Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (46)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns scrish spune:

ailed am multumit in gandul meu de 1000 de ori

shtrumph eu votez totusi pentru vineri gandindu ma la tine, ca nici nu apuci sa vii bine in parc k tb sa pleci, plus k ai si stresul cu calatoria, si cu bagajele si cu tot, eu zic k pt tine ar fi destul de obositor. cat despre ora nu stiu ce sa zic, nu stiu nici cum o sa fie vremea pana atunci k poate o sa fie frig si o sa fie mai placut dupamasa decat dimineata. hai cu ora macar sa o mai amanam pana atunci si vedem pe loc, plus k poate sa si ploua si atunci se duc gramada planurile!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

scrish acum am vazut poza...oaaaa, daca , cadea pe tine....bine ca ai auzit.

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Citat:
citat din mesajul lui strumphitza

Stati ca trebuie ss va spun ceva, ca am uitat mai devreme Ieri in autobuz , o tanti imi zambeste si se tot uita la piscoata, ea incepe a zambi si chicoti, s-au inceput ele a chicoti si la urmatoarea statie ea voia sa se dea jos dar nu inainte de a ma intreba daca e fetita mea? eu sunt mama ?? eu senina si mandra tare zic ca da , e fetita mea si eu sunt mama si pleaca femeia dar dupa eu cad pe ganduri, da oare de ce m-a intrebat daca e copilul meu? sunt asa urata sa ii fiu mama ? sau prea batrana/tanara ?? pe seara cand vine Nick acasa ii spun ce ma framanta, deh nu puteam eu dormi bine daca nu ii spuneam, si el rade de mine ca cica poate te-a intrebat pentru ca de obicei multi copilasi de englezi sunt cu bonele pe afara, au pair si o fi crezut ca esti bona deci concluzie: piscoata arata a englezoiaca 100% si eu sunt bona din Filipine

Si ca sa inchei cu lauda Nick aseara m-a luat in brate si pupat, nimic neobisnuit pana aici ca asa face zilnic si fara a avea nevoie de ocazii speciale , dar ma tinea strans la piept si spune : "Tu esti cel mai frumos femeie din lume " nu va spun ca m-a busit rasu plansu si eram surprinsa ce declaratii de amor ghebos in romana stricata imi face l-am corectat si i-am spus varianta corecta , a repetata dupa mine si se chinuia sa retina, eu cred ca el isi exerseaza romana pentru cand o sa fim in ro 2 sapt si a spus sa inceapa cu o declaratie de amor

Acum chiar ca plec la treburile mele

_
Happy Mummy of Sophia Nicole (02.04.2011)


mi-au dat lacrimile, pe bune!
eu cred ca repeta pt la nunta!
si cu chestia :"tu esti mama?", pe mine m-a intrebat o fetitza de 4 ani cand era Maria mica si de abia slabisem(trage si tu concluzia), mi-a zis ca arat a bona... dar eu am luat-o ca pe un compliment...de genul... nu se vede ca ai nascut

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns scrish spune:

apropo fetelor, nu vreau sa cobesc dar sunt inspirata de vremea de afara ar trebui sa ne gandim la o varianta in caz k e urat si frig in ziua intalnirii, un loc unde sa intram cu tot cu carucioare si sa incapem

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

ma bag si eu ca musca in lapte:la Unirii sus , va puteti vedea...



mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

strumphitza ce frumos din partea lui Nick, asa-mi plac barbatii asa care nu se schimba in timp cum am mai auzit...la inceput sunt asa dragastosi si in timp uita de asta.
asa a ramas si sotul meu, mereu ma alinta, imi spune ca ma iubeste...numai flori nu mai ia el asa multe ca la inceput dar nici nu tin neaparat, i-am zis mai bine sa-mi ia ceva bun

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefyapost spune:

salutare fate dragi si bebici minunati!!!! va mai amintiti de noi???? ne mai primiti si pe noi aici..????va tzuc pe toate si toti!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Citat:
citat din mesajul lui stefyapost

salutare fate dragi si bebici minunati!!!! va mai amintiti de noi???? ne mai primiti si pe noi aici..????va tzuc pe toate si toti!!!


cea mai fericita de cea mai frumosa si sanatosa printesica Christina Gheorghia



9.03.2011



ce poza frumoasa ai stefy...!
ai si slabit mult, nu-i asa?

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefyapost spune:

am atatea lucrurui cu care vreau sa ma laud la voi...si atatea intrebari...si atat de mult mi-a fost dor de "barfa" de pe DC.......ma iertati ca am lipsit atat?????? va rogggggg,va rooogggggg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

Citat:
citat din mesajul lui stefyapost

am atatea lucrurui cu care vreau sa ma laud la voi...si atatea intrebari...si atat de mult mi-a fost dor de "barfa" de pe DC.......ma iertati ca am lipsit atat?????? va rogggggg,va rooogggggg

cea mai fericita de cea mai frumosa si sanatosa printesica Christina Gheorghia

9.03.2011




eu te iert dar dupa ce te trag de urechi ca te-am strigat la catalog de nu stiu cate ori si nici un raspuns, m-am lasat pagubasa dupa ce am vazut ca nu primesc nici un raspuns si imi usuc gura degeaba hai cu povestile si lauda,zi-ne de voi, de tine, ce mai faceti si poze noi vreau ...repede ca sa te iert , vreau sa vad mica ciprioata



_
Happy Mummy of Sophia Nicole (02.04.2011)

Mergi la inceput