Club chic (47)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sali spune:

Citat:
citat din mesajul lui manumanu
Sali, cum sunt taxele de transport pe fragrancedirect? produsele vin din UK?



taxele sunt usor de suportat, cam 2,5 lire pt primul produs si 1, 5 pt urmatoarele.
da, din uk vin . mai repede ca vantul si ca gandul.
e cel mai misto site de profil pe care-l stiu, tot timpul au reduceri si au fost f.seriosi cand am comandat de la ei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geniest spune:

Citat:
citat din mesajul lui sali


geniest, in curand vom avea un subiect comun, cu aroma de salted butter caramel !
si batai de cap comune ! [/purple]

"Smells are surer than sounds or sights to make your heartstrings crack." - R.Kipling


Vrei sa spui ca il astepti ????
Daca da, de unde??, de unde???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns manumanu spune:

Sali, multumesc. Cred ca pentru cadourile de Craciun voi incerca o comanda, in noiembrie.

mamica de Anastasia si Radu, 23 noiembrie 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geniest spune:

Cami te rog mult scoate parfumul Cerutti 1881 de la bursa, ca s-a dat si nu vreau sa induc lumea in eroare.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmena spune:

Cami, nici eu nu mai am Shalimar-ul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuliya spune:

Parfumatelor, pe unde sunteti? Nici o descoperire noua, vreun miros aparte?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns manumanu spune:

Fetelor, voi ce parfumuri purtati toamna? Hai sa facem un sondaj parfumat... (eu astept si sugestii, pentru ca m-am cam plictisit de ce am eu... )

mamica de Anastasia si Radu, 23 noiembrie 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmina_p spune:

Pt toamna mi se pare potrivit Guerlain-My Insolence.L-am "descoperit" acum vreo 2 ani si sunt indragostita de el.Dar pentru vara mi se pare ca-i prea..."serios".Asa ca atunci cand au mai scazut gradele in termometru...mi-am scos si eu parfumul la purtat!
Am gasit pe un site un parfum pe care l-am avut acum vreo cativa ani...Dupont-L'eau pour femme...mi-a placut si cred ca-l mai incerc in sezonul toamna-iarna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rose_selavie spune:

In ultimul timp folosesc mai des Estee Lauder Sensuous Noir, pentru ca e oriental-spicy, cu note de lemn si patchouli, nu e dulce, dar are o aura aparte, imi prieste pe vreme mai rece.
Mai folosesc si Coco edp Chanel, Tobacco Vanille Tom Ford si noile Mugler de care sunt impresionata . Cam astea.

Manu, mai folosesti Cristobal? Eu cred ca s-ar potrivi pe vreme ploioasa. Ce zici de linia Sensuous Lauder? Ti-ar placea asa ceva? Sensuous clasic are un miros lemnos, gen Samsara. Acum a aparut si celalalt, Nude, in sticla rotunda roz, l-am testat sambata. E bun, dar l-as pune pe locul 3 in topul seriei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns manumanu spune:

Rose, nu stiu linia Sensuous, o sa merg la Douglas sa vad daca le au... Mugler-urile cele noi nu le-am gasit nici in Anglia... Cristobal am purtat toata luna septembrie, mi s-a parut ca a mers cu soarele bland de toamna, am si terminat prima sticla si acum parca as vrea altceva... Am trecut pe Essence d'Eau (Ferre) si So elixir (Yves Rocher), mai am si Dune... si totusi...

mamica de Anastasia si Radu, 23 noiembrie 2008

Mergi la inceput