Delfinasi jucausi de iulie-august 2010 (175)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bumblebee spune:

Prima pagina e f frumoasa!!


Alina si Victor Andrei - 23.07.2010
La mare, la soare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crispro spune:

Ainotna, Puiutz, Bumblebee, Palomina,

Palomina, deci rasfat total azi! Iti faci de cap la banca! Singura!



Sa-l ajutam pe Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puiutz_mic spune:

Palomina, pai chiar ca iti faci de cap! Eu ma duc singura doar pana la magazinul de la colt de strada si nici acolo mereu, il mai iau pe Raducu daca suntem singuri acasa ... in rest, peste tot sunt cu el si de obicei si cu tati.

ainotna, si cam in ce fel ti-ar placea sa arate programul lui Sasha?

Eu vreau sa va spun ca nu inteleg cum puteti sa schimbati programul copilului, in special cel de somn, dar si cel de papa, ca sunt oarecum legate, nu? Daca nu-i e somn nu pot sa-l culc mai devreme decat de obicei sau daca pica de somn nu-l mai pot tine treaz prea mult la fel si cu mancarea...

Eu mereu l-am lasat sa-si faca singur programul

Elena, mami de Raducu cel cumintel
12.08.2010

Sunt Raducu si am implinit 1 AN !!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns matusa77 spune:

Neata!

Profitam si noi de ultima zi de vara , plecam la plaja.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victo spune:

neata.
am si eu o problema..nu mai gasesc fereastra de la IE.simbolul ala.
am o sg modalitate de a deschide o pagina- intru pe YM, care mi-e acolo la Start..apoi de aici intru in mailul de pe yahoo..si abia apoi atunci cd am deschisa o pagina, intru unde vreau. dar pb e ca doar o pagina pot avea deschisa. si eu vreau mai multe.
mi-a umblat stefan la el si nu stiu ce a mesterit.
cine cine ma lumineaza? am un sony vaio, si ca sa dau de simbolul lui IE trebuia sa fac dublu clcick pe desktop si imi aparea in susul paginii..acum nada de nada...

Paula, mamica de baieti Mihai (16 iul. 2010) si Stefan (30 oct. 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crispro spune:

Victo, nu ma pricep.. Eventual instalezi mozzila si iti faci si scurtatura pe desktop.

Mama vine peste 2 sapt, iuhuuuu.

La noi inca ploua, is 18 grade. E greu in casa.

Mi-e groaza de Rev la munte , sa nu ninga, sa nu putem urca cu masina, etc. Stresuri de/ale mele.

I-am luat ham, nu ii place. Dar azi am reusit sa il fac sa stea cu el. A facut vreo 30 de pasi singur!!! Nu il tineam din ham, doar ca aveam hamul in mana, in caz de ceva. No, sun sotul, vine rapid, dar el primul lucru zice sa nu fortam copilul, ca lui nu ii place cu ham; asa incat nu a mai vrut copilul sa umble, nu lasa mana. O sa mai exersam cand suntem numai noi, asa, in joaca.



Sa-l ajutam pe Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurika1982 spune:

Neata fetele!!

Casa de piatra Crissy!
Tina:pupam buba lui Raducu sa treaca :*
Cris: ooff, tare greu cred ca mai e.bine ca a trecut noaptea.
Eu am avut ieri copil supper marait.avea o iritatie pe tot corpul, ca ospuzeala.il vazusem de luni seara , la baita, dar nu era asa de rau, dar ieri dupa amiaza, cand s-a trezit pe la 5, era pe toata burtica si spatele si vroia numai in brate.probabil ca il manca.asa ca am fost la medic.cica sa nu ii dau ciocolata, carne, oua pana trece.oricum cioco nu ii dadeam, a zis cu sarea sa o mai amanam pana in primavara si ne-a dat un fel de claritin si o cremuta sa-l dau de 2 ori pe zi.au mai disparut din bubite, e mai vesel.acum s-a culcat.ma duc sa-i fac niste spaghete cu branzica la pranz si mai vedem.

Va pupez

Laura Mami de Minune Cristian Alexandru 10.08.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bumblebee spune:

Victo, nici eu nu ma pricep.

Laurika, dragul de el.. nu are cum sa fie o boala de asta a copilariei?

Am vorbit cu o fata duminica, care printre altele a povestit ca a facut de 2 ori rujeola (sper sa nu gresesc), o forma mai grava ca alta, cica la a 2-a tura i s-a umflat capul , probabil din cauza bubelor parea mai mare.

Alina si Victor Andrei - 23.07.2010
La mare, la soare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alice_Elena spune:

Neata!
Am avut noapte buna, fara febra. Doar o repriza de Plans. Pana nu am aprins lumina sa ne vada pe amandoi nu s-a potolit. Apoi a baut laptele si somn pana la 10.
O sa sun doctorita sa vad ce zice.
I-a iesit si dintele ala pe care il banuiam
Ma duc putin pe afara

Mami de Mara Nicolle (20.08.2010) si 20+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaBuc spune:

salutari si de la mine

crissy, sa traiti impreuna 1000 ani fericiti!




Mamica de Rebeca Stefania - 03.07.2010, mandra posesoare a 8 dintisori
16+

Mergi la inceput