ai facut cat as vrea sa ma zbantui si eu, dar intre inotul lui vladi si luatul mirunei de la scoala nu mai e loc si pt mine, poate pe la 50 de ani asa o sa am timp, da' atunci cred ca n-o sa mai pot de la osteroporoza goldenul nu e de talie mica, e bland si jucaus, da puii nu-s nascuti inca.

miha, am vazut pozele de la party, super distractie au avut copiii! pupici inca o data sarbatoritului

cornelia, ce mai face trupa ta?

crix, nu mai ai deloc timp sa ne zici doua vorbe?


mai, fetelor, nu mai ziceti nimic de intalneala, are si happy o pofta si noi nu tinem cont ca e graviduta...


EDIT sa va zic ca sambata la ora 10 e deschiderea oficiala la Palatul Copiilor. Rox, daca ai info despre pret/program de la vecinu', poate imi dai si mie de veste.


mami de miruna si vlad

Si Mihaita are nevoie de voi!

Speranta si incredere pentru David



www.dropshots.com/vladis" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

Buna seara!

Mihaita, la multi ani fericiti si multa sanatate!

Scuzati-mi absenta dar sunt intr-o criza din ce in ce mai acuta de timp si se anunta vremuri si mai grele .

Daca tot vorbeati de Palatul copiilor, are cineva idee care e programul la engleza?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata!
Angi, da stiu, planuiesc sa mergem la deschidere. aflu atunci si program si tot.
Cornelia, idem si cu engleza, sper sa primesc un pliant cu toate si sa le difuzez.
va pup, sa aveti o zi buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bettyk spune:

Buna dimineata tuturor! Am intrat sa va salut,asa pe fuga!
''La multi ani'' Mihaita! Multa sanatate si tot binele din lume!
Sa aveti o zi frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Mihaita LA MULTI ANI! FERICITI SI CU MULTE REALIZARI. Mihaela, sa iti traiasca o mie de ani feciorul

noi, toate bune si frumoase. gradinitza, parc, serviciu, gospodarie, fiecare cu treburile lui.

astept si eu vesti de la voi, cele care va incumetati sa mergeti la Palat, la deschidere, un pliant, poate ne primeste si pe noi pe undeva....peste tot suntem prea mici ,a ramas doar innotul la activ si engleza+pictura(asa am avut recomandari) de la gradinitza.

Mergi la inceput