Delfinasi jucausi de iulie-august 2010 (3)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ramonasin spune:

Poze cu Daria, aici

Ramona,mami fericita de printesa Daria-Cristina

Am implinit un anisor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maurice spune:

ochidut,voi unde stati in Italia, in ce sat? Noi am stat intre doua sate, Certaldo era mai important, la 8 km de noi. Sanatate Larisei, sa se faca bine pana plecati! Si luati ceva autan de copii, nu e de gluma, Sara are si acum galme mari pe maini si picioare, of, o sa iasa ciupita in pozele de sambata de la botezul verisorului ei! Asa-i porecla ei zilele astea, Ciupita noastra draga.
Dar in Bucuresti unde stati, de ai auzit sunetul de pe stadion? Ai mei stau in iancului, f aproape.

Crispro, m-ai convins, mi-am facut cont pe picasa, am pus cateva poze, mai ramane sa ma dumiresc cum fac sa le vedeti.

V-am zis ca Sara inca nu merge singura? Abia a decis ca e cazul sa mearga tinuta doar de o mana, pana acum vroia numai tinuta de amandoua.

As vrea sa mai intru sa va spun cateva lucruri de la psiholog referitoare la pedepse, ca tot vorbeati zilele astea, dar acum sunt la birou, apoi plec sa o duc la bazin pe Sara, dar imi fac timp.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns matusa77 spune:

Fetele va pupam!
Noi suntem la Paltinis.

Sanatate multa Larisei . Sambucus pentru rosu in gat la Ducu a fost de folos.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ainotna spune:

Am vazut si eu poze cu Andrei tare frumos e delfinasul sef!

Sasha s-a trezit azi la 8, foarte bine a fost, sper sa-si intre iar in programul pe care il avea inainte. De mers tot nu merge singur, a facut 2-3 pasi acum o saptamana si de atunci nimic...Asteptam cu interes.

Eu pentru iritatii folosesc sudocrem, dar daca nu-l schimb imediat se irita iar, normal.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula_m spune:

Si noi am trecut la Hipp 4( corespondent la Nan Junior). Chiar voi de ce mai sunteti la NAN 3? Nu tb schimbat la 1 an? Nici Hipp 3 nu se dizolva bine si era tare gros, dar cu 4 nu mai am nici o pb.

Paula, mamica Raul Ionut, nascut la 24.07.2010
Am implinit un anisor!!!

Poze mare-partea aII a

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonasin spune:

Ochidut, multa sanatate Larisei si tie multa rabdare stiu cum e....



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ochidut spune:

Ramona sanatate Cam multe probleme de sanatate adunate pe capul tau, s-au mai bine zis in stomacul si pe spatele tau

Apai si eu tot aman, asa ce neserioasa sunt, ca ma tot doare spatele rau rau, nu mai e de joaca trebuie sa vad Cu stomacul, eu il am neregulat si lung, a zis doctorul ca e ca ciorapul de-l pui la semineu de Sf Nicolae (si am citat exact).

de Larisa Ioana 24.06.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lauri_ca spune:

Paula, NAN 3 se da de la 12 luni( era si o varianta de la 10 luni dar a disparut de pe piata). Am observat si eu ca ramane pe sticla, scrie si pe cutie ca trebuie tetina cu gaura mai mare.
Am vazut ceva poze, cu frumosul de Andrei si tunsulica de Bianca,ii sta bine si asa.
De cateva zile Stefi a inceput sa se agate de picioarele mele s-o iau in brate. Trece printr-o faza de alintat, cred, ca n-a invatat-o nimeni in brate, doar cu mine sta toata ziua. Ei, ce sa fac o alint si eu cat pot, ca alt bebe nu cred ca mai fac.
Crissy, Elise merge deja la scoala? Asa rau imi pare de ei cand incep scoala, parca se duce copilaria, incep responsabilitatile.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giorgia23 spune:

Hello fetelor...iar lipsesc cate 2/3 zile...se vede ca am ramas iar singura cu Antonia si imi ocupa tot timpul

Am citit tot si nu am rams cu nimic in cap

Cris tot am citit ca V se trezeste noaptea...offf eu nu stiu ce sa zic...au zis fetele destul...sper sa se remedieze situatia...ma intrebai cum mai doarme Antonia...doarme destul de bine...de la 22.30 pana la 9/10 dim...azi nu s/a mai trezit sa/si bea lp de dim...a luat direct micul dejun...uneori mai maraie prin somn ca o deranjeaza 2 masele care tb sa iasa...iar ziua doarme 2ore la pranz

Ramonasin multa sanatate

Sanatate multa si delfinasilor bolnaviori

Noi am trecut la 1 an la nestle junior si ne merge bine...cat a fost la mama a invatat sa zica gata si sa danseze

Cris pai Vladut a fost primul care a facut pa si doua doua...probabil el stie multe dar nu vrea sa arate

Oana vacanta placuta

Ma apuc de facut mancare...cand imi mai amintesc ceva revin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crispro spune:

Ainotna, . Ce bine ca nu mai e atat de matinal Sasha.

Giorgia, pai super doarme gogosica! Si ce te-a mai chinuit si ea noptile, cand era mai mica.

Maurice, pai pune linkul undeva, ori aici , ori pe contul de delfinasi. Sau prin Pm cui vrei tu ( pt siguranta). Doar sa te asiguri ca putem vedea albumul -mai nou programul picasa face albumul automat pe private, asa incat doar tu poti vedea pozele. Il
Poti modifica din dreapta- il pui vizibil oricui are linkul sau chiar public ( eu asa mi le pun, inca)

O sa incerc si eu Aptamil, sa vedem ce zice praslea.

Eu sunt tot cu v in pat...



Sa-l ajutam pe Alex

Mergi la inceput