FIV in Ungaria 137

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aristica spune:

monilaza succese!

PAI-1 844 heterozigot,MTHFR 1298 A>C heterozigot, endometrioza, sot cu OATS severa, 2 FIVcu ICSI+1 crio-et nereusite

"Niciodata sa nu mergi la un doctor caruia i-au murit plantele din birou !"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanace spune:

Buna fetelor! Ma numesc Oana si doresc sa mai anunt inca o reusita la Szeged, la dr Krizsan Maria, careia ii multumesc din suflet ca voi avea posibilitatea ca in sfarsit , la 42 de ani sa imi tin puiutul in brate.A fost FIV nr 3 Szeged cu ET la 27 iunie. Am trecut deja de primele luni critice,fara greturi,pofte,si orice alte simptome la care m-as fi asteptat. Nici primele 14 zile dupa ET nu au avut la mine nici un simptom de sarcina, asa ca atunci cand in ziua 14 am vazut BHCG de 122,5 nu imi venea sa cred! Va doresc si voua bucuria unui beta mare! Haideti ca se poate!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 5ab1na spune:

ohoho oana felicitari!
3 fiv-uri? 42 de ani?
bun asa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monilaza spune:

Citat:
citat din mesajul lui oanace

Buna fetelor! Ma numesc Oana si doresc sa mai anunt inca o reusita la Szeged, la dr Krizsan Maria, careia ii multumesc din suflet ca voi avea posibilitatea ca in sfarsit , la 42 de ani sa imi tin puiutul in brate.A fost FIV nr 3 Szeged cu ET la 27 iunie. Am trecut deja de primele luni critice,fara greturi,pofte,si orice alte simptome la care m-as fi asteptat. Nici primele 14 zile dupa ET nu au avut la mine nici un simptom de sarcina, asa ca atunci cand in ziua 14 am vazut BHCG de 122,5 nu imi venea sa cred! Va doresc si voua bucuria unui beta mare! Haideti ca se poate!!!!

Felicitari si sarcina usoara. Sper sa ma tin de tine cu beta maricel.

Mersi, fetelor, pentru incurajari. Sa stiti ca ajuta psihicului meu care era cam la 1 m de pamant.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cybele spune:

oanace, superba povestea ta! iti doresc sarcina usoara si o nastere asemenea! da-ne mai multe detalii-ce protocol ai avut, cum ai raspuns!

sabinuta, n-am mai sapat suplimentar despre vitex, am o luna la dispozitie sa il iau pana incep AC-urile. endo doar de 4 in zi 14? pai si iei AC-=uri sau nu, ca nu am inteles? si lasa-ma cu menopauza aia de aici, tu faci 13 oua si te gandesti la menopauza????!



MTHFR C667T Heterozigot
FIV 1 Budapesta reusit, sarcina oprita in evolutie la 8 saptamani; tratament in sarcina cu Femibion, Acid Folic 5mg, Cetebe, Clexane 04, Aspenter


Keep walking --life is such an incredible journey!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 5ab1na spune:

cybele multumesc de incurajari:))
se pare ca nu ovulez luna asta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cybele spune:

sabina, iata cum a gasit organismul tau de cuvinta sa economiseasca outele pt FIV ;)


MTHFR C667T Heterozigot
FIV 1 Budapesta reusit, sarcina oprita in evolutie la 8 saptamani; tratament in sarcina cu Femibion, Acid Folic 5mg, Cetebe, Clexane 04, Aspenter


Keep walking --life is such an incredible journey!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuknuknuk spune:

Doamne OANA ce bine ca ai postat!!!
Ma bucur ca ti-e bine, ca sunteti bine si tu si bebele tau! Hai cu 40 de saptamani fara probleme! Uite-te la mine mai am inca 10!


Monilaza iti tin pumnii pentru un rezultat pozitiv! Fii optimista..si lasa semnele ( pe mine m-a amenintat aristica cu o ciomageala, ca incepusem sa caut semne inainte de vreme)


29+ Luca Eduard

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

adc,eu vreau sa stiu ce mai faci???!!!
esti bine???ce face bebe???



3 sarcini extrauterine
FVL pozitiv,heterozigot-gena1691A
3 FIV-uri nereusite
2 FET-uri nereusite
urmeaza FIV4... in toamna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabrielarusu spune:

mami vreau ce-mi vad ochii felicitari, ma bucur enorm pt tine, sarcina usoara si la termen. chiar astazi ti-am trimis un email si intamplator am intrat si aici sa vad ce mai fac fetele si cand colo...

Noi suntem bine ,avem deja burtica , bebe e un tare miscator abia a reusit dr. sa-i masoare translucenta nucala pt. dry testul care a iesit ok rezultatul.

fetele care sunteti in focuri multe succesuri si sa veniti cat mai repede cu testul +

14+

Mergi la inceput