Buburuze de Ianuarie - Februarie 2011(80)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Irinukaaa spune:

Mai mamicilor i-a mai terminati-va voi cu atata reclama pentru doi sau mai multi copii. Ca voi ma puneti pe jar si acum ma pun pe treaba!

Glumeam, mai rezistam putin, ca eu nu cred ca as face fata cel putin momentan cu 2 de Patrick ... dar in orice caz ma tenteaza din ce in ce mai mult ideea.

Stiti sa va expuneti cazul! Daca nu eram hotarata pana acum ca vreau 2 copii, voi m-ati facut sa realizez ca VREAU!

Irina ~ mamica norocoasa de scumpel Patrick Cristian {07.12.2010}

www.dropshots.com/PatrickCristian#date" target="_blank">Albumul piticului si www.dropshots.com/patrickcristian1#date" target="_blank">Botezul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aditzaC spune:

Salutare
Multumesc fetelor pt urari va pupik pe toate !

Noi suntem bine in mare , in afara faptului ca mihai se tz de 3.4 ori pe noapte in general bea ceai si adoarme (laptic numai bem de 1.5 luni) indiferent ca e zi sau noapte numai vrem si pace, il papam cu cereale la lingura. Mai are nopti cu urlete de burtica...offf doamneeeeee ca azi.noapte de ex dc mami nu e f atenta la mancare imediat il doare burtica pt ca sufera de sindromul colonului iritabil.
Strumfii vostrii au somnul linistit? Al meu este un agitat ..tresare , da din maini , picioare , rade , vb .

Sanatate multa puiutilor bolnavi , sa va faceti bine cat mai repede. Pe mine ma ia groaza ca vine frigul si incep racelile .

Va pupam si va dorim o seara placuta

D-zeu, Fecioara Maria , Sf Nectarie si Sf Spiridon m-au binecuvantat cu
aditza ..mami fericita de pui scump Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blue_night spune:

Irinuka, daca nu cumva plecam din Bucuresti, eu ma bag cu mare drag!
Numai cu orele fixe nu stam prea bine, o sa-ti spuna fetele cat m-au asteptat azi

Anca, mamica fericita a Dianei Maria (02 ian 2011)

Copiii trebuie sa fie indulgenti cu adultii. (Antoine de Saint Exupery)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irinukaaa spune:

Ma bucur Anca ca esti dispusa sa vi.
Fetelor sau poate vreti mai bine sa ne vedem undeva la munte... la Sinaia de exemplu? O plimbare n-ar strica nici pe la voi..., nu-i asa?

Irina ~ mamica norocoasa de scumpel Patrick Cristian {07.12.2010}

www.dropshots.com/PatrickCristian#date" target="_blank">Albumul piticului si www.dropshots.com/patrickcristian1#date" target="_blank">Botezul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxx26 spune:

www.facebook.com/photo.php?fbid=1773269310192&set=a.1773268990184.71063.1793087650&type=1&theater" target="_blank">Poze de la bebeluseala

Va pupam
Noapte buna!

_

Roxana
Mami fericita de printesa superba Catalina-Victoria 02.01.2011

Scrisoare pentru Catalina


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxx26 spune:

Aaaa..Irinuka, ce idee draguta...noi tot ne propunem sa dam o fuga la Stana Regala de la Sinaia la papa bun, dar tot amanam...Ce ziceti?

_

Roxana
Mami fericita de printesa superba Catalina-Victoria 02.01.2011

Scrisoare pentru Catalina


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mayane spune:

Deci... am ajuns cu conspectul la capitolele 30-35...
Scrie acolo (cap 34) "Iriss, sa ne mai scrii" Ramane valabil.
Plus, cine are chef de o hilizeala, cam pe acolo sunt CC-urile si CD-urile


"Pluteste drept inainte si daca pamantul pe care il cauti nu exista inca, fii sigur ca Dumnezeu il va crea inadins pentru a-ti rasplati indrazneala"

"Life isn't about waiting the storm to pass, it's about learning to dance in the rain."


Mami ametita de pufletzel Darius Alexandru (05.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Wudy spune:

Buna dimineata!

Poftiti la cafea!


Imi pare rau ca nu am reusit sa va mai scriu, poate astazi sau zilele urmatoare...Nu ma puneti absenta.
Eu va pup tare pe toate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shines spune:

Neata!



nu am inchis un ochi,m-au durut maseaua,gatul si urechea de m-am urcat pe pereti.

Bebele meu a facut febra aseara,eram terminata,niciodata nu a facut 38.8.i-am dat azi-noapte la 4 ore panadol si paracetamol..dimnineata e mai ok,sa vedem cum e azi. dar eu cred ca raceste,e cam infundat asa,desi nu are mucisori.
prima noastra raceala ?? doamne ajuta sa nu



Simo - mamica de pui scumpi , Camelia(2002) si Eduard Matei(2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angieangie spune:

neata
ma bucur ca v-ati intalnitbravo..ar trebui mai des,dar asa e cu bebeii astia mici si imprevizibili
Irinuka..eu vin la munte la sf lui octombrie,nu stiu inca data,dar te voi suna,daca esti prin preajma..cu cea mai mare placere,doar stii

poze Tudor



cea mai fericita mamica de frumos si sanatosTudor- Cristian 20.01.2011


Mergi la inceput