Bulgarasi de ian-feb 2012 (17) Alaturi de Chri70!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sophia_m spune:

offf doamne..
Lady, ai grija de tine si de bebe, stai in pat si nu te mai gandi la ce au vrut sau nu au vrut altii..important e ce vreti tu si sotul tau
doamne ajuta sa fie bine

eu gata sunt, incep sa ma panichez, m-am trezit azi dimineata cu dureri de burta..cred ca nu mai fac sport pana nu ajung la urmatorul control



********************************************

http://tickers.baby-gaga.com/p/dev049prs.png

16+


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tebligia spune:

lady acum stai in pat sa se faca bebe mare si sanatos tinem pumnii in continuare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns biancabia spune:

O, tu, My poate totusi nu ai eliminat dopul. A iesit mult? Dopul e destul de mare. Si eu am cate o scurgere oarecum gelatinoasa cand si cand. Si chiar ma gandeam intr-o zi: oare nu o fi dopul? Dar sper sa nu fie asa. Optimism!
Sa ne rugam sa fie bine, sanatate, doar atat, imi doresc

Bianca ALEXIS-ARIAN (5/01/2009) si 16+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

MyLady, Doamne ajuta sa fie bine. De-acum ai mare grija, nu face eforturi, stai in pat cat poti de mult si protejeaza-te pe tine si pe bebe!

de Maria Cornelia (20.09.2006) si 21+ cu
Din ce in ce mai mare
Perlute de domnisoara

Bobuletul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mar_ysa_28 spune:

Cris.....mapentru voi sa aveti puterea sa treceti peste aceasta incercare
Sophia si eu merg la aerobic insa doar de doua ori pe sapt. si acasa mai fac cu doamna asta...e super tare si exercitiile sunt mult mai legate si mai pe gustul meu:

http://www.youtube.com/watch?v=tMQLLl-uEmQ&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=hu6ewbw8VmE&feature=related

http://www.youtube.com/user/doctorcathy
Iar Dr caty are mult mai multe video pe aceasta tema.

MyLadysper sa fiti bine...asculta dr si stai cumintica in patut!


Cu, mai e cineva care are astfel de probleme ca eu la cateva zile mai ma apuca cate o criza..?



Denisa, super mami de Leyre Alexandra 08.11.08
si 17 saptamani
www.flickr.com/photos/32020823@N08/" target="_blank">Fotografii vechi cu bombonica mea

Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iaura21 spune:

imi pare nespus de rau pt. chri ,multa putere de acum incolo sa treceti peste necazul asta si sa va intareasca d-zeu pt. mai departe
lady multa incredere si rabdare de acum incolo si o sa vezi ca va fi bine,probabil te-ai necajit cu vestea de la chri si ai intrat intr-o pasa proasta...lasa-i pe altii si incearca tu sa fii optimista si roaga-te daca ai chef...o sa fie bine ,iti tinem pumnii...
eu nu cred sa fie dopul ,ar trebui sa fie mai mult si cred ca secretia si sangerarea e tot de la
si fetelor,incercati mai putin ca sa nu avem ce ne reprosa dupa,zic si eu ,nu dati cu pietre ,eu asa fac,9 luni fara nicio placere

minunea mea 23+

"Intr-o zi un om a murmurat:Doamne vorbeste-mi, si un copac si-a framantat frunzele,dar el nu a auzit.Apoi a intrebat mai tare:Doamne de ce nu imi vorbesti? si un tunet a zguduit cerul,dar el din nou nu a auzit. Omul a privit in jurul lui si a spus:Doamne lasa-ma sa te vad,si o stea a luminat cerul, dar el nu a observat.Apoi a inceput sa strige,Doamne fa o minune ,si in clipa aceea s-a nascut un copil ,dar el nu a stiut. Disperat a strigat mai tare: atinge-ma Doamne si arata-mi ca esti langa mine! Acestea fiind spuse Dumnezeu a coborat si l-a atins dar acesta a alungat fluturele care zbura langa el si si-a continuat drumul.
Ai grija sa nu pierzi o binecuvantare doar pentru ca nu iti apare in felul in care tu te astepti sa se manifeste"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iaura21 spune:

la multi ani pt. sarbatoritii zile ,ioachim si ana
si pt. ca ziua de ieri si de azi a fost mai putin zen si pt. mine,tocmai ce am vizionat iarasi cd-ul cu bebelina si am pus si o poza cu fatzuca iubitei mele pe picasa
va pup si sa incercam sa atragem starea zen


minunea mea 23+

"Intr-o zi un om a murmurat:Doamne vorbeste-mi, si un copac si-a framantat frunzele,dar el nu a auzit.Apoi a intrebat mai tare:Doamne de ce nu imi vorbesti? si un tunet a zguduit cerul,dar el din nou nu a auzit. Omul a privit in jurul lui si a spus:Doamne lasa-ma sa te vad,si o stea a luminat cerul, dar el nu a observat.Apoi a inceput sa strige,Doamne fa o minune ,si in clipa aceea s-a nascut un copil ,dar el nu a stiut. Disperat a strigat mai tare: atinge-ma Doamne si arata-mi ca esti langa mine! Acestea fiind spuse Dumnezeu a coborat si l-a atins dar acesta a alungat fluturele care zbura langa el si si-a continuat drumul.
Ai grija sa nu pierzi o binecuvantare doar pentru ca nu iti apare in felul in care tu te astepti sa se manifeste"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

fetelor..multumesc din suflet...pentru incurajari, face mult!

acu' sa nu intelegeti ca ne sexam non-stop...numaram pe degete...Matza e mai norocoasa la acest aspect





*Blackmoon Lady 18+cu un omuletz colocatar si lipistocul meu iubitRebecca
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puiutza27 spune:

Offf Doamne! Chri, iti doresc sa treci repede peste acest necaz si imi pare nespus de rau...

My Lady patut, odihna, patut, odihna. Sa aud numai de bine, azi a fost o zi trista tare.

Nu mai zic nimic...



15+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catiushor spune:

CHRI mi se rupe sufletul!!! Sa va dea DD multa putere!!!

Intr-adevar vestea ne-a intristat pe toate. Si eu toata ziua ma panicam la fiecare durere de burtica, dar m-am linistit. Am fost si la consiliere si mi-am mai revenit ok.

Noaptea trecuta de la 2 la 5 nu am putut dormi si a facut bebitza gradina de cartofi la mine in burtica (vorba frantzujilor). Am incercat toate pozitiile, se linistea un pic, iar baga activitate. Offf...a incurcat ziua cu noaptea.

Legat de ne abtinem total de la inceput. Sunt prea fricoasa si sotul a cazut de acord. O fi ciudat si pt el. Ne mai iubarim si noi asa, mai finutz...

Lady...liniste si relaxare. Bebelina e a voastra nu a altora. Cine nu vrea papusica voastra sa nu aiba parte de ea cum a spus si biancabia.

Multa sanatate, mamici !!!

gravidutza 20+ de bebitza Gruitza

Mergi la inceput