Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (46)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

somleac tare va mai plimbati, ma bucur ca v-ati relaxat. tu cand vrei sa incepi diversificarea?

strumphitza dar pentru ce face socrul casoiul ala mare? ca doar sunt numai ei doi, nu?
nu te superi ca zic,dar de ce isi fac asa palat si de fapt ei stau intr-o camera? ca sa aiba ce face curat?
am vazut ca are o bucatarie imensa, pai nu ii ajunge?

s-a cam stricat vremea la noi dar poate va fi frumos saptamana viitoare, daca prinzi o zi de toamna din aia frumoasa.....


Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicitas spune:

Bine ai renvenit Scrish !


Mamica fericita de Miriam 01.03.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

stefy ce mai faceti? pai ne-ai uitat de tot? ce-ai facut atata timp? hai povesteste-ne de voi. ce face printesica? ai inceput cu papica?

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicitas spune:

Doamne ce se inatmpla cand te gandesti la doua lucruri deodata.
Am vrut sa zic bine ai revenit Stefy si ce patanie pe tine Scrish. Bine ca nu s-a intaplat nimik rau.


Mamica fericita de Miriam 01.03.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicitas spune:

Gata oficial sunt invidioasa pe fetele de la / langa Bucuresti ca va puteti intalni.Sa aveti o intalnire frumoasa si asteptam poze.
Noi suntem tare maraici azi, maine trebuie sa iasa dintisorul numarul doi. Suntem si mucosi si prea avem pofta de mancare, dar speram sa treaca cat de curand.

Mamica fericita de Miriam 01.03.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefyapost spune:

sa incepem....
mai intai cu "relele": nu mai papam tzatzica de cca o luna, ca am ramas fara laptic si m-am tot chinuit vreo 2 sapt si eu si am chinuit si puiuta pana am cedat .....am plans cateva zile,dar mi-a trecut( cu lulele..
si acum sa ma laud cu minunea mea.. peste 0 ora se implinesc 6 luni de cand mi-am auzit puiuta tipand pt prima oara...frumos a fost!!!!!
ea creste minunat..papa mulllt,e o grasana jucausa...tipa,sare,sta in fundulet..rade la totata lumea..plange cand plec la scarbici...'a inceput plangeam si eu,dar m-am obisnuit..
pana acum am papat decat cereale si fructe...de luni v-om incepe sa papam si supica de legume..abia astept sa vad daca v-a papa la fel bine si legumele..
pe 9 oct v-om avea botezul...abia astept ...

am intrat pe picasa si am vazut niste puiuti care au crescut minuant ..unul mai mandru si frumos decat altul...si am vazut si mamici super sexoase

am sa incarc si eu cateva poze noi de pe pc-ul de la munci...

cu burtosul meui inca ma lupt,dar se pare ca castig...am fost acum 2 luni la nutritionist si se pare ca frica de cantarul nutritionistului ma ajuta..dar inca mai avem de munca...

sper ca sunteti cu toate si cu totii extraordinar de bine...
mi-a fost super dor de voi...
sper din tot sufletul sa razbesc sa tin pasul cu voi...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxy_s

strumphitza dar pentru ce face socrul casoiul ala mare? ca doar sunt numai ei doi, nu?
nu te superi ca zic,dar de ce isi fac asa palat si de fapt ei stau intr-o camera? ca sa aiba ce face curat?
am vazut ca are o bucatarie imensa, pai nu ii ajunge?

s-a cam stricat vremea la noi dar poate va fi frumos saptamana viitoare, daca prinzi o zi de toamna din aia frumoasa.....


Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)



lol roxy, ca sa aiba ce lasa mostenire la nepoate glumesc, sincer nu stiu... mi se pare ca li s-a urat cu binele cum ar spune romanul, nu mai stiu ce sa faca cu baniivorbesc prostii, fac investitii sa spunem mai corect... casa asta unde stau ei acum e imensa si superba, plus 75 ha pamant de jur imprejur cu lacuri, padure, pajisti si cate si mai cate, dar ei vor ca asta care o renoveaza si maresc acum sa fie pentru cand s-o retrage socrul din afaceri si sa isi petreaca batranetile acolo, dar eu cred ca socrul o sa mearga la munca si o sa zboare de jur imprejurul lumii cu afaceri pana cand da coltu` ca n-are stare sa stea acasa, e foarte activ pentru varsta lui... Socrul oricum dupa cate mi-am dat eu seama, ca nu-mi permit sa intreb, doar asa din auzite si cat am pus eu cap la cap, are multe proprietati si nu numai in UK, investeste banii in imobiliare si nu numai, el conduce o firma internationala si iti dai seama, e destept si stie cum sa inmulteasca averea dar oricum la cat de bogati sunt inca sunt cu picioarele pe pamant, sunt realisti si fara fite, stiu sa se si respecte si isi mai satisfac capriciile cand au cate o dorinta dar nu arunca aiurea cu banii si nici parveniti nu sunt, au gusturi fine rafinate pentru ca averea lor de acum e rodul unor zeci de ani de munca, nu s-a imbogatit peste noapte asa pocnind din degete din afaceri cu terenuri sau mai stiu eu ce altceva si ca sa trag concluzia, eu habar nu aveam ce avere au socrii decat dupa ce m-a cerut Nick de nevasta ca pana atunci nu mi-a spus, nu am vazut nimic, abia cand m-a dus la parintii lui acasa am vazut si avea sa lesin ca nu stiam unde am ajuns hai ca i-am pomenit destul, cred ca deja sughit amnadoi, daca nu si matzele amandoua

ma duc sa ii dau piscoatei sa suga ca s-a trezit si deja e 10 jumate si e cam tarziu, am intarziat juma de ora cu papa


_
Happy Mummy of Sophia Nicole (02.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefyapost spune:

Citat:
citat din mesajul lui ailed_dota

Citat:
citat din mesajul lui stefyapost

salutare fate dragi si bebici minunati!!!! va mai amintiti de noi???? ne mai primiti si pe noi aici..????va tzuc pe toate si toti!!!




ce poza frumoasa ai stefy...!
ai si slabit mult, nu-i asa?

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)




e o poza veche...inainte epocii "christina gheorghia"....am sa pun si eu una cu gaza mae.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefyapost spune:

Citat:
citat din mesajul lui strumphitza

Citat:
citat din mesajul lui stefyapost

am atatea lucrurui cu care vreau sa ma laud la voi...si atatea intrebari...si atat de mult mi-a fost dor de "barfa" de pe DC.......ma iertati ca am lipsit atat?????? va rogggggg,va rooogggggg

cea mai fericita de cea mai frumosa si sanatosa printesica Christina Gheorghia

9.03.2011




eu te iert dar dupa ce te trag de urechi ca te-am strigat la catalog de nu stiu cate ori si nici un raspuns, m-am lasat pagubasa dupa ce am vazut ca nu primesc nici un raspuns si imi usuc gura degeaba hai cu povestile si lauda,zi-ne de voi, de tine, ce mai faceti si poze noi vreau ...repede ca sa te iert , vreau sa vad mica ciprioata



_
Happy Mummy of Sophia Nicole (02.04.2011)


tot dragutza ai ramas!!! uite ca incarc si poze ca sa te impac...pup englezoica!! w=e minunata!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefyapost spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxy_s

stefy ce mai faceti? pai ne-ai uitat de tot? ce-ai facut atata timp? hai povesteste-ne de voi. ce face printesica? ai inceput cu papica?

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)




nu am uitat de voi!! cum sa uit?? doar ca am un program super incarcat...am mai intrat pe facebook, la grupul facut acolo..va pupacesc si pe voi!! grasunica ta e superba

Mergi la inceput