Strumfi&prichindei iul-aug2011(4)SANATATE GABRIEL!

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dya27 spune:

Nu mai retin cine a dat aici blogul cu dulciurile fel de fel dar nu ma pot abtine sa nu intru din cand in cand si sa salivez...arata atat de bine..iar eu cum sunt ca o drogata in ce priveste dulciurile,de cand am nascut,si cum timp nu prea am sa fac...sunt chinuita rau

Voi cum stati cu pofta pt dulciuri? Eu mancam si inainte dar acum e jaale

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madybulancea spune:

Neatza....fetele vreau sa imi fac niste paste,dar mie imi plac numai cu suc de rosii,pot?ma gandesc ca nu e rosie crudaa,e fiert...plssss


Mami de Razvan (09.05.2007) si Rares (12.08.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madybulancea spune:

Dya si mie mi-e pofta de dulciuri,dar nu prea pap,pt ca la mine dulciurile trebuie sa contina ciocolata sau cacao,si cum nu am voie...ma rezum la niste biscuiti simpli,la compot care e dulce,si am mai gasit niste napolitane cu lamaie care imi plac dar nu prea multe... le prefer pe cele cu cacao...

Azi mandrul meu soare face o lunita!La multi ani,puiul meu mic si drag!!!




Mami de Razvan (09.05.2007) si Rares (12.08.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adra_bell spune:

Dya, enormal sa ai pofta de dulciuri, organismul consuma mai mult acum, cand produce lapte. Si eu mananc acum dulciuri, desi nu obisnuiesc in stare normala
Mady, eu cred ca se poate cu rosii preparate

blog

The hand that rocks the cradle is the hand that rules the world

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisspy spune:

Vad ca vorbiti de dulciuri si eu am o poftaaaaa

Crema de zahar ars avem voie? Ca e numai cu lapte si oua?

Crisspy, fericita de Razvi si Andra - Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamutz spune:

La multe lunite RARES-MIHAI de madybulancea!

Vreau si eu in grupul de pe FB. Cum fac?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlyMih spune:

LA MULTE LUNITE RARES-MIHAI!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madybulancea spune:

Multumim mult fetelor!


Mami de Razvan (09.05.2007) si Rares (12.08.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ireth spune:

Buna ziua dragi mamici!
Mi-a fost tare dor de voi, noroc ca noaptea cand alaptez mai reusesc sa recuperez ce-ati scris deci scrieti, scrieti, sa am si eu activitate noaptea

La multi ani Rares!! si toti cei care s-au sarbatorit zilele astea, inclusiv de sf.Maria

Mamutz, daca ai cont pe facebook, adauga-ma pe mine (id: Oana Bancila) si te adaug eu la grup.
Fetele care nu aveti id de facebook: FACETI-VA!! ca nu vreau sa va simtiti pe dinafara. Acolo poti sa postezi pozele mult mai usor (si mai multe), sa comentezi mai usor, etc.

Eu pap dulciuri la greu. Momentan el n-are nimic... eu, pe de alta parte stagnez in greutate!

Am vazut si eu noile poze, si aici, si pe facebook, mamici care arata super bine, copilasi superbi numai eu parca nu mai slabesc

Pe site-ul ala cu Skin Deep nu am gasit marca Pampers Premium Care pe care o folosesc... n-am cautat eu cum trebuie??
Am vazut in Plafar scutece organice, de unica folosinta nu va mai spun ce preturi, ca dau in balbaiala.

Am avut niste zile de cosmar. Ma chinui sa imi depun si eu dosarul de indemnizatie. Spun "ma chinui" pentru ca nu am reusit sa il depun, ma plimba de la un birou la altul, de la Ana la Caiafa, si asta pentru ca am avut "tupeul"sa am venituri din drepturi de autor, iar gagicile de acolo sunt total afone la acest subiect. Du-te la Anaf si cere hartia x, la Anaf imi zic aia ca sunt tampita, se da abia la anul hartia respectiva, astia de la primarie nu si nu, ca nu iti accept veniturile anul asta, vorbesc cu un superior, deci da, deci nu, deci nu stiu sigur, s-ar putea dar.... in concluzie acum astept sa iasa o hartie de la Anaf. Care iese vineri, si bineinteles ca vineri cei de la primarie NU lucreaza. Imi vine sa mor cu ei de gat!!

Si colac peste pupaza, al meu copil nus ce are: ii e foame, dar nu vrea tzatza, ba o vrea, ba o scuipa, iar ii e foame, dar mananca putin si nu-i convine... si uite-asa ma nenoroceste; cel putin noaptea e cosmar, se trezeste la 2 ore jumate, maxim 3. Azi noapte n-am dormit 4 ore legate.

Offf, bineinteles ca s-a trezit iepurele. Ce iepureste doarme ziua....

Oana, mami de strumf Casian Octav (29.07.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adra_bell spune:

Oana, siteul e pentru cosmetice. Sunt servetelele Pampers incluse.
Si la noi e cosmar cu dosarul, mai ales ca cartea mea de munca e pe Bucuresti. Dar se ocupa sotul, eu nici n-as avea cum

blog

The hand that rocks the cradle is the hand that rules the world

Mergi la inceput