Bulgarasii de ianuarie-februarie 2012(19)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sophia_m spune:

alina, pozele sunt pe albumul nostru privat, cred ca trebuie sa bagi parola..

eu mancam mult si inainte, nu am fost vreo randunica niciodata, dar ma ajuta extrem de mult sportul
doctorita mi-a zis ca pe la 28 de saptamani poate sa imi zica cam cate kg o sa iau pana la sfarsit


si eu ma uitam ce listoaie lunga de mamici avem (60 la numar) si totusi doar cateva scriu...

mi s-a marit lista de nume de fetita:
Sara-Elena, Larisa-Elena, Sophia-Maria, Sienna merge si cu Elena( am vazut la Andreea Antonescu si mi-a placut)
tati vrea al doilea nume Elena, pentru ca el are al doilea nume Constantin si vrea sa ii sarbatorim pe amandoi

********************************************

http://tickers.baby-gaga.com/p/dev049prs.png

17+


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaBuc spune:

Pana acum 2 sapt pusesem 1 kg. In ultimele 2 sapt am mancat multe dulciuri, am pus 2 kg. Uf!


Mamica de Rebeca Stefania - 03.07.2010, mandra posesoare a 8 dintisori si o maseluta
19+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Matzaila_81 spune:

Bianca, nu cred ca terminam repede petrecerea ca noi suntem mai petrecarete de fel. Chef sa fie si vesti bune si p sa o tinem intr-o veselie de parca am fi 1000 de mamici la odisee nu doar cateva.

Multumesc fetelor de raspunsuri
ma intrebam insa si daca aveti dureri de burtica, asa mai accentuate.

Alimentatia nu cred ca e taman sanatoasa. Cat nu am scris am mancat dimineata cacao cu lapte si toba, varza calita seara cu coaste de porc si ciocolate intre timp. M-am chinuit sa mai bag un strugure. Ca sa nu mai zic ca aseara banana mi-am mancat-o taiata intr-o clatita plina cu nutella.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Matzaila_81 spune:

Sophia, mie imi plac toate numele. Sunt nume frumoase.
Mi-ar fi greu sa aleg daca as fi in locul tau.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_anto spune:

Citat:
citat din mesajul lui sophia_m
mi s-a marit lista de nume de fetita:
Sara-Elena, Larisa-Elena, Sophia-Maria, Sienna merge si cu Elena( am vazut la Andreea Antonescu si mi-a placut)
tati vrea al doilea nume Elena, pentru ca el are al doilea nume Constantin si vrea sa ii sarbatorim pe amandoi

********************************************

http://tickers.baby-gaga.com/p/dev049prs.png

17+





Imi plac numele! Personal ador combinatia de Sofia-Elena, mi se pare, asa distins, regal, impunator dar si cald in acelasi timp

Alina 22+cu si mamica fericita de ScortzisoaraSara-Maria (09.05.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happymumy spune:

Alina , de unde ti le-ai comandat? Si eu mi-am luat o pereche de leggings, tot in ideea ca numai in aceia o sa incap si oricum sunt foarte comozi.Dar, inca nu i-am dus la scurtat pentru ca deocamdata cam cad de pe mine.I-am luat mai mari ca m-am gindit ca o sa ma ingras foarte tare , tinind cont de sarcina trecuta.Sper ca macar ultimile 2 luni sa-mi vina , si oricum atunci se pun cele mai multe kilograme.

Ghiulten, mami de printesa Ayla (15.01.2004) si 20+ cu alta minune de
Hai sa-l ajutam pe Bibi sa se faca mare http://viatacudba.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

Buna fetele!

mai primiti o burta in gasca voastra?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happymumy spune:

Ale,bine ai venit in gasca. In cite saptamini esti? Stii deja daca o sa ai fetita sau baietel?

Ghiulten, mami de printesa Ayla (15.01.2004) si 20+ cu alta minune de
Hai sa-l ajutam pe Bibi sa se faca mare http://viatacudba.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:


hei! miercuri facem 21 de sapt si suntem baietelul Paul. tot miercuri aflam cat de mari ne-am facut si daca am mai pus grasimita pe fund :D



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puiutza27 spune:

Bine ai venit Ale! Sarcina usoara si bebe sanatos tun!


17+

Mergi la inceput