GPS

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabriela_tutuianu spune:

mie mi se pare interesanta afisarea instant a cladirilor din traseu pentru ca ma pot orienta mai usor pentru locurile de parcare .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JuliaSM spune:

Depinde unde esti,ca sa vrei sa parchezi,ca,de-ai fi in Viena... faci ture timp de zeci de minute pe 3-4 strazi,pana sa dai de un loc de parcare,asa ca nu prea ajuta functia asta a gps-ului...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela_tutuianu spune:

poate ca am avut noroc atunci cand am ajuns in viena . chiar am gasit locuri de parcare - cu plata , dar am gasit . cu plata sunt locuirle de parcare din oras , asa ca nu este o problema . cand nu gasesc loc de parcare la un supermarket , in fata unui magazin , mai las masina in peco , mcdonalds etc .

intotdeauna ma descurc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Da, mi-ar place un TomTom, dar e cam scump pentru buzunarul meu. Probabil e scula buna.

Rufus, Tora si iadele www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=80cd684043d64e6bf268f6&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=email br / " target="_blank"> Retrospectiva 2008 www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=a1ed73f473ea25944e234a" target="_blank">Retrospectiva 2009 www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=d39f778033dd7597d12ac9&source=category&category_id=all" target="_blank">Retrospectiva 2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingridnen spune:

reactivez subiectul "GPS".
Recomandati-mi va rog din experienta voastra ceva.... mie imi trebuie pt. Romania, si cu voce sa fie

Desi sant nascuta si traita in Bucuresti, daca ma trimiti de ex. din Berceni in Pantelimon nu stiu sa ajung

Multumesc !

Ingrid si Cristi 9 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buli spune:

noi avem North Cross
ne-a fost util in ro si in europa
fara figuri deloc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingridnen spune:

buli, de unde l-ai cumparat ?

Ingrid si Cristi 9 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puisorul spune:

In cautare de GPS am citit cateva zile tot felul de forumuri de specialitate.

Tom-tom sunt cele mai bune de pe piata dar din pacate nu se pot folosi in Romania sau Europa Centrala pt ca nu au soft si nici nu poti instala ulterior.

Am mai folosit de imprumut un Smailo. Softul e foarte bun dar imaginea nu se vede prea bine daca este soare si asta mi se pare o problema.

Din cate am citit Garmin Nuvi ar fi cel mai bun pt Romania ca si calitate-pret.

Si neaparat sa aiba harta Romaniei si Europei full. Daca are si update pe viata si mai bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Puisorule,eu am Tom-tom,cu harta de Romania!

Este drept ca n-am folosit in Romania,insa teortic are harta Romaniei!

Dana

www.dropshots.com/andacos#" target="_blank">handarbeit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AkaManah spune:

Eu zic ca MIO e cel mai OK. Nu e scump si sta bine la harti. Are tot felul de optiuni, inlusiv cea pentru noapte.

Mergi la inceput