Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (50)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

acum Neata

yasmi, La multi ani sotului tau! Ii pretasti ceva special anul asta?

happi, la multi ani, lui Andrei! Sa creasca mare, frumos si sanatos!

strumph, astept pozele

moulineta, spor la treaba

roxy, ce te admir ca iesi mereu la gratare in aer liber. Cu toate astea eu n-as putea/nu mi-ar placea sa ies asa des..nu stiu de ce...cred ca depinde de obisnuita. Voi"oamenii muntilor" sunteti mai caliti si obisnuiti cu frigul si iesitul afara in aerul tare de munte. Cred ca daca as sta afara 2 ore la temp de acum la munte as dormi cot la cot cu Anastasia

Cozonacelul meu, Cristian Andrei
Buburuza mea, Catalina Ioana

Mada, mami fericita si implinita de Cristian Andrei - 29.12.2008 si Catalina Ioana - 15.02.2011

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

ailed se pare ca lui Dodo ii place mai mult mancarea de adulti

pisuc Petru a fost cel mai pletos puiut de la intalnire ce pletos este el

scrish este asa scump Luca, ce ochisori frumosi albastrii are nu seamana cu tine mai deloc, mie asa mi se pare. cu tati seamana

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

fetelor, nu stiam ca azi e sarbatoare!?
eu am un calendar in care e sarbatoare cu rosu?
CAMI< iubita lamureste-ma.... please! eu am spalat pana acu si am si calcat

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxy_s

ailed se pare ca lui Dodo ii place mai mult mancarea de adulti

pisuc Petru a fost cel mai pletos puiut de la intalnire ce pletos este el

scrish este asa scump Luca, ce ochisori frumosi albastrii are nu seamana cu tine mai deloc, mie asa mi se pare. cu tati seamana

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)



sa sti... ieri am fost sa papam o praji... si se uita, de abia astept sa creasca sa mergem amandoua la praji

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

lauriciu am vazut pozele cu Sebi, ce dolofanel s-a facut si ce seamana cu tine, mai ales la ochisori. aveti ochi frumosi amandoi

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

madutza
crezi ca pe noi nu ne ia toropeala cand ajungem acasa? facem baie si asa ni se inmoaie oasele, stam ca ramele dupa aia. dar asa bine este dupa o iesire din asta asa......

fetelor am atatea de facut azi: vreau sa spal vreo 3 masini, sa schimb lenjeria, sa spal pe jos, sa sterg praful, sa spal vasele, sa..sa...sa...
si n-am facut decat sa iau micul dejun, i-am dat Anastasiei sa pape si am culcat-o si am rontait la 2 napolitane Joe si atat.
merg sa ma apuc de treaba ca deja este 12 imediat, trebuie sa pun si de supita....

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

azi este sarbatoare?? la mine in calendar nu este. este cu negru.
eu mereu ma uit in calendar sa vad daca este sa pot face treaba.



Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Buna ziua!
Nu stiu ce se intampla cu Eduard ca de o saptamana se trezeste foarte des noaptea,cam de 3 ori.In conditiile in care el dormea toata noaptea, de la 22.30 pana la 8- 9 dimineata! Si aseara la fel,s-a trezit tot de 3 ori...si la fiecare trezire a papat 210 ml Lp.Ma gandesc ca nu rezista de foame si ca asta este motivul trezirii ca altfel nu-mi explic, sau poate dintisorii. Ai vostrii mananca atat de des noaptea???Aveti vre-o solutie?



Ally , Mami fericita de bebe Eduard Andrei !!! (02.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

Am pus link la poze, da ghici cum ?

Nu am mai vrut sa le fac publice sa le vada toata lumea de pe Dc , sa le vedeti doar voi grupul nostru de flturasi.. deci instructiuni de utilizare, cum sa ajungeti la linkuri :

- mergeti in contul comun de picasa al fluturasilor, deschideti albumul "Cismigiu 23 septembrie" si la ultima poza, cu nr 49, la comentarii, deci sub poza , am lasat eu 3 linkuri... unul cu poze din Bucuresti, unul cu de la munte si scaldusca piscoatei de duminica de dupa botez si un al 3 lea link catre poze de la botez si cununie

Astept sugestii si comentarii primesc de amandoua felurile

Ma duc sa mai bag o tura la spalat si alta la uscator

Revin mai tarziu

_
Happy Mummy of Sophia Nicole (02.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Nu se vaddddd!

Ally , Mami fericita de bebe Eduard Andrei !!! (02.04.2011)

Mergi la inceput