Buburuze de Ianuarie - Februarie 2011(74)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Irinukaaa spune:

Neata si de la noi.
Sa scriu repede pana mi se trezezste puiutul.

Patricia iti iau cu placere, intai iti zic ce fel de saten are si apoi tu hotarasti de care si cum vrei, bun asa? Merg azi si vad. Iti scriu PM.

Carmen Carrefour Express e un pui de Carrefour, gen magazin de cartier dar mai mare. Nu stiu daca oferta este valabila si in Carrefour-ul mare.

Zumzu hai ca mai e putin si scapati si de problemuta voastra. O sa fie bine, clar! Felicitari pentru foto - ne place!

I-am zis sotului ca el este noul dl B si ca pana apare altul care sa-l devanseze isi poarta titulatura! S-a ofticat bineinteles (in primul rand ca l-am parat la voi). Asa-i trebuie daca e rautacios,

Angie la tine trimit un buchetel de si un dulce-dulce la Tudor si la mami scumpa!

Irina ~ mamica norocoasa de scumpel Patrick Cristian {07.12.2010}

www.dropshots.com/PatrickCristian#date" target="_blank">Albumul piticului si www.dropshots.com/patrickcristian1#date" target="_blank">Botezul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

neata

s a intamplat minunea
Robert a dormit de aseara de la 10 pana dimieata la 7 fara, in schimb s a trezit frasu si pt el

in rest nik notabil

pup la fete si bebei

mami cu motaneii Razvan si Robert (26.12.2010) si mami de Vlad (12.12.1999)

colacei de inot pentru bebelusi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irinukaaa spune:

Apropo de mersul de-a busilea - la mine mai are putin si pleaca cu tzitzi dupa el in pozitia asta! E nebunie. Se trezeste mort de somn dar el se pune in 4 labe si sta asa...

Irina ~ mamica norocoasa de scumpel Patrick Cristian {07.12.2010}

www.dropshots.com/PatrickCristian#date" target="_blank">Albumul piticului si www.dropshots.com/patrickcristian1#date" target="_blank">Botezul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinushali spune:

Neata' mamici

imi pare rau sa aud ca inca sunt pitici bolnavioari, sanatate multa de la noi.

eu mai greu cu forumitul, pot spune ca RAysa este super alintata, iar de cand cu vaccinul nu mai are nici un program; ziua nu mai doarme, chiar daca este maxim-obosita, mancarea nu mai este buna, iar lapticul doar cateva gurite si gata + dimineata la 4 trezirea . Si maraie si se cocoata peste tot, pe mine ma coafeaza mereu, nu mai reusesc sa ma stapanesc, am inceput sa-mi pierd foarte repede rabdarea.
merge deabusile peste tot, mai ales daca plec de langa ea plange si vine dupa mine, nu mai sta singura deloc.nu mai sta la schimbat si nici la imbracat, ma exaspereaza.
am inceput chiar sa o las sa planga pana se potoleste, dar dupa cateva minute ma duc la ea si o iau in brate.uneori imi vine sa ma bat singura, eu ma vait ca am un copil , care ce -i drept este rasfatat si numai sta fara mine, iar dl. B este mai tot timpul cu treburi pt. alti si nu ma ajuta in nici un fel......iar Mirela cu doi bbi, ce pot sa mai spun.....esti un model, dar eu tot ma plang ca nu am ajutor din partea lui, pana la urma amandoi am contribuit.
In fine nu vreau sa va plictisesc cu ofurile mele.

VA doresc o zi de toamna minunata, AMR 2 luni si ma duc la munca

Alina, de Maria Raysa (17.02.2011)

povestea printesei de zapada
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

Neata

Sarumana de cafa..ce matinale ati fost azi..Laura!

Zumzu;pupici de la Soniuc pt Dariusu frumicel!poate scapati de virusel..sanatate multa..cu avionul.nush..iti raspunde Doloress,Fragrant sau cine a mai fost cu bb mic!

Irinuka;imi inchipui pe flacau fugind in 4 labe cu tzatza in gura

Angie;felicitari pt dintisori..noi deocamdata fara...ne-a mai lasat si maraiala un pic

Vad ca mai sunt si alti barbati super-driveri!..asta al meu cica e Senna sau Hackinen..nush cum se scrie ..mai dar sunt Eu de vina ca sunt gropi?ca se lucreaza cu podurile..ca te zgataie masina de zici ca mergi pe aratura..mama-masi de infrastructura..de ar fi drumul bun..n-as da in gropi ..nna!

o zi frumoasaaici ploua

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angieangie spune:

gata am venit de la dr
nu avem nimic cica..doar muci si atat...bagam ser si aspiram si asteptam sa treaca
CARMEN..pup Andreiutu frumos sa treaca si la el
IRINUKA..Mi-e un dor de Patricksi de nebuniile lui dulcisi nu-l mai supara pe tati ca si el e baiat bunte pup de un milion de ori si mi-e dor de voi
aa...de pe 10 sept pana pe 20 sunt in Buc...vin la mamadaca puneti de-o iesire in parc ma bag si eu la intalneala
va pup

poze Tudor



cea mai fericita mamica de frumos si sanatosTudor- Cristian 20.01.2011


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

Stefan de Loutzy!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angieangie spune:

TundeSoniuca mica si mamica sexoasa
aaa..am uitat sa ne laudam ca avem 9700gr.si 82 cm(CRA-CRA)

poze Tudor



cea mai fericita mamica de frumos si sanatosTudor- Cristian 20.01.2011


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

Citat:
citat din mesajul lui angieangie

TundeSoniuca mica si mamica sexoasa
aaa..am uitat sa ne laudam ca avem 9700gr.si 82 cm(CRA-CRA)

poze Tudor



cea mai fericita mamica de frumos si sanatosTudor- Cristian 20.01.2011




wow!ce baiat inalt..fata de noi 65 cm si 7600 gr..si diferenta de 3 saptamani
pupici si de la noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angieangie spune:

Fetitele tre sa fie mai slabute si mai delicatesi Sonia e perfecta



Citat:
citat din mesajul lui florintunde

Citat:
citat din mesajul lui angieangie

TundeSoniuca mica si mamica sexoasa
aaa..am uitat sa ne laudam ca avem 9700gr.si 82 cm(CRA-CRA)

poze Tudor



cea mai fericita mamica de frumos si sanatosTudor- Cristian 20.01.2011




wow!ce baiat inalt..fata de noi 65 cm si 7600 gr..si diferenta de 3 saptamani
pupici si de la noi

----------------------------------------------------------
Tunde
-mamica fericita de printesuca Sonia-Diana 10.02.2011 si de barbatel Florin Mario 04.03.2004. Doamne ajuta



poze Tudor



cea mai fericita mamica de frumos si sanatosTudor- Cristian 20.01.2011


Mergi la inceput