Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (50)

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Strumpitz, te adaug si eu tot la capitolul laude...sunteti o familie tare frumoasa si implinita.Ati fost minunati la nunta si botez iar piscotica ta este copia perfecta a surori tale, a nasicii. Mi-a placut tot ceea ce am vazut si se vede ca va-ti distrat si va-ti simtit bine in Romanica noastra tara dulce.Ce au spus socrii, mai vin??? Parintii tai nu i-am gasit in nici o poza...unde sunt??

Ally , Mami fericita de bebe Eduard Andrei !!! (02.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

da ce limbarita aveti fetelor

strumph, nu am de facut comentarii, decat aprecieri. Rochia ti-a venit f bine, nu s-a vazut a fi mare, am vazut ca te-ai vorbit cu mama-soacra sa va puneti flori in par . Piscoata este o dulceata, nici nu ma asteptam altfel. Se vede ca v-ati simtit bine cu totii si ma bucur ca socrilor le-a placut in Ro. A rezolvat socru cu lada de vin?
Apropos, tu cum o strigi pe soacra ta acum?


fug sa fac cap nou..ca in ritmul asta ajungem la 30 de pag pe capitol

Cozonacelul meu, Cristian Andrei
Buburuza mea, Catalina Ioana

Mada, mami fericita si implinita de Cristian Andrei - 29.12.2008 si Catalina Ioana - 15.02.2011

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

cap nou

Cozonacelul meu, Cristian Andrei
Buburuza mea, Catalina Ioana

Mada, mami fericita si implinita de Cristian Andrei - 29.12.2008 si Catalina Ioana - 15.02.2011

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefyapost spune:

sal fete dragi si frumoase!!!!
in primul rand....strumphule , ai fost o miresica superba si picia ta este de papat!!!! tare-i dulce!!!
se pare ca ati avut o nunta si un botez superb!!!!!! am vazut o familie frumoasa so plina de iubire!!!
sunt la munci si ma cam alearga astia...am sa incerc sa citesc ce mi-a ramas in urma....va dulce pe toate si toti..

Mergi la inceput