Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (50)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Citat:
citat din mesajul lui ailed_dota

Happy, pentru Andrei!Sa-i dea Dumnezeu sanatate si noroc!

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)





Multuesc frumos!
De sanatate avem mereu nevoie!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Multumim din suflet pentru urari!
Acum am aterizat si sunt franta. Trebuie sa dau un refresh ca diseara avem musafiri.
Va ,

Strumph, da si la mine un pm cu linkurile, asa mura- n gura, te rog mult si iarta- ma ca indraznesc, dar de pe iPad mi- e mai greu sa dau cu copy paste. Sunt eu mai blonda.. Te si merci mult!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

nah ca tot calare pe laptop sunt mama lui de laptop ca numa aici stau de cand am ajuns acasa din RO i-am trimis mail la munca lui Nick sa sune la agentie sa vada de ce nu mai apare bulgaroaica mea la curatenie ca vad ca i-am trimis si eu un sms acum vreo 2 ore sa o intreb la ce ora vine ca ea mereu vine cand ii tuna si nu mi-a raspuns, acum sa vedem ce spune si agentia si daca nu vine madam azi nici nu-mi mai trebuie, reziliez contractul cu ei ... sa se spele pe cap, o sa fac eu singura

Happiness cum e tortul? o feliuta sa pastrezi si pentru mine da ? ti-am trimis pm cu linkurile, no problem Ii urez o zi frumoasa lui Andrei si sa se distreze bine

deci acum ia sa ma duc eu la ale mele , inchid laptopul si la curatenie cu mine ca bulgaroaica mea cred ca a plecat in vacanta si nu mai apare azi

see you laters

_
Happy Mummy of Sophia Nicole (02.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisucmic spune:

Strumphi minunate pozele!!! toate, ati avut o nunta si botez si o vacanta minunate!
Scrish, intrebare tehnica: in ce vas al blenderului faci tu piureul? (am ca al tau)
Happi ce torturi, ce prajituri am vazut pe FB!!!

Azi am avut vaccinul, pana acum totul bine, e razaret si foarte vorbaret, a dormit bine si acum doarme din nou... A spus la silabe noi azi, parca scaunul asta de masa il indeamna la vorba

Fug si eu la un somnic si revin


Pisuc Mic

Ce minune de la Dumnezeu! Mami de dragalas Petru Constantin (02.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Hop si eu!

Ioana doarme, eu tocmai ce m-am trezit . Astazi amindoua am muncit cu drag si spor: adunat rosii din gradina, teci, ..etc puse la locul lor, curatenie, ....diverse.

Dragele mele, multumesc de sfaturile legate de scaun auto si nu numai. Mii de multumiri!!!Ce m-am fi facut fara voi??? Vb mamei soacre ....rogojina mama, rogojina ca noi nu am avut scaune

strumphyam vazut pozele imediat cum le-ai postat (alaptam)
Nu am cuvinte sa-ti spun cit de mult mi-ati placut.
De tata-socru al tau sunt ''indragostita'' imi place maxim de el, se vede din foto cit de mult te iubeste, respecta, apreciaza...nu ca mama soacra nu te-ar iubi, Imi place si de mam... are un sarm aparte si ea. Nick, e blajin ca tatal lui...ce sa mai...SUNTETI MINUNATI!!! ... de micuta londoneza, ehe... as scrie romane, mii ca-ti fur ''meseria'', pe scurt: este o papusa dulce! Dumnezeu sa va aiba in paza pe toti!
Aaaa tu miresica mi-ai placut maxim, nu ma asteptam la altceva din partea ta. Felicitari inca odata!si iti multumesc si eu ptr aprecieri.

Da, am intrat mai greu pe forum (greu am rezistat)

roxy si mie imi place la iarva verde,, nu musai.... aer sa fie, chit ca e zapada

revin, s-a trezit I

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moulineta spune:

Strumphitza am vazut pozele! o familie fericita! se vede ca ati fost relaxati!
acum ca am vazut-o pe sora ta nu mai cred ca piscotica e 100% dady...cred ca seamana si cu familia ta; tare dragalasa cum a stat ea cumintica la baita din cristelnita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

neata..la pranz

bbyasmi, la multi ani pt sot, sa fiti fericiti si sa nu te supere niciodata
happiness, La multi Ani lui Andrei, ii doresc tot binele din lume, sa fie fericit si sa aiba parte de o zi perfecta, asa cum e si tortul e superb, l-am admirat pe fb ca sa nu mai zic ed bunataturile celelalte din album ..m-ai facut sa
strumph, ati fost superbi, nici nu ma asteptam altfel..sunteti 3 surori frumoase, daca am identificat eu bine prin poze..cred ca mami e tare mandra de voi..iar strumphitza ta e frumoasa rau..m-am indragostit de mutritele ei aaa, si nu stiu cum dar seamana cu nanuta ei ceva de groaza..

hai ca numai laude si felicitari am avut azi

andra mea iar nu a dormit toata noaptea, deja sunt convinsa ca altceva e de vina..ceva o deranjeaza..tuseste din ce in ce mai rau si a facut si febra dimineata..astept sa se trezeasca piticii si fug cu ei la doctor
am facut si mancare, o supa crema de dovlecei cu brocoli si smantana de te lingi pe degetele si ficatei cu cartofi..m-a laudat fimiu

va pup


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

madutza, v-am admirat in poze si si mie imi pare catalina grasulina..si ma mir pt ca andra mea e mai grea la cantar si totusi eu n-o vad grasana..doar o alint asa si mai nou o alinta si fratisu..andra grasana
bine, eu cred ca n-am okii "corecti" pt ei ca eu nici pe vlad nu-l vedeam gras desi toata lumea se minuna..bine avea si 10 kg aproape la 6 luni

apropo de alinturi, o alintam zilele trecute pe andra - andruta ratusca..si vorbeam cu ea ca sa o tin ocupata sa pot sa-i fac papa..la care vlad vine si ma trage de mana - nu e andra ratusca, e vlad ratoiu

e ceva de groaza cu gelozia asta..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

strumphule, super poze!
o mireasa frumoasa si fericita!
si o bebeitza cumintee! nu mai zic ca seamana cu Nick, seamana cu matusica-nasica .....sa fiti sanatosi si fericiti......i-a placut lui Nick mancarea? ii povesteam sotului meu de al tau ca intreba de carnati.... si carne si al meu imi zice" imi place cum gandeste "

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

catank, din lipsa de timp n-am apucat sa-ti spun de scaun..eu am de la chicco pe cel 0+, adica 0-18..nu sunt f multumita de el, mi se par cam de proasta calitate, in primul rand transpira in el ceva de groaza, husa e sintetica ..in al doilea rand, cand sunt micuti nu stau f bine in el desi e de la 0 luni..dar iaona fiind deja mai mare acum poate sare peste al doilea dezavantaj..oricum, eu personal as opta pt alta firma la scaune masina..
cu patuturile pliante, cam toate fosnesc/se misca cand folosesti salteluta intermediara..eu il tin mai mult loc de joaca in living..

Mergi la inceput