GPS

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns puisorul spune:

Dana, are si harta Romaniei dar e foarte slaba si nu te ajuta :(

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

In final am luat un MIO cu ecram mare. Pe "voce" o cheama Simona, asa ca si aparatul tot Simona se numeste
L-am folosit doar in tara, in afara Bucurestiului. In oras e mai dificil, oricum merg pe unde stiu eu, in functie de trafic, de ora. In curand merg in Turcia, sa vad ce-mi zice...

Rufus, Tora si iadele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

O sa patesti ca si Gheorghe cand a plecat la fratele lui in Tokio.

Si pt. ca sunt convins ca nu stii ce a patit (eu fiind baiat de treaba) iti spun.

Gheorghe locuieste intr-un sat pe nume Luncsoara de Sus. Asta pentru ca satul e pe un deal. Fratele lui locuia de cand s-a insurat in Luncsoara de Jos, care este la baza dealului.
Ei bine primeste Gheorghe o scrisoare de la fratele lui din Tokio sa vina in vizita la el. Asa ca se imbraca frumos se duce la statia de autobuz in Luncsoara de Sus si spune:
- Dati-mi un bilet
- Pana unde Gheorghe?
- Pana in Tokio
- Pai nu am cum
- Pai de ce?
- De aia ca nu asa se face.
- Dar cum?
- Pai uite eu iti dau bilet de autobus din Luncsoara de Sus pana in Oradea, acolo iti iei bilet de tren pana in Bucuresti, apoi bilet de avion pana in Tokio. Ai inteles?
- Bine.

Zis si facut. Ajunge Gheorghe in Tokio la fratele lui, sta o vreme si venii ziua se se intoarca acasa. Il conduce fratele lui la aeroport se imbratiseaza si Gheorghe merge la caserie si zice:
- Dati-mi un bilet pana in Luncsoara.

Se uita caserita pe monitor si dupa 10 secunde intreaba:

- Care Luncsoara? De Jos sau de Sus?


Enjoy cu Simona!



www.romleas.ro/Rosia%20Montana/" target="_blank">Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Marius, acum am vazut bancul
Tare fain...
Dilema mea este cum o vorbi Simona in Turcia: turceste sau romaneste?

Rufus, Tora si iadele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Depinde de pesches

www.romleas.ro/Rosia%20Montana/" target="_blank">Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buli spune:

ingridnen,
de la emag am luat north cross, scuze abia acum am vazut intrebarea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingridnen spune:

aduc un pic in actualitate subiectul "GPS".

Mi-am luat de la eMag Sygic Drive, cu harta Romaniei si a Bucurestiului, cu vocea Cosminei Pasarin

Problema este ca se descarca foarte repede... dupa o ora de folosire (in conditiile in care il incarc complet inainte sa plec la drum) e gata descarcat. L-am bagat eu la bricheta dar era prea tarziu pesemne, nu apuca sa spuna doua vorbe si se stingea ecranul.
La voi cum este ? Sa-l "reclam" fiind in perioada de garantie sau asa e normal ?

Ingrid si Cristi 9 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Returneaza-l e defect acumulatorul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Nu tin minte dupa ceas in cat timp se descarca, si mie mi s-a parut repede, dar parca nu o ora...mai mult. Si am timp suficient dupa ce imi spune ca trebuie incarcat sa-i pun incarcatorul, sa-l bag in priza brichetei...
Dar alta-i problema: Sygic Drive este modelul de software, pe ce aparat este instalat? Un Serioux?
De fapt, indiferent de aparat, la caracteristici este trecuta durata autonomiei, uite la asta este de pana la 3,5 ore (e drept, ca o ora este "pana" la 3,5 ore)
http://www.emag.ro/sistem-de-navigatie-serioux-urbanpilot-q475-sygic-drive-10-romania-upq475-ro-sd10/pd/EM23DBBBM/

Rufus, Tora si iadele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcoca spune:

Eu am returnat un TomTom ca nu avea coordonatele geografice : longitudinea si latitudinea. Pt mine eff imp asta. Sunt o multime de cabane la naiba cu carti, si aia iti dau coordonatele sa ajungi.


Vicky si Printzesone


Mergi la inceput