*Cozonacei iubiti de nov-dec2008 (134)*

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:



La multi ani, Lacra!!!

La multi ani Eli (scuze pt intarziere)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monicus spune:

O intrebare... ce pasta de dinti folosesc cozonaceii? Prima pasta folosita a fost nenedent si apoi cea de a doua pasta a fost cea enuntata mai jos.
Vreau sa ii schimb pasta de dinti si nu stiu cu ce? Noi am folosit pana acum http://www.alldental.ro/pacienti/pentru-copilul-meu/pastele-de-dinti-pentru-copii-oral-b-stages/
Ce sfaturi imi dati? Cozonaceii folosesc pasta de dinti recomandat de medici stomatologi?
Va multumesc frumos.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eliza_cri spune:

monicus noi folosim colgate 0-6 ani parca asa scrie pe ea e cu un pizoi tot un zambet




stelele mami pe cerul sufletului ei
Ionut Pavel www.youtube.com/watch?v=hTdWNW140s8" target="_blank">iubire fara limite
Dimitrie Gabriel Antonia Stefania minunile mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eliza_cri spune:

GINYE baga mare ca fusasi la scoala? cum ti se pare ? cum e, dar colegii? taci malc nu zici nimic nimic,,,ntzzz edi ce face?

stelele mami pe cerul sufletului ei
Ionut Pavel www.youtube.com/watch?v=hTdWNW140s8" target="_blank">iubire fara limite
Dimitrie Gabriel Antonia Stefania minunile mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginye55 spune:

Citat:
citat din mesajul lui eliza_cri

GINYE baga mare ca fusasi la scoala? cum ti se pare ? cum e, dar colegii? taci malc nu zici nimic nimic,,,ntzzz edi ce face?

stelele mami pe cerul sufletului ei
Ionut Pavel www.youtube.com/watch?v=hTdWNW140s8" target="_blank">iubire fara limite
Dimitrie Gabriel Antonia Stefania minunile mele



Inceputul, ca de fiecare data, e foarte frumos! Imi era dor de scoala! Am avut parte de o primire frumoasa, calduroasa din partea colegilor. Astept sa-mi iau bobocii in primire (cls. I ).

Edi plange dupa mine in fiecare dimineata. Luni incepe si el gradi...cred ca o sa fie tragedie cand o sa-l las acolo.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aleinad.g spune:

Citat:
citat din mesajul lui monicus

O intrebare... ce pasta de dinti folosesc cozonaceii? Prima pasta folosita a fost nenedent si apoi cea de a doua pasta a fost cea enuntata mai jos.
Vreau sa ii schimb pasta de dinti si nu stiu cu ce? Noi am folosit pana acum http://www.alldental.ro/pacienti/pentru-copilul-meu/pastele-de-dinti-pentru-copii-oral-b-stages/
Ce sfaturi imi dati? Cozonaceii folosesc pasta de dinti recomandat de medici stomatologi?
Va multumesc frumos.



Si noi tot pasta asta o folosim. De ce vrei s-o schimbi? Thea e incantata de ea si se spala cu drag pe dinti. Sunt convinsa ca mai si serveste, dar nu consider ca sunt probleme din acest punct de vedere.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aleinad.g spune:

Citat:
citat din mesajul lui ginye55
Inceputul, ca de fiecare data, e foarte frumos! Imi era dor de scoala! Am avut parte de o primire frumoasa, calduroasa din partea colegilor. Astept sa-mi iau bobocii in primire (cls. I ).

Edi plange dupa mine in fiecare dimineata. Luni incepe si el gradi...cred ca o sa fie tragedie cand o sa-l las acolo.


Multa bafta in noul an scolar atat mamicii, cat si cozonacelului!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aleinad.g spune:

La multi ani, Eli! Sa fii sanatoasa si fericita alaturi de frumoasa ta familie!

La multi ani, Lacramioara!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amalia spune:

Leeloo LA MULTI ANI si muuuulta sanatate! Sa-ti dea Dumnezeu tot ce-ti doresti!

Monicus si noi tot pasta din aia avem si mi se pare foarte buna. Nu e mare maestru la spalat, dar ne descurcam. Bine ca sta!
Ginye multa bafta in noul an scolar! Sa incepeti amandoi cu dreptul si sa va acomodati usor! Tot rau spre bine...veti fi amandoi prinsi de un nou inceput, asa ca va trece mai repede perioada asta...mai ales pentru tine. Abia astept impresii!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monicus spune:

Pai, ma gandeam sa folosim si alta pasta... nu ca ar fi necesar o schimbare.. si nu i-ar placea gustul , dar, mai gandeam sa mai schimbam.

Citat:
citat din mesajul lui aleinad.g

Citat:
citat din mesajul lui monicus

O intrebare... ce pasta de dinti folosesc cozonaceii? Prima pasta folosita a fost nenedent si apoi cea de a doua pasta a fost cea enuntata mai jos.
Vreau sa ii schimb pasta de dinti si nu stiu cu ce? Noi am folosit pana acum http://www.alldental.ro/pacienti/pentru-copilul-meu/pastele-de-dinti-pentru-copii-oral-b-stages/
Ce sfaturi imi dati? Cozonaceii folosesc pasta de dinti recomandat de medici stomatologi?
Va multumesc frumos.


Si noi tot pasta asta o folosim. De ce vrei s-o schimbi? Thea e incantata de ea si se spala cu drag pe dinti. Sunt convinsa ca mai si serveste, dar nu consider ca sunt probleme din acest punct de vedere.

Mami de Teodora (1.12.2008) si Bogdan (24.05.1995)

Mergi la inceput