Bulgarasii de ianuarie-februarie 2012(20)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gianina1983 spune:

Buna seara,felicitari fetelor pt rezultatele bune la analize si eco,tinem pumnii celor cu problemute si ne rugam la doamne doamne ca totul sa fie bine,multumiri si pupici pt mamicuta care nea redat o fata noua la prima pagina.Despre noi nu prea am ce va spune,suntem sanatoase si active cat se poate.Bun venit fetelor noi sarcini usoare si bebei sanatosi.In rest va poop pe toate,aveti grija de voi si bebelusi si sa dea domnu sa auzim doar de bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Dupa cumspuneam mai sunt cateva inavertenta legate de purple si [b] asta, le-am reparat pt moment, pagina arata ok...insa tre sa ma mai uit cand sunt mai odihnita sa gasesc omisiunea...sau surplusul...

acu-s zombie!fug la somn,cred!maine nush daca scot nasul din barlog...

cine poate si stie cum sa descupere inavertentele..e liber sa se logheze la contul comun..si s-o faca!

daca nu va place cum arata pagina...sorry....atat m-am priceput!



*Blackmoon Lady 20+cu un omuletz colocatar si lipistocul meu iubitRebecca
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tonirro spune:

Multumesc mult pentru primire si pentru urari ! Si eu va doresc voua sarcini usoare si bebei sanatosi. Perna pentru gravide a luat-o de pe www.pernegravide.ro. Am facut comada acolo si am primit-o in 2 zile. Poate nu este asa minunata, nu vreau sa-i fac reclama aiurea, dar pe mine vad ca ma ajuta. Mie imi place sa dorm asa, culcusita si acum ca am burtica asta pretioasa nu prea il mai las pe sotul meu sa ma ia in brate. Poate si de asta ma foiesc atat si nu-mi gasesc locul. Asa ca perna e taman buna pentru mine. Este destul de lunga cat sa nu umblu dupa ea prin pat si pot s-o iau in brate fara teama ca se intoarce si-mi da vreun ghiont. olishka (sper ca am scris corect numele) daca poti, incearca sa stai cu el la gradinita cateva ore in prima zi, a doua zi ii spui ca ai ceva cumparaturi de facut si-l lasi putintel si singur, apoi tot mai mult singur... Daca ti se da voie da-i la el o jucarie preferata sau ceva de-al tau si roaga-l sa-l pastreze pana te intorci tu de la cumparaturi/doctor(depinde unde-i spui ca te duci). Stiu ca este obositor si probabil te buseste plansul si pe tine dar in 2 saptamani ar trebui sa se obisnuiasca. Mult succes!MTHFR C667C heterozigot, MTHFR A1298C heterozigot, Factor II heterozigot; Tratament Clexane 0,4/zi, Femibion 1, Magne B6, Acid folic + complex B, Cetebe, Aspenter 1/zi,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

neata fetele

sunt zombiii nu dorm de la 2 jumate
happymum, da poti lua linistita toate zilele de pre si post natal dupa nastere, asa am facut la Rares!

lady esti foarte draguta! arata foarte bine prima pagina! daca ai timp trece-mi te rog frumos si mie caruciorul albastru. multumesc!

nicole o sa fim surori de suferinta cand ne intoarcem la servici

azi plecam la munte, Rares vrea sa vada castelul lui Dracula asa ca ne conformam ...dar nu stiu exact ce sa ii arat...castelul Bran?

eu cu numele sunt tot incurcata...Luca Andrei, David Andrei, Robert Andrei?....probleme mari ce am

bulinuta mamica de bulinel dragutel (19.07.2006 - 9:37) si

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tebligia spune:

LADY frumoasa prima pagina felicitari
bun venit noilor burtici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns biancabia spune:

Citat:
citat din mesajul lui bulinuta27


eu cu numele sunt tot incurcata...Luca Andrei, David Andrei, Robert Andrei?....probleme mari ce am

bulinuta mamica de bulinel dragutel (19.07.2006 - 9:37) si

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze






mie imi place Robert-Andrei


Bianca ALEXIS-ARIAN (5/01/2009) si 18+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Matzaila_81 spune:

Lady, e perfecta prima pagina, multumim mult. Esti super !
Robert-Andrei e foarte frumos. Cunosc un Robert Andrei si e un baietel frumos si destepte nevoie mare.

Asta e o zi in care Doamne ajuta sunt plina de voie buna si energie. Sper sa ma tina.
Am gasit aseara intamplator un tapet demential pentru camera gugulufului nostru. e si destul de ieftin. Nu cautam asa ceva, pur si simplu ne-a sarit in ochi si ne-am indragostit. O sa aiba tenta marina, o sa fie cu pirati. Am gasit pe net si covoras albastru cu pestisori. Toate merg de minune cu mobila alba de la Ikea. Sunt in al 9-lea cer.
Sotul zice ca imi rezolv niste traume din copilarie ca nu am avut deloc camera mea

va pup burticilor, sa aveti o zi frumoasa si un week-end minunat!

+20

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ursulet33 spune:

Matza, unde ai gasit tapetul asta? suna foarte interesant :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Matzaila_81 spune:

La LeRoy. Au 2 cataloage cu tapet pentru copii care se face la comanda. E 40 lei rola. Noi ne asteptam la peste 100. Am fost surprinsi placut. Am vazut si monstrele si sunt super.
Am inteles ca acoperi 10m cu o rola. Dar e posibil sa ma insel, sunt atehnica.

+20

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALTESA spune:

mata las ca nu esti singura cu traume din copilarie inseamna ca si eu sunt.

eu imi iau lenjerie covor si perdele de la ikea toata din gama torva e combinatie de alb cu verde si niste maiutoaie rosii si orange.


Atat ca nu imi iau mobila de la ikea o sa-mi fac comada de ceva mai compartimentat si tot alb.

Te astept cu poze can reusesti sa amenajezi camera lui bebe la mine mai dureaza vreo luna.

24+ cu

Mergi la inceput