Mamici si copii din Arges (3)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ank999 spune:

Pe blugi30 , iar camasa 16 lei Mi-au placut tare nult.
Cei 35 lei asa: 20 - ajutor de educatoare, 5 ingrijitoare suplimentara / camin, 10 lei consumabile.
A mea vrea incaltata doar cu niste balerini sclipitori care arata infect, da o mai pacalesc.

Anca cu Erica Elena Nicoleta (06.12.2006)www.flickr.com/photos/9330118@N03//" target="_blank">poze,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela0521 spune:

neatza! ati simtit cutremurul de dimin? eu nu!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ank999 spune:

Eu da . M-am trezit si eu si G.
Sa tineti pumnii ca de azi incolo am cintrol fiscal.

Anca cu Erica Elena Nicoleta (06.12.2006)www.flickr.com/photos/9330118@N03//" target="_blank">poze,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela0521 spune:

bafta anca!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ank999 spune:

Multumesc Mirela pe ziua de azi am terminat cu el da am 3 tone de acte de cautat si copiat si sunt deja franta.
fetele si va mai astept si pe aici.

Anca cu Erica Elena Nicoleta (06.12.2006)www.flickr.com/photos/9330118@N03//" target="_blank">poze,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ank999 spune:

La multi ani Thea! Sa fi sanatoasa si fericita, cuminte si desteapta! Maya sa-ti traiasca fata si sa va bucurati de ea!

Anca cu Erica Elena Nicoleta (06.12.2006)www.flickr.com/photos/9330118@N03//" target="_blank">poze,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ank999 spune:

Neata fetele.
Unde ati disparut toate?


Anca cu Erica Elena Nicoleta (06.12.2006)www.flickr.com/photos/9330118@N03//" target="_blank">poze,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela0521 spune:

neatza! anca cum merge cu auditul? erica este ok?
raluca fetele tale ce nmai fac?
sorana cum merge scoala lui codrin? esti multumita de after school? pitica cum s-a acomodat la gradi?
eu astazi am avut prima zi fara scandal din partea rebecai. ne-am culcat mai devreme si nu a mai fost maraita deloc dimin. nu a comentat la absolut nimic. a zis doar o singura data dupa ce si-a baut lapticul ca ii mai este somn si vrea sa se mai culce, dar i-am explicat ca trebuie sa mergem la gradi ca intarziem si nu a mai facut scandal nici la pantofi, nici la geaca la absolut nimic, nici macar mutre la gradi cand am ajuns! sa dea Dumnezeu sa fie multe asa de acum inainte!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ank999 spune:

Mirela sper ca de acum incolo sa fie toate zilele asa.
Erica e cat de cat bine, cativa mucisori, mai mult dimineata se simt..
Controlul meu e abia la inceput, ieri au cerut multe acte de copiat, azi le facem si nu cred ca vin, maine dimineata de la capat, dar asta este.


Anca cu Erica Elena Nicoleta (06.12.2006)www.flickr.com/photos/9330118@N03//" target="_blank">poze,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorellay spune:

hello...
Am avut pauza..am mancat si am citit din urma. Mei...noi nu prea avem ce povesti.
Codrin e ok la scoala, a inceput si after-school de luni acum. E cam grabit el la teme..dar e totusi ok pentru inceput.E mare..el se spala singur, isi face ghiozdanul singur, mananca singur.Doar pe cap il spal eu la dus. Si la imbracat nu poate sa-si inchida nasturii de la manecuta camasii.
Diana inca nu pote mai nimic singura.Dar macar de mancat, nu am treaba. A fost la gradi doar o zi, racita.I-a placut foarte mult, a mancat singura, a dormit, s-a cerut la wc.Asa am dus-o..dar deh aveam avizul epidemiologic si am zis sa o duc.Acum e la soacra-mea. Face aerosoli de duminica seara, nurofen si ketof. Azi dim era bine bine.
Eu la servici munca multa...avem toamna pitesteana.Incepe de vineri, 10 zile.
Si in week-end avem si noi targ cred.Nu stiu sigur inca.

Mai ai mei nu fac si nu au facut niciodata talente la imbracat sau la carat jucarii.Mai vin la usa cand plecam cu cate ceva, dar nu prea-i las si cand spun NU...o duce fiecare la loc. De imbracat..talente?nicigand..atat le trebuie. Dupa ce ca plecam de acasa la 7 si 15, eu dormind, sa mai plec si cu nervi, ii mananc.

CODRIN *15.02.2005 si DIANA *10.11.2009


Cea mai mare bogatie din aceasta lume sunt copiii, mai mult decat toti banii din lume si toata puterea de pe pamant. Mario Puzo

Mergi la inceput