Club chic (47)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sali spune:

Citat:
citat din mesajul lui vl-ad

Buna fetelor,
asi vrea sa fac o comanda pe fragrance si asi vrea sa imi ajunga pana in 17.12 . Credeti ca este posibil?Din experienta voasta care sunt mai repizi si mai seriosi fragrance sau strawberry .
multumesc frumos

------------------------

ADINA SI VLAD (17-11-2004)

VLAD
POZE CU PUIUTUL MEU
www.dropshots.com/vl-ad" target="_blank">filmulete Vlad

www.youtube.com/watch?v=0r5PlWtT6NE" target="_blank">colectie de trenuri



din experienta mea, fragrancedirect.co.uk ( daca de el era vorba ).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vl-ad spune:

merci fetelor
da sali , despre fragrancedirect.co.uk este vorba , am si facut comanda
abia o astept

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamariame spune:

Pentru mine nu aveti niciun sfat? Va rooog!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Citat:
citat din mesajul lui anamariame

Pentru mine nu aveti niciun sfat? Va rooog!


Pai Crystalline e atat de finut si neutru.. incat e greu sa ne dam seama de gusturile tale Nu ai nici un mall / magazin cu parfumuri prin zona? Asa ar fi cel mai usor de gasit unul potrivit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamariame spune:

Rall, eu va intrebam daca stiti ceva de laparfum.ro Imi mai place Ricci Ricci care e ceva mai dulce, de asta ce parere aveti?Editez ca sa reiau lista cu parfumurile mele preferate, poate asa imi ziceti voi unde ma incadrez:Elizabeth Arden 5th AvenueBvlgari Omnia toate, mai putin Omnia clasic, ala maroMarc Jacobs Daisy, de asta ati zis deja ca va place doar sticla Noa CacharelEuphoria BlossomPremier JourNina de la Nina Ricci, dar nu sunt innebunita dupa el, merge toamna, zic eu, ca e ceva mai dulceLa fel si Sensi ArmaniMi-a placut candva la nebunie J'adoreNu mai stiu acum. Parfumul perfect de toamna/iarna inca il caut, asa ca si la acest capitol orice sfat e binevenit. Am inca in telefon lista facuta de voi, am bifat cam jumatate din ea, pentru ca ajung ft rar intr-o parfumerie de calitate.Azi am incercat Lady Million, e interesant, dar nu a fost facut pentru pielea meaSi am un tester Lacoste, Touch of Pink, de asta ce parere aveti? Parca aduce prea mult a portocala...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anne16 spune:

Citat:
citat din mesajul lui anamariame

Am si eu o intrebare pentru voi, fetelor: stiti ceva de site-ul laparfum.ro? Am auzit-o azi pe Maia M facand reclama si am vazut ca au preturi bune, mai bune la ce ma intereseaza pe mine decat aoro, dar nu stiu daca sa ma risc.




Eu cumpar de pe esentedelux
Parfumurile sunt autentice pe acest site romanesc.

Stiu fete care au avut unele probleme cu parfumurile de pe aoro, asa ca m-am abtinut sa cumpar de la ei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamariame spune:

Multumesc pt raspuns, Anne, de aoro am mai auzit si eu ca ar crea ceva probleme, asa ca l-am sters de pe lista.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sali spune:

Citat:
citat din mesajul lui anamariame

Multumesc pt raspuns, Anne, de aoro am mai auzit si eu ca ar crea ceva probleme, asa ca l-am sters de pe lista.







eu nu am auzit de bine despre laparfum, insa mi-a zis cineva de la concurenta, asa ca nu stiu cat se pune.
eu una nu as cumpara de la ei.
din romania cumpar numai de la esentedelux, cu care de curand am implinit 3 ani de relatie ...parfumata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sali spune:

Citat:
citat din mesajul lui anne16

Citat:
citat din mesajul lui anamariame

Am si eu o intrebare pentru voi, fetelor: stiti ceva de site-ul laparfum.ro? Am auzit-o azi pe Maia M facand reclama si am vazut ca au preturi bune, mai bune la ce ma intereseaza pe mine decat aoro, dar nu stiu daca sa ma risc.




Eu cumpar de pe esentedelux
Parfumurile sunt autentice pe acest site romanesc.

Stiu fete care au avut unele probleme cu parfumurile de pe aoro, asa ca m-am abtinut sa cumpar de la ei.


anne, ma gandeam la tine....mai cu seama cand m-am hotarat sa pun la bursa Tobacco Vanille/tom ford.
ma gandeam daca ai ajuns in sua sa-l testezi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sali spune:

geniest, tu pe unde umbli, mamica?
mai, tu sigur esti in alergatura dupa costumul de serbare ....zi ca nu!

ori ti-am zis ca am testat deliciosu' intr-o sedinta de sniff-ing in care a fost numai el pe ordinea de zi?

mi-a placut mult mai mult, mi l-as cam lua! dar imi sta gandul mult si la liqueur!

Mergi la inceput