Strumfi&prichindei iul-aug2011(4)SANATATE GABRIEL!

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adra_bell spune:

Citat:
citat din mesajul lui fecian

Citat:
citat din mesajul lui adra_bell


Vreau si eu in grup

blog

The hand that rocks the cradle is the hand that rules the world


Una bucata grup to you


Felicia, mamica de 2 comori: (Gabriel) si (Ana-Maria)
viitorul suna bine, cu Ana si Gabriel


Where there is a WILL there is a WAY!


big hug

blog

The hand that rocks the cradle is the hand that rules the world

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura13 spune:

Citat:
citat din mesajul lui fecian

Citat:
citat din mesajul lui adra_bell


Vreau si eu in grup

blog

The hand that rocks the cradle is the hand that rules the world


Una bucata grup to you


Felicia, mamica de 2 comori: (Gabriel) si (Ana-Maria)
viitorul suna bine, cu Ana si Gabriel


Where there is a WILL there is a WAY!



si io

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura13 spune:

Babylicious, fecian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlyMih spune:

si eu vreau la grup pe facebok

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexia_ada spune:

Citat:
citat din mesajul lui v_florina
[Alexia, cand aveti botezul?



Mami de Pusculeanu mic si foarte plangacios (24 aug 2011)

Florina pe 29 octombrie avem botezul ...abia astept sincer !! Saptamana care vine o avem plina trebuie sa mergem la ecografia de sold, la service cu carutul ( este strambat sasiul si trage dreapta :D) , plus eu la control .
Am inteles ca la farmacie se gasesc niste pungute speciale in care poti pune laptele, dar ai grija sa scrii data si ora pe ele , si sa le desfaci in ordinea in care le-ai pus, si alt lucru important sa nu amesteci laptele , adica fiecare muls cu punguta lui .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexia_ada spune:

Laura foarte foarte frumose pozele
Oana voi cand aveti botezul ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Babylicious spune:

Pe 1...Si mai am o gramadaaaaa de facut... Nici invitatiile nu le-am dat toate... Ce stii de Ramona? Cred ca mi-a dat un sms intr-o zi, dar telefonul meu a facut o figura si nu l-am primit...



Oana mamica super-fericita de Eliza Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexia_ada spune:

Citat:
citat din mesajul lui Babylicious

Pe 1...Si mai am o gramadaaaaa de facut... Nici invitatiile nu le-am dat toate... Ce stii de Ramona? Cred ca mi-a dat un sms intr-o zi, dar telefonul meu a facut o figura si nu l-am primit...



Oana mamica super-fericita de Eliza Maria


cat de tare ...si Ramona tot pe 1 are botezul :D , nu am mai vb cu ea, am vrut sa o sun astazi sa vad ce face dar am avut program artistic facut de domnisoara si nu am apucat . Incerc maine si cum aflu ceva dau de stire . Oana cu invitatiile date toate este cu dus-itors, noi am patit-o la nunta de la persone care ne0-au zis : nu avem nevoie de invitatie venim oricum " si nici macar un tel nu au dat ca "a intervenit ceva" si persoane carora nu am apucat sa dam invitatiile si ne-au bufnit plansul cand le-am vazut . Asa ca eu merg pe ideea cine vrea si are placere ( si poate) vine cine nu , nu ! Invitatiile sunt asa mai mult ceva oficial

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dya27 spune:

Multumesc mult pentru raspunsuri!
Adra si eu tocmai ce am descoperit site-ul si voiam sa il dau fetelor, e util zic eu.
Noi folosim scutece pampers new baby (am incercat si cele baby dry si active fit) dar i-au iesit bubite si am renuntat la ele. Astea albe, new baby sunt doar pana la numarul 3, cand ii vor ramane mici trec pe huggies (le-am incercat si sut f bune). Servetele umede - nivea baby pure and natural, sunt cele mai "curate" in ce priveste ingredientele si vad ca ii priesc. Acum m se termina produsele pt baita ce le folseam si sincer habar nu am ce sa cumpar..imi este ciuda ca aici nu se gasesc produsele Bubchen

Laura, foarte frumoase pozele de la botez!

Felicia,buna ideea cu grupul pe FB

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Babylicious spune:

La noi produse Bubchen se gasesc in magazinele care se numesc "DM". La voi nu sunt? Pupici



Oana mamica super-fericita de Eliza Maria

Mergi la inceput