Buburuze in actiune **22**

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

La multi ani Andreea , sa fii iubita,sanatoasa, sa ai parte numai de bine ,multumim de tratatie ,am gustat din toate,ca doar virtual se poate orice,nu?


Va pupic, eu astept inca sa se trezeasca Paul sa iesim in parc.


Pentru Raisa
Lali mamica de Paul-Iulian ( 01.10.2009)
si Ioana Teodora (23.08.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madyrizi spune:

Andreea, LA MULTI ANI!!! SANATATE, BUCURII SI FERICIRE!!! . Sa ai numai bucurii de la copil (copii) si sotz, succes in viata profesionala si sa ai numai impliniri!


Mami de www.pregnancy-duedate.com/tickers/z7m2069icppvwhff.png" target="_blank">Mihai siwww.pregnancy-duedate.com/tickers/3n5z7sh3szzc8t5z.png" target="_blank">Alex
NOUTATI IN ALBUM
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicuratze spune:

ANDREEA,
LA MULTI ANI !!!! si de la noi,sa fii sanatoasa.






(promit sa revin,si va pup pe toate,am citit doar astea 2 pagini si nu pot asa)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

neataaaaaaaaaaaa

haideti la ,perfuzabila cu nes,ceai fructat,trabuce si vougue

Fetelorrrrrrrr,am o intrebare de 1 000 de puncte.Cum fac ca copilul meu sa faca kk la comanda?
Am stat de ieri de la 6 dupa masa si am asteptat,ba chiar am violentat bucile copilului cu un sfert de supozitor si degeaba.Acus de dimineata plec la laborator si ce fac?Ca nu am "produsul" cu mine in recipient?
Idei,plssssssssssssssssssss

Mirunel terorista



BAZAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraOana spune:

cris habar nu am eu nici pisu nu am reusit sa il fac pe sebastian sa faca la comanda..de 2 ori am fost cu e la dr si am stat mai mult de 1 ora pe acolo si tot fara proba de pisu am plecat...i-am dat sa bea apa cu galeata...am mers cu el la baie si am dat drumul sa curga apa la robinet..nimic nimic ..dar in drum spre romania, in ungaria pe autobanda cind urmatoarea parcare era la 5 km distanta dintr-o data aud:" mama, pipi..." eu nu il bag in seama..el mai tare: "maaaamaaaa!!!PIIIPIIIIII!" sa ma vezi atunci in ce panica am intrat.....chiar am o poza care tre sa o pun pe facebook..sebastian in parcare in ungaria, (noaptea) linga masina pe olita..

picky imi trimiti si mie un link sa vad si eu pozele de la botez?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Serialbastre spune:

Neata!
Multumesc pentru urari!

Cris, dar tu poti face la comanda? Eu am prelevat cand s-a intamplat si l-am pus la frigider.

Laura, am patit-o si noi sambata, eram in masina, Cezara a zis "pipi", am oprit in fata Policlinicii judetene, am scos olita si am stat o jumatate de ora acolo. Din pacate am stat degeaba. Dar a fost distractiv.

Am fugit la scoala, o zi senina!

Andreea si Cezara - Ilinca (2.06.2009)

In bucataria mea

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Neata.....
eu am scapat de mult de problema..in aprilie si-a scos singura pampersul si accidente au fost oarte putine.Cere kk si pisu,si daca e urgent rau si suntem afara,cautam o tufa,am punguta si lopatica si servetele...si gata.KK face in general odata pe zi acasa,cu pisu..cere si udam tufele daca e cazul.Ce economie fac la pampers...mama mama nu vreti sa stiti....ieri ne-am cumparat haine de toamna...pantaloni,pantofiori,o haina de reiat rosie cu cordon in talie..mai avem ceva bluze si gata c toaletele....

va pup azi e prima zi cu bona.....

Madalina si Eva-Maria
https://picasaweb.google.com/lhmadalina/Dezastrul?authkey=Gv1sRgCIKAmOzUz-zXAw#5640047175923810098

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ninia spune:

cHRIS da-i kiwiii! daca nu suc de portocale proaspat cu pulpa cu tot!
Mathias merge azi la piscina cu scoala!! Sunt tare curioasa cum a fost , merg mai acusi sa-l iau. Siii.. pot sa spal din nouu!!!

Andreea , La multi ani si de la mine!! Sa fii sanatoasa si fericita alaturi de familia ta!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

Am revenit.Am pangarit recipientul cu pricina cu oleaca de produs.Greu..foarte greu,dar am reusit.
dac to eram in zina la iowemed,am intrat si la kaufland sa-i iau copilului 2 banane ca saraca nu mancase nimica de seara,si mi-am facut si portarea numarului,de la cosmote la oringe,asa ca lali,am alt numar vreo 2 saptamani pana se finalizeaza procesul.Am facut pe 2 ani la 6,21 euro/luna

elena cand ai timp,te asteptam cu drag la o barfa
laurao in caz de nepipilica,o felie generoasa de pepene rosu rezolva problema in cel mult 1 ora(testat de noi).Acum eu am nevoie de rezultate lunea neaparat cand duc fata la gradi. ca fara ele nu-mi primeste cupchilul.Sambata dupa 12 pot sa ma duc la laborator sa le ridic.Mi-a placut de Sebi cu pipi .Pozele vezi ca sunt pe mail
andreea sa fac la comanda? fi seriaosa..ma constip de 1 saptamana nici nu stiu cum arara buda.Ma lovise si pe mine gandul sa ii fi recoltat si sa fi pus in frigider la rece,dar cred ca murea soata cand vedea miracolul lu' fii-mea pe usa frigiderului(ca e tare bagacios si curios sa vada el ce e in toate pungulitele).Ce fain si la voi cu olita .Pe noi ne apuca duminica cand am fost la piata,fix pe raionul lactatelor unde e frig.Si a ramas sora-mea cu 2 carute pline cu produse si a congelat vreo 20 min.,ca odata ajunsa la baie cu fii-mea s-a blocat cand a auzit nebunia aia care iti usuca mainile dupa ce te speli
mada era vorba de copil de a-si face nevoie in anumite monete cand chiar avem nevoie noi,de exemplu pentru analize.ca de pampersi cred ca toate am scapat de ei,sau cel putin in timpul zilei si numai seara folosim.
ninia postocala nu a avut efect,dar uite ca de kiwi am uitat.Deci trebuie sa ma apuc sa notez undeva ca uite cum ma blocasi eu aseara si nu stiam ce sa mai aplicam in momentul ala.Oooooo,traiasaca instalatorul,adevarul e ca tare-i greu fara masina de spalat.. Cum a fost la piscina?

Mirunel terorista



BAZAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Eu nu am avut nevoie niciodata pentru analize..singurele i-au fost facute in spital cand cu nenorocirea si i-au luat din deget..si parca un pic din olita...si au fost ok.

In rest "nu stiiuu io ",ca la Bendeac ala.

Azi am lasat-o u bona si am sters-o in oras.Mi-a facut cu mana pe geam,a urlat nitel dupa mine dar pana la urma am gasit-o foarte multumita...au probat toate rochitele toate hainele,etc etc.....si chiar am fost multumita tare.Sa vedem pe viitor acu`,azi s-au distrat foarte bine.

mai stau 10 zile in concediu si gata ma intorc la munca.abia astept.si ei pe mine....ma asteapta c munti de dosare.

Eva iar doarme rau noaptea...se trezeste de minim 5 ori si vrea sa cantam sa ne jucam,mai vrea sa vina la noi in camera si adoarme de juma de pat...pleaca dar se opreste si adoarme cu bustul pe pat si picioarele pe parchet...sau plange din senin de cateva ori pe noapte...asta suna a canini de iesit,sper.

Azi am cumparat stickere..le-am lipt pe pereti pe capsunica si mickey si urmeaza Tom,iticii si Winnie....a ciufulit numai urechea lui Micky atat.

Va pup mai vin io ca fac niste chiftele pentru fomisti...







Madalina si Eva-Maria
https://picasaweb.google.com/lhmadalina/Dezastrul?authkey=Gv1sRgCIKAmOzUz-zXAw#5640047175923810098

Mergi la inceput