Floricele mai-iun2010.Felicitari Nana,Tigruta (5)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns zguby77 spune:

Haideti la coffee de luni ca ieri vad ca a baut-o Cris singura !


http://static.guim.co.uk/sys-images/Books/Pix/pictures/2009/3/25/1237985147663/Cup-of-coffee-001.jpg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_09 spune:

Citat:
citat din mesajul lui zguby77

Haideti la coffee de luni ca ieri vad ca a baut-o Cris singura !


http://static.guim.co.uk/sys-images/Books/Pix/pictures/2009/3/25/1237985147663/Cup-of-coffee-001.jpg
13 in 12 nu ai?Ca ness-ul nu e de mine
Nicoooooooo mai stai mult in concediu?ca raman cafelele nebaute,e pacat de ele



Cris,mami de Sebi,copil poznas,din www.eticker.co.za/tickers/7raxakae7qnsuro8.png" target="_blank">14.05.2010


Vreau si eu parintii mei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns r_ocsy spune:

Multumim de cafea ... merge si la ora 12 ziua .

Pauza mea de sambata a durat exact cat am trimis mesajul ... s-a trezit pitica si adio net ! Atunci aveam si chef de povestit una alta, ca tot incepuserati sa va laudati ... azi nu am asa ca las pe altadata !

pa

R_ocsy , mami de Ana Sofia ( 19.05.2010 )

"Copilul trebuie primit cu respect, crescut cu iubire si apoi lasat in libertate deplina."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns n_a_n_a spune:

Salutare !

Dau eu cafeluta azi.

Cata multumim de urare! Tu cum te simti? Ce face bb mic? Mie mi-e un raaauuu... Mi-e rau toata ziulica de mi-e ciuda ca nu pot sa dau la ratze sa ma linistesc naibii...

"Citeam" cu Adelina o cartulie cu animale salbatice, si cand ajung la leu, ii explic fetei cat e de puternic, si ca e regele animalelor; replica ei a fost: "miaaau" . Ultimul ei preferat e hipopotamul, adica "tam" .

Mai nou, ne spune cum o cheama, adica "Adla" si ca are "do ani" - arata si doua degetele. Daca o corectezi, si ii spui ca are un an, zice "nuuu, te ani" si arata trei degetele . Ufff, ce ti-e si cu puii astia, cum se grabesc ei sa creasca .

Nana, mamica de iubirice dulce , Adelina Ioana- 11 mai 2010, si 5+ DPN 16 mai 2012
povestea stelutei de mare - vestuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns n_a_n_a spune:

Ca uitasem sa va spun: daca pana acum ne-au iesit dintzocii doi cate doi, la ultima eruptie am dat lovitura; adica patru dintr-o lovitura . Din fericire, au rasarit la fel de pasnic ca si ceilalti . Deci ne laudam cu toti opt incisivii; asteptam maselutele.

Nana, mamica de iubirice dulce , Adelina Ioana- 11 mai 2010, si 5+ DPN 16 mai 2012
povestea stelutei de mare - vestuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns R.Cata spune:

Nana, eu sunt bine. Sunt exact in perioada in care zici ca nu esti insarcinata: greturile au trecut, burta inca nu se vede, mananc bine si dorm destul de bine. Eu astept rezultatul bitestului si apoi vreau sa-mi fac programare la dr.
Sper sa treci repede peste perioada asta nasoala.
Pup toate fetele!

www.mirunailinca.blogspot.com/" target="_blank">Miruna-Ilinca www.eticker.co.za/tickers/0d3lbs4fa7l4py2f.png" target="_blank">28.04.2010
13+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanact spune:


Buna seara!

La capitolul laudat : am reusit invatam unde sunt: ochii, nasul, gura (baga tot pumnul in gura ), picioarele si parul pe care il stia.
Si mai avem o jumatate de masea de iesit , si terminam cu eruptia dentara.


ALINA de IOANA (11 Ianuarie 2008) + JUSTINA (14 Aprilie 2010)
Blogul fetelor!
MULTUMESC DOAMNE PT CELE 2 PRINTESE!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns discordia spune:

Felicitari Nana pentru samburelul din burtica.
Cand aud de cate o graviduta asa chef de un bebe mic imi vine, dar eu am deja doi copilasi si altii nu mai fac.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_09 spune:

Neata!
Cafeluta este gata!
Nana dupa ce ca e frumi Ade mai e si desteptatica.Va pupam,pe toate 3
Cata ati mai fost la eco?Nu ati aflat inca ce ascunzi in burtica?
Alina bravo Iustinei pentru tot ce a invatat nou



Cris,mami de Sebi,copil poznas,din www.eticker.co.za/tickers/7raxakae7qnsuro8.png" target="_blank">14.05.2010


Vreau si eu parintii mei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanact spune:


Buna dimineata!

cris multumesc pt ! Mi-ai luat-o inainte.
Si pt felicitari!

Dar, va servesc si eu cu www.artdevivre.ro/wp-content/uploads/2011/02/coffe1.jpg" target="_blank">una !


ALINA de IOANA (11 Ianuarie 2008) + JUSTINA (14 Aprilie 2010)
Blogul fetelor!
MULTUMESC DOAMNE PT CELE 2 PRINTESE!!

Mergi la inceput