Nasterea la Arcadia - Iasi (19)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madline82 spune:

Citat:
citat din mesajul lui LenaC

Citat:
citat din mesajul lui madline82

Citat:
citat din mesajul lui LenaC

Ce pustiu e pe aici...

De vreo cateva zile tot vreau sa va spun. Am fost saptamana trecuta la Chicco si aveau reducere la tampoane pentru sani. 60 bucati la 40 ron (reducere de la 55). Mi se pare super pretul. Eu mi-am luat deja si nici nu as vrea sa imi iau prea multe. Ar trebui sa mai iau oare (am 30)?

Maine ma duc la Arcadia sa semnam contractul si sa facem turul Maternitatii, poate il vad pe bebe David .


Lena - 36+

!!! AMR un pic !!!



Lena mi se pare sincer scump cu tot cu reducere.Eu am cumparat tamp de acesat gen 40 buc de la o farmacie din Tudor, sunt de f buna calitate, nemtesti si costa doar 18 lei!

Mamica de fetita ( Estela ), 24.mai 2011


Really? De la ce firma?
Eu am luat de la Chicco, pentru ca mi-a recomandat o prietena. Ea spunea ca si-a luat de la NUK si au fost nasoale




Lena - 36+

!!! AMR un pic !!!



Lena, nu mai stiu firma, nu e una renumita, insa au fost extraordinar de bune tampoanele! Eu ininte foloseam de la bella si se lipeau de sani..erau tare rele, plus ca nu absorbeau bine!

Mamica de fetita ( Estela ), 24.mai 2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LenaC spune:

Iulia, daca te hotarasti totusi sa iei de la Chicco poti lua in considerare acest site, unde sunt mai ieftine
http://aldedra.ro/chicco/chicco-set-perie-piaptan Bine, ca sa iti iasa mai ieftin trebuie sa iti iei mai multe produse, pentru ca trebuie sa platesti transportul.


Madline, multumesc.


Lena - 36+

!!! AMR un pic !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LenaC spune:

Oana, tu spuneai ieri in parc... Ce bine ar fi daca ar exista dezvoltarea bebelusului pe saptamani, la fel cum este la sarcina.

Uite ce am gasit http://www.reclama mascata//avertizare/copilul-tau/primul-an-de-viata-pe-saptamani/prima-saptamana.html

Evident ca este doar o chestie generala, pentru ca fiecare bebelus se dezvolta diferit. Niciodata nu trebuie sa compari copiii intre ei.

Spor la citit


Lena - 36+

!!! AMR un pic !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LenaC spune:

Reclama la ce??? Ofi ofi.
Trimit linkul pe emailul comun


Lena - 36+

!!! AMR un pic !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:

Citat:
citat din mesajul lui LenaC

Reclama la ce??? Ofi ofi.
Trimit linkul pe emailul comun


Lena - 36+

!!! AMR un pic !!!


la alt site


Mami fericita de Mihnea (14.11.2009 ) acum 33+ cu Tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LenaC spune:

Ionela, deci sa inteleg ca nu am voie sa pun link cu site-uri cu acelasi profil? .

Eu ma gandeam ca se pune reclama, daca vin unii cu linkuri de genu... cumpara de pe acest site asta si asta (facandu-si reclama la site-ul lor )




Lena - 36+

!!! AMR un pic !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia_iulia spune:

LENA ,mersi de ponturi ,stiam de farmacia on-line aldedra ,intradevar daca se i-au mai multe produse iesi mai bine la banuti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalic spune:

Citat:
citat din mesajul lui LenaC

Lalic, ce mai faci?
E totul ok la voi. Ce mai face Mariuca ta?

Uite un album pe care trebuie sa il iei http://www.libris.ro/albumul-bebelusului/hello-kitty---albumul-bebelusului-EGM978-606-519-648-3--c7886--p371492.html


Lena - 36+

!!! AMR un pic !!!



il am deja de muuulttt numai ca nu apuc sa-l completez.
Am fost cam ocupata si mai sunt, am avut nunta la fratemiu, acum cu conservele pe iarna, coc gogosari, pun vinete la borcan, tre sa fac salatele de toamna si mai am si cu organizarea cumatriei

Oricum sunt incantata ca am gasit un muzicant beton, canta in iasi la El Remo, mi-a cerut 30 mil, dar merita banii ca face atmosfera


Chiar nu mai apuc sa ma linistesc si eu, mai ales cu conservele asteaaaaa, am bagat si azi 15 borcane de vinete si 7 de ardei capia copti in otet, acum am terminat, maine pauza si poimaine mai fac o tura....

Poate cand o da frigul o sa am timp mai mlt pt net
toate fetele si

FELICITARI CLAU

deConstantin Octavian 12 ani
de fetita]Maria Sofia -



Ai grija de noi Doamne

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalic spune:

sa va zic ce am patit la nunta, mi-a curs laptele si m-am udat toata pana la talie, eram fleasca si stateam si sub aerul conditionat, si am avut si cate 2 tampoane, degeaba, pana la urma mi-am pus tampoane adevarate din alea stiti voi, ca mi-a dat o cumnata......noroc ca aveam rochia neagra

deConstantin Octavian 12 ani
de fetita]Maria Sofia -



Ai grija de noi Doamne

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nico-Lette spune:


Felicitari Claudia !
Bine ai venit David !

Mergi la inceput